Манијак Јакупек је чеде наркомана друг

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Viorija

Zainteresovan član
Poruka
309
Манијак Јакупек се дружио и имао добре односе са наркоманом Чедомиром Јовановићем, што не треба никог ни да чуди.

Интересантно је како већина званичних медија прећуткује ову значајну информацију!

kasapinag6.jpg
 
Jao, evo tek sad pregledah clanak. Pa, bili su prve komsije. Vjerovatno su nekad popili kafu zajedno ili rekli "dobar dan" jedan drugom. Cak i ako su partiju basketa odigrali, ne mislim da sad treba jovanovica na kolac. Makar zbog ovoga ne.

Suve gluposti. I poslusajte me - ne vjerujte novinama nikada! Sto god napisu podijeli sa tri i od toga pola uzmi za ozbiljno, a pola sumnjici...
 
Viorija:
Манијак Јакупек се дружио и имао добре односе са наркоманом Чедомиром Јовановићем, што не треба никог ни да чуди.

Интересантно је како већина званичних медија прећуткује ову значајну информацију!

]


Poštovani/a gospodjo/gospodine, Vaša opsednutost likom i delom Čedomira Jovanovića je zabrinjavajuća.
 
trachara:
da, drustveni zivot ovog je bas od vaznosti
pa manijak je bio drug i sa zrtvom, je l da?

Uostalom, Jakupek je mlad covjek (ako se moze covjekom zvati). Vjerovatno je imao drugove medju komsijama, ali cisto sumnjam da je svima najavio sta bi on volio i kome da uradi jednoga dana. To je covjek sa dijagnozom i treba ga osuditi na smrt infuzuijom otrova. Ne da bi ga neko kaznio. Tu nema kazne. Samo zato sto je prijetnja drustvu i okolini. U ludnici ce ga drzati koju godinu, a za to vrijeme su ugrozeni svi ostali koji borave tamo.

Stoga, to sto je poznavao, ako je poznavao Cedu Jovanovica (sto bih dovela u pitanje, ozbiljno) nema nikakve veze sa tim sto je ucinio.
 
Registra:
Poštovani/a gospodjo/gospodine, Vaša opsednutost likom i delom Čedomira Jovanovića je zabrinjavajuća.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nisam znao da se u svetu odgovara zato jer si nečiji drug bio a dotični je učini masakr :roll:

al dobro u malim radikalskim glavicama to je vjerojatno tako,a to što im veliki Mozak u Haagu i tereti ga se za ratnog zločinca to nikome ništa....
kakvo licemjerje :evil:
 
Registra:
Poštovani/a gospodjo/gospodine, Vaša opsednutost likom i delom Čedomira Jovanovića je zabrinjavajuća.

Fenomenalno!
U CG ims sindrom Miloljubitelja! To ti je citava jedna vjera ljudi koji su kao fol "srpske stranke" i mrze Mila u svakom smislu. Ali, u njihovim govorima, svakoj drugoj rijeci, u novinama svukuda ime ili portret pomenutog. Bolesno! Znaci, dovodim u pitanje da li su bas oni razlog sto se on utaborio u CG. Vjerujte mi, njegova familija ga ne pominje po velikim djelima koliko oni.

Ipak smo mi isti narod...
 
HEBEHA:
Uostalom, Jakupek je mlad covjek (ako se moze covjekom zvati). Vjerovatno je imao drugove medju komsijama, ali cisto sumnjam da je svima najavio sta bi on volio i kome da uradi jednoga dana. To je covjek sa dijagnozom i treba ga osuditi na smrt infuzuijom otrova. Ne da bi ga neko kaznio. Tu nema kazne. Samo zato sto je prijetnja drustvu i okolini. U ludnici ce ga drzati koju godinu, a za to vrijeme su ugrozeni svi ostali koji borave tamo.

Stoga, to sto je poznavao, ako je poznavao Cedu Jovanovica (sto bih dovela u pitanje, ozbiljno) nema nikakve veze sa tim sto je ucinio.
pa to pricam
to je isto kao da kazes "sram bilo ubijenog V.T.! on je bio drug sa manijakom D.J! c c c, druzio sa manijakom! "
 
trachara:
pa to pricam
to je isto kao da kazes "sram bilo ubijenog V.T.! on je bio drug sa manijakom D.J! c c c, druzio sa manijakom! "

Pogrešno si shvatila. Moraju se rasvetliti Čedine veze sa osumnjičenim za ovo svirepo ubistvo.
Možda je bio potencijalna žrtva, a možda kolega satanista i narkoman, a možda čak i saučesnik
u zločinu. :shock:
Samo treba pratiti trag koji je ostavio zločinac, kao Šerlok Holms 8)
Moje saučešće porodici nastradalih. :-(
 
tokyo:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nisam znao da se u svetu odgovara zato jer si nečiji drug bio a dotični je učini masakr :roll:

al dobro u malim radikalskim glavicama to je vjerojatno tako,a to što im veliki Mozak u Haagu i tereti ga se za ratnog zločinca to nikome ništa....
kakvo licemjerje :evil:
Зашто је онда осуђен Филарет???
Зато што је можда некад попио кафу са Младићем???
 
HEBEHA:
Molim vas da se ne sprdate sa ovim slucajme ni u kom kontekstu.
Meni je ova prica vrlo potresna i ne zabavlja me cak ni ako se medju aktere svrsta Veliki Ceda!

sa ovim slucajem se vec toliko sprdalo da je postalo ogavno.
policija, novine, sud javnost ne znas ko je gori sa pricamo od sekti preko narkomana, a evo sad i do Cede...
Neke ljude bi trebalo da bude sramota, ali oni jedva cekaju da neko nastrada pa da skupljaju poene..
 
Mozda skrnavim bol izazvanu ovim sto se desilo, ali i kod nas je prije nekih dvije godine bilo vrlo, vrlo krvavo.
Naime, nervni bolesnik je usao u kucicu svojih komsija i nozem zaklao u dnevnom boravku, oca, majku i dva sincisa od 8 i 12 godina. Najstariji djecak je u tom trenutku bio u prodavnici. Vratio se, a ovaj ga je sacekao iza vrata. Malisan od 14 godina je jedini uspio da pokaze nekakv otpor, ali je savladan i usmrcen nozem.

Manijak ih je ostavio tako i oprao ruke, pa svratio do autobuske stanice da pojede burek! Onda je postao svjestan da nije uradio nesto bas previse dobro, ap je busom i auto stopom!!! otisao kod familije sjeverno. Uocivsi nesto neobicno, kada je ovaj otisao iz njegove kuce, prijavio ga je stric. Uhvacene j eu Srbiji.

E, od toga smo mi uspjeli da pravimo politiku, sto je bolesnik svesrdno prihvatio izjavivsi "Pobio sam ih jer su Crnogorci!".
Necete mi vjerovati, ali bilo je ljudi koji su se palili na ovu izjavu i sve je to bilo osim najuzasnije tragedije koju je moj grad ikada dozivio!

Eto, jos malo dokaza da su Srbi i Crnogorci isti narod.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top