Posle koliko i kada?

Obicno na 7-mom sastanku pocnemo da se ljubimo (posto imam onaj cuveni problem sa savrsenim tajmingom) :D , pa onda cekam da ona mene malo ubedjuje, pa se onda ja kao neckam, a ona kaze ma daj mi samo malo da ti radim oral, pa tako jedno 5-6 sastanaka. I tek oko tri meseca po pocetku zabavljanja, ja "pokleknem", jer sam onda siguran da ona nije samnom samo zbog seksa. 8-)
 
Derer:
Ovo je tema mozda vishe za zene...jer se za mushke kao zna...bareM postoji stereotip...vishe/manje tachan...
Posle koliko vremena od pochetka"zabavljanja"sa nekim odluchite/prelomite/shvatite da zelite sex sa tom osobom?
U startu?
Ili kao sve pushtate da ide spontano?
I koliko protekne od tog vasheg "saznanja" do"realizacije"?
Znam ne moze to da se odredjuje bash,ali okvirno...
Uh...pa u startu bre.
Mislim, čim se sa nekim počnem "zabavljati", gotovo...to znači da sam odlučila/prelomila/shvatila.
A što se tiče realizacije, to ne zavisi samo od mene.
 
Pa zavisno koliko imash pouzdanja u tu osobu , i koliko te privlaci. S obzirom na intenzitet sexualne zelje koju sam osetila prema blesavom , prelomila sam posle vrlo kratkog perioda (kraceg od nedelju dana) Inace tad smo se poznavali oko mesec dana.
A za bivsheg mi je trebalo oko mesec , za prvog oko 3 meseca.
Primecujem i da su intervali kraci (: , kako idu godine shvatish da je sve to ustezanje oko sexa bezvezno , naravno opet je imperativ poverenje u osobu.
 
joj, bre Zeffira, jel bi mogla jedna tema da prođe bez tvog blesavog?
.
.
.
ma to sam ja samo ljubomorna... lepo je kad nekog voliš bez rezerve, ja to odavno ne mogu =(

i što li sam to napisala? Ma nek ide.
 
Pa tema o ljubavi parka...kako bih mogla da ne pomenem?

...potrebno je dati sebe , a nije to lako , a nije ni lako naci nekoga ko je zaista covek...
...ko je dobar i u koga mozes imati poverenja , a josh da se to vidi na prvi pogled...
...svi smo se bre nekako zatvorili u svoj svet , i pomalo se plashimo da pustimo nekoga , a nekad smo i u pravu potpuno...ne znam...ti znash najbolje svoj zivot...volela bih da su svi iskreni prema sebi pa i prema drugima...ali to je nemoguce.
 
Prvi put posle 4 meseca veze.
Sa drugim deckom posle 5 dana (a "veza" je trajala 15-ak dana, no love), a treci posle mesecak dana (a zajedno smo od juna, valjda..mozda ga i zavolim).
I mnogo je lepse kad sve ide lagano i spontano, bar meni... Ne volim kad navaljuje...onda obicno ne dobije nista.:D
 
tema jeste vise za cevke, ali i ja sam lezbejka ( spavam samo sa zenama)
pa da se upisem, nije da se qrcim, ali ja jos nisam naiso na tak'u koja
nije dala prvo vece, bitan je i tvoj nastup tipa volim te itd...ma samo se sali teta Djana:grin:
 
viannen_39.gif
 
glupa ti je tema
al ajde
ja prvi poljubac dopustim negde između drugog i četvrtog sata prvog izlasaka
prvi seks na drugom izlasku, ali tek pošto me uljudno zamoli barem tri puta, a nikad ako je mesec pun
...........................
jel takav treba da bude odgovor?

A sta ako te nepristojno napadne 2 puta i zamoli samo jednom?
 

Back
Top