Istina o muskarcima?

Snezna_kraljica

Domaćin
Poruka
3.730
Jeste da sam ja za to da ne treba generalizovati ni o jednoj pojavi, samim tim ni o muskarcima (u smislu "svi su oni isti", od takvih floskula mi je stvarno muka!), ali me je zabrinuo jedan tekst na ruskom sajtu.
Pod naslovom "Istina o muskarcima" dat je tekst ciji je neposredni povod bila jedna knjiga, izdata u SAD, koju su napisala 2 muskarca. Kaze, u uvodu su pomenuli da to "treba shvatiti kao jedinu istinu, i da ne pokusavamo da anketiramo muskarce iz nase okoline, jer sigurno nece biti otvoreni sa nama i nikada nam ne bi priznali da je to istina"...
Navescu vam neke punktove tog teksta, a vi vidite mozete li to podneti (devojke), a muskarce molim da zaista budu iskreni! Nece vam skoditi, mahom se ne poznajemo... Volela bih da znam...
(Tekst je namenjem zenama, u smilu - uputstvo za upotrebu muskaraca - a ja cu ga samo prevesti)

1. Vas muskarac je vaš - iz samo jednog razloga - smatra da nista bolje ne moze da nadje u tom trenutku.

2.Ako muskarac ima priliku da ima seks sa privlacnom zenom bez straha da ce biti uhvacen ili da ce ga ona zaraziti nekom bolescu - on ce uvek iskoristiti priliku. Izuzetaka nema.

3. Nijedna njegova seksualna fantazija ne ukljucuje vas.

4. Svi muskarci zadrzavaju kontakt sa bivsom devojkom samo ako misle da ce u buducnosti obnoviti seksualni kontakt sa njom.

5. Njegova najzesca fantazija je vezana za vasu sestru, majku (??????) i, pogotovo, najbolju drugaricu.

6.Svaki muskarac sanja o seksu sa vama i jednom privlacnom zenom utroje, ili - bez vas, sa dve privlacne zene.

E, vidite, mene ovakve stvari nerviraju. Ajde, recite da li je tako, ako jeste, da znam, da se u pogledu seksa preorijentisem na lepsi pol. (mada, sudeci po recima mog decka, svaki muskarac sanja o tome da gleda dve lezbijke u najintimnijim trenucima). Fuj, fuj, fuj!

Izvinite ako vam je tema degutantna, ili ako se nesto ponavlja, ali, zaista sam na ivici nerava, i cini mi se kao da za mojih 20 godina nisam uspela da otkrijem kako funkcionise muski mozak... Ili sam glupa, ili ne zelim da razumem. Ako i razumem, necu shvatiti..
 
1 U vecini slucajeva istina
2 U velikoj vecini slucajeva istina
3 Laz (samo u slucaju da inate normalan otvoren odnos...)
4 Istina u 50% slucajeva
5 Istina u 50% slucajeva (bez majke)
6 Istina u 50% slucajeva
 
redom....

1. moze da bude tacno ukoliko je u pitanju neka kratka veza ili slicno.... sigurno ne bih bio u duzoj vezi sa osobom samo zato sto ne mogu nista bolje da nadjem

2. pogresno (iz iskustva)

3. opet pogresno.... (narocito ako osoba sa kojom sam u vezi nije sa mnom (ne zivimo zajedno))... pa cak i kada zivimo zajedno, bez zelje ne bi ni bilo sexa... right?

4. netacno (glupo do bola)

5. bez komentara...

6. postoje periodi kada zaista mastam o sexu sa svojom devojkom i jos nekom, ali to su mastanja poput sexa sa nekom drugom devojkom..... hrabrost, volja, i mogucnost da se tako nesto i desi su way out of reach.... (a i tesko da bi istrpeo da neko dira moju micu, pa bila ta osoba i zenskog pola.... jos gore, a sta ako se mojoj devojci svidi sex sa osobom istog pola....... grrrrrr... too many questions)


8) :wink:
 
Kako posticiuspesan odnos? Jednostavno (samo na papiru)

1) Taj koji tako razmislja, nije vredan tebe, nisu svi taki... menjaj.

2) Na njihovu zalost ima izuzetaka. Mala kolicina ali ih ima. Ali takodje mnogo devojki razmislja tako kao sto su napisali.

3) To se resava time sto zajedno radite sve... pa do naj vecih perverzija. Veruj mi, muskarci mastaju mnogo (isto tako i zene). Ako pricas sa deckom o tim mastanjima, i ako on prica tebi... radite to. Tada necete imati potrebu za drugima.

4) Zasto je raskinuo in the first place??? Na zalost neki to ipak rade.

5) ... ne komentarisem ...

6) Citaj stavku 3


Da se ne brines dali ce tvoj decko da masta o tim stvarima... jednostavno budi ono sto jesi. Ako ti padne na pamet neka sexualna perverzija, predlozi, ucini. Cini sve sto ti padne na pamet, a takodje trazi od njega da ti kaze o njegovim fantazijama i zeljama. Znas kako se kaze... no pain no gain. 8)
 
Ni ja za mojih xxx godina nisam provalio kako funkcionise zenski mozak. I ne opterecujem se time. Iskreno.

Kako se zovu autori tog remek-dela literature?

Mislis da su zene drugacije? (mislim na zene koje su okrenute svom polu)???
 
d1:
redom....

1. moze da bude tacno ukoliko je u pitanju neka kratka veza ili slicno.... sigurno ne bih bio u duzoj vezi sa osobom samo zato sto ne mogu nista bolje da nadjem

2. pogresno (iz iskustva)

3. opet pogresno.... (narocito ako osoba sa kojom sam u vezi nije sa mnom (ne zivimo zajedno))... pa cak i kada zivimo zajedno, bez zelje ne bi ni bilo sexa... right?

4. netacno (glupo do bola)

5. bez komentara...

6. postoje periodi kada zaista mastam o sexu sa svojom devojkom i jos nekom, ali to su mastanja poput sexa sa nekom drugom devojkom..... hrabrost, volja, i mogucnost da se tako nesto i desi su way out of reach.... (a i tesko da bi istrpeo da neko dira moju micu, pa bila ta osoba i zenskog pola.... jos gore, a sta ako se mojoj devojci svidi sex sa osobom istog pola....... grrrrrr... too many questions)


8) :wink:
:D
ljubim pametnu glavicu
 
Milow:
Ni ja za mojih xxx godina nisam provalio kako funkcionise zenski mozak. I ne opterecujem se time. Iskreno.

Kako se zovu autori tog remek-dela literature?

Ja bih volela da razumem kako radi muski mozak, jer bih na taj nacin u zivotu znala sta je najgore sto mogu da ocekujem :oops:

A autori su neki Smit i Dou (ne znam nazive u originalu, Rusi to ne pisu), a knjiga se zove "Gola istina o muskarcima". Ako neko zna ruski, nek pogleda ovaj link, tu se nalazi tekst o toj knjizi
http://www.kleo.ru/items/about_you/man_pravda.shtml
 
MA SVA TA ISTRAŽIVANJA SVODE SE NA VEĆINU POPULACIJE I NISU OBIČNO NIKAKVO PRAVILO...JA SE NESLAŽEM SA 90% TOGA JER SMATRAM DA JE SVATKO OD NAS POSEBNA JEDINKA ILI BIĆE SA SVOJIM RAZMIŠLJANJIMA ILI POTREBAMA ILI ZADOVOLJSTVIMA...IMA SVEGA NA OVOME SVIJETU...A VEĆINA JE SIROVA I NE UPRAVLJA SA SOBOM NEGO SE PREPUSTE INERCIJI TAKO DA VJERUJEM DA ONO TVOJE PISMO STOJI ALI NARAVNO NE ZA SVE...I PRIMJETILA SI DA SE U TOM PISMU SVE VRTI OKO SEXA...A TO JE ISTO GLUPA PRETPOSTAVKA...JER ČINI NAS I NEŠTO DRUGO LJUDIMA NE SAMO SEX...NIJE PREVIŠE VRIJEDNO KOMENTARA I NEGUBI NADU NISU SVI TAKO SVEDENI NA GOTOVE SHEME...SAMA SI KROJIS SUDBINU...I SVE OVISI O TEBI ...TO JE JEDINA ISTINA
 
Milow:
Mislis da su zene drugacije? (mislim na zene koje su okrenute svom polu)???

Pa, valjda, ne znam...
Znam da su zene (koje vole muskarce) u mislim vernije od muskaraca pa je valjda tako i sa lezbijkama (eto, i ja generalizujem...) (znam po sebi, ja nikad nisam ni pomislila na nekog drugog decka, a moj decko je, recimo, jednom sanjao sobaricu u koznom korsetu, kako ga napada. Porazavajuce...)
 
u cemu je poenta....

ako je covek iskren i veran onda si na konju (ma nije on konj vec je takav izraz :) ), a ako je djubre (sta god to podrazumevalo) onda brisi od njega....

kako se neko ponasa prema drugim osobama tako ce se ponasati i prema tebi kad tad...
 
d1:
redom....

1. moze da bude tacno ukoliko je u pitanju neka kratka veza ili slicno.... sigurno ne bih bio u duzoj vezi sa osobom samo zato sto ne mogu nista bolje da nadjem

2. pogresno (iz iskustva)

3. opet pogresno.... (narocito ako osoba sa kojom sam u vezi nije sa mnom (ne zivimo zajedno))... pa cak i kada zivimo zajedno, bez zelje ne bi ni bilo sexa... right?

4. netacno (glupo do bola)

5. bez komentara...

6. postoje periodi kada zaista mastam o sexu sa svojom devojkom i jos nekom, ali to su mastanja poput sexa sa nekom drugom devojkom..... hrabrost, volja, i mogucnost da se tako nesto i desi su way out of reach.... (a i tesko da bi istrpeo da neko dira moju micu, pa bila ta osoba i zenskog pola.... jos gore, a sta ako se mojoj devojci svidi sex sa osobom istog pola....... grrrrrr... too many questions)


8) :wink:
-slihtaro :D :D
 
OSJEĆAJAN:
MA SVA TA ISTRAŽIVANJA SVODE SE NA VEĆINU POPULACIJE I NISU OBIČNO NIKAKVO PRAVILO...JA SE NESLAŽEM SA 90% TOGA JER SMATRAM DA JE SVATKO OD NAS POSEBNA JEDINKA ILI BIĆE SA SVOJIM RAZMIŠLJANJIMA ILI POTREBAMA ILI ZADOVOLJSTVIMA...IMA SVEGA NA OVOME SVIJETU...A VEĆINA JE SIROVA I NE UPRAVLJA SA SOBOM NEGO SE PREPUSTE INERCIJI TAKO DA VJERUJEM DA ONO TVOJE PISMO STOJI ALI NARAVNO NE ZA SVE...I PRIMJETILA SI DA SE U TOM PISMU SVE VRTI OKO SEXA...A TO JE ISTO GLUPA PRETPOSTAVKA...JER ČINI NAS I NEŠTO DRUGO LJUDIMA NE SAMO SEX...NIJE PREVIŠE VRIJEDNO KOMENTARA I NEGUBI NADU NISU SVI TAKO SVEDENI NA GOTOVE SHEME...SAMA SI KROJIS SUDBINU...I SVE OVISI O TEBI ...TO JE JEDINA ISTINA
pisi malim slovima jer niko nije corav ovde

ps. upotreba velikih slova se karakterizuje kao vikanje na forumu, i uglavnom smeta... poz
 
Hej, Snezna, cini mi se da je tvoj decko jako iskren sa tobom kada ti govori svoje fantazije, svoje snove i slicno. A ti? procitala negde nesto i sad ga , kao, analiziras.
Ne opterecuj se koje kakvim knjigama, Rusima i ostalim glupostima, ne generalizuj stvari, uzivaj sa deckom dok ti je lepo
 
Snezna_kraljica:
Milow:
Mislis da su zene drugacije? (mislim na zene koje su okrenute svom polu)???

Pa, valjda, ne znam...
Znam da su zene (koje vole muskarce) u mislim vernije od muskaraca pa je valjda tako i sa lezbijkama (eto, i ja generalizujem...) (znam po sebi, ja nikad nisam ni pomislila na nekog drugog decka, a moj decko je, recimo, jednom sanjao sobaricu u koznom korsetu, kako ga napada. Porazavajuce...)
Da, zbilja, i ti sad generalizujes...
Ne samo da ne mozes po sebi da sudis o tome da li su zene vjernije od muskaraca, nego ne mozes ni za sebe samu da kazes da bi se isto ponasala u vezi sa dva razlicita muskarca, kao ni u razlicitim situacijama...
Mozes naravno da mislis da bi se tako ponasala, ali niko od nas ne zna sta mu zivot nosi i na kakva ga sve iskusenja i pred kakve izbore, moze staviti...
A, ako su zene procentualno i vjernije, nije to zato sto im je u prirodi da budu vjerne, vec je to model ponasanja uslovljen drustvenim, etickim, vjerskim i inim normama...
A u masti nema niceg loseg... Naprotiv... Dakako, sve dok nekom, bio to muskarac ili zena, objekat ili objekti iz maste, nisu vazniji od partnera s kojim su...
 
Hajde ti budi iskrena.
Nisi nikada imala fantaziju, san ili slicno gde nije bilo tvog decka? Ili si imala, a nisi mu rekla, ili....
Ma ne zamaraj se sa tim, a i Gazdarica je napisala puno shire i lepse nego ja, dodushe, ona je zensko, ima vise stila :)
 
Gazdarica:
sve dok nekom, bio to muskarac ili zena, objekat ili objekti iz maste, nisu vazniji od partnera s kojim su...

Ja odmah mislim da njemu nesto nedostaje sa mnom i da zbog toga masta... Ali, on me uverava da sam ja najbolja na svetu... I ja mu onda, naravno, ne verujem... Sta cu, kad sam idiot... Ali, ne mogu uciniti nista da to promenim...
 
DellBoy-011:
Hajde ti budi iskrena.
Nisi nikada imala fantaziju, san ili slicno gde nije bilo tvog decka? Ili si imala, a nisi mu rekla, ili....
Ma ne zamaraj se sa tim, a i Gazdarica je napisala puno shire i lepse nego ja, dodushe, ona je zensko, ima vise stila :)

Ne, nikad nisam imala takvu fantaziju. Istina, kad sam se nesto bila posvadjala sa deckom, sanjala sam da sam poljubila drugog. Ali, to je bilo zato sto sam bila jako ljuta. A ovako, "u miru", nikada... Jer sam ja njim potpuno zadovoljna. (hm, sad citam sta sam napisala... da li je to bas normalno, usredsrediti se tako na samo jednu osobu...)
 

Back
Top