AUTOPORTRETI

duskas:
oduvek mi je bilo žao što nemam ravnu kosu, dok moje drugarice s ravnom pate za loknastom..
Valjda uvek više voliš nešto što nemaš, moja je sreća da mogu da imam obe varijante...
i moje drugarice pate shto nemaju kosu kao ja...ali ja ne zhelim ravnu...sad ne...
pre..dok sam bila mala,mrzela sam cheshljanje,jer me je chupalo....i stalno sam ispravljala kosu....imala sam jednu chetku...njom sam je stalno ispravljala...moram slikatitu chetku...josh uvek je imam:lol:

danez....zar? samo tako? zashto moramo da odrastemo :( hocu da budem mala...da uzivam u carstvu dece,srece,igre i veselja....kako je lepo biti dete....a ne ovako..pubertet...fuj
 
Ej ljudi baš ste lepi! :D

bug.gif
 
:lol: :lol: ma uzivam ja..ne se brinesh :D ;) hvala hvala,i nastavicu...
samo..nadam se da uzivash i ti (:

jao xia...jesmo lepi ? pa mi fotografi..mi smo najlepshi ljudi na svetu ..svi skupa...zajedno...i ti si lepa zajedno sa nama...i divlja i danez..i bruno..i teta fibi...i urosh...i vesa....i dushka..i duuuushaaaaaan :D da da..i dushan (: i guru i ko sve josh..ne mogu nabrojati sve...:lol: valjda nisam nekog zaboravila ..to su oni koje smo videli..valjda...

e daa...bubica jeste super...to sam i ja kontala....treba ostaviti neki trag na krjau svakog posta..to je bash ql...;)
 
danez:
Xi,
Ta bubamara na kraju svakog posta ti je super. Kao pecat, ili jos bolje potpis.
Je l da da je super?? Ona mi se nekako najbolje primila. Nekad kad mi treba sunca stavim ovo
sun.gif
a svojevremeno sam vukljala i ovog medu
teddy.gif
. Zimus mi je meda imao i novogodišnju kapu. Ove godine ću da je stavim na bubu. :D

A šta ću kad su nam ukinuli potpise.

bug.gif
 
xiaoyu:
Je l da da je super?? Ona mi se nekako najbolje primila. Nekad kad mi treba sunca stavim ovo
sun.gif
a svojevremeno sam vukljala i ovog medu
teddy.gif
. Zimus mi je meda imao i novogodišnju kapu. Ove godine ću da je stavim na bubu. :D

A šta ću kad su nam ukinuli potpise.

bug.gif
Buba mara je zakon.
 

Back
Top