papiri za preko

GI

Početnik
Poruka
12
Trenutno jurim sve moguce nacine za odlazak preko. IMA NADE! Zelim da kontaktiram sve koji pokusavaju isto da razmenjujemo iskustva. Pored svih bodova od skole engleskog itd nedostaje mi jos par bodova za AUSTRALIJU. radno iskustvo mi je slabo a ovde ga necu ni steci pa na te bodove i neracunam. RESENJE moze da bude zenidba sa nekom devojkom ovde pa da zajedno palimo preko
 
Pa ako trazis devojku, onda si sreco na pogresnom forumu, ako ces da ucis - onda idi na google.com i tamo trazi skolice pa na ucenje. Sto se tice radnog iskustva, ma daj, mozes uvek da navatas ljude koji ce ti napisati letter of recomandation ( ili preporuku) naravno nafilovanu, gradio sam avione, kamione... i sta ti vec treba, a kontakte u tome stavis tako da se jave ljudi koju znaju engleski i koji ce te hvaliti na sva usta!
Pa mozes ti opet da polazes engleski, ako treba upisi i neki kurs da se spremis
pozdrav!
 
ma ja:
Pa ako trazis devojku, onda si sreco na pogresnom forumu, ako ces da ucis - onda idi na google.com i tamo trazi skolice pa na ucenje. Sto se tice radnog iskustva, ma daj, mozes uvek da navatas ljude koji ce ti napisati letter of recomandation ( ili preporuku) naravno nafilovanu, gradio sam avione, kamione... i sta ti vec treba, a kontakte u tome stavis tako da se jave ljudi koju znaju engleski i koji ce te hvaliti na sva usta!
Pa mozes ti opet da polazes engleski, ako treba upisi i neki kurs da se spremis
pozdrav!
 
GI:
Trenutno jurim sve moguce nacine za odlazak preko. IMA NADE! Zelim da kontaktiram sve koji pokusavaju isto da razmenjujemo iskustva. Pored svih bodova od skole engleskog itd nedostaje mi jos par bodova za AUSTRALIJU. radno iskustvo mi je slabo a ovde ga necu ni steci pa na te bodove i neracunam. RESENJE moze da bude zenidba sa nekom devojkom ovde pa da zajedno palimo preko
Evo ja cu da ti odgovorim kakava su moja iskustva...Ja sam uvek zelela da dodjem na zapad i nisam sto kazu birala sredstva da bi to uspela...Govorili su mi da ja imam deficitarnu struku (medicinsku) i da ce ovde da me razgrabe prosto kad dodjem i samo im pokazem diplomu...Moram ti kazati u kakvoj sam zabludi bila...Evo me vec godinu dana obijam pragove´da to neko prizna i konacno mi da posao za koji sam kvalifikovana...radim sve i svasta i tako ovde opstajem...A kako imam boravisnu vizu to ti je najvaznije da ti kazem...Udala sam se za papire i pljunula 10000 evra za to zadovoljstvo...Zapamti samo tako i jedino tako ovde mozes doci...I ne vencavaj se u jugi nipostovec samo sa osobom koja je njihova sa njihovim pasosom...Zelim ti sve najbolje...Tu osobu sam pronasla preko interneta i eto da kazem tu sam gde sam...A nekad se strasno kajem...ovde uopste nije tako kako mi mislimo dole...Na zalost rodjeni smo u pogresno vreme na pogresnom mestu :cry:
 
GI:
Trenutno jurim sve moguce nacine za odlazak preko. IMA NADE! Zelim da kontaktiram sve koji pokusavaju isto da razmenjujemo iskustva. Pored svih bodova od skole engleskog itd nedostaje mi jos par bodova za AUSTRALIJU. radno iskustvo mi je slabo a ovde ga necu ni steci pa na te bodove i neracunam. RESENJE moze da bude zenidba sa nekom devojkom ovde pa da zajedno palimo preko

Zenidba zbog papira sa osobom koja je preko je mac sa dve ostice (naslusala sam se prica...)! Razmisli dobro, ne treba bas po svaku cenu grabiti. Ima i drugih nacina.
Srecno! :wink:
 

Back
Top