Nacionalizam i kriza identiteta

Samanta_:
Stvarno tema ti po ocenama....
Vidim da si ovu temu meni posvetila... :lol: :lol: :lol: 8-) 8-)

Vidim da nisi razumela sta sam tela da kazem stime..
Mada necu ni da se puno trudim da na ovu glupuu temu objasnavam kad tako i tako ne ces razumeti.

Samo se pitam koje veze hitlerovci danas imaju, sa onim od 40tih godina... :confused: :confused:

Ja sam ti rekla da ih razumem (Svabe hitlerovce) posto po nemcku danas muslimani Arapi i sva ta govna imaju veca prava od nemaca.Grubo receno.
Poceli su da se sire i kote, kao ovi Siftari na Kosovo.

Pa nebi me cudilo i slican efekat kao na Kosovu... To sve zahvaljuci ovoj danasnjoj DEMOKRATIOM...


Toliko ostalo misli sta zelis a ja sta ja zelim.
A da i da malo ulepsamo temu... :twisted: :twisted: :twisted:

hitler.gif
hitler.gif
hitler.gif
da li normalna osoba moze da izjavi nesto ovako, ja mislim da ne, i to nije prvi put. inace sam bas izbegavo citati njene umotvorine, ali sada me vise interesuje da cujem dva tri forumasa koji bi mi rekli da ipak i osoba koja izjavi tako nesto moze biti normalna
 
porin50:
To su ti tigrasti komarci, pojavili su se
i kod nas na Hvaru, a citao sam da ih ima
i u Beogradu. Prenose malariju, zutu groznicu,
bolest zapadnog Nila i jos neke
Jos uz ovu klimu da stignu i te bolesti i
onda se nece raditi o africkoj djeci

Znači vrše agresiju i na Evropu.
Šta na to ima da kaže Karla Del Ponte.

Nego da nisi to čitao u nekom časopisu tipa ''Zona Sumraka''
Ja ih nešto nisam primetio u Beogradu.
 
Samanta_:
Stvarno tema ti po ocenama....
Vidim da si ovu temu meni posvetila... :lol: :lol: :lol: 8-) 8-)

Vidim da nisi razumela sta sam tela da kazem stime..
Mada necu ni da se puno trudim da na ovu glupuu temu objasnavam kad tako i tako ne ces razumeti.

Samo se pitam koje veze hitlerovci danas imaju, sa onim od 40tih godina... :confused: :confused:

Ja sam ti rekla da ih razumem (Svabe hitlerovce) posto po nemcku danas muslimani Arapi i sva ta govna imaju veca prava od nemaca.Grubo receno.
Poceli su da se sire i kote, kao ovi Siftari na Kosovo.

Pa nebi me cudilo i slican efekat kao na Kosovu... To sve zahvaljuci ovoj danasnjoj DEMOKRATIOM...


Toliko ostalo misli sta zelis a ja sta ja zelim.
A da i da malo ulepsamo temu... :twisted: :twisted: :twisted:

hitler.gif
hitler.gif
hitler.gif
Samanta, ne zaboravi da si i ti imigrantkinja...
 
Jedna_mala_86:
Radikalni Hrvati koji bi vešali Srbe,a otac im Srbin; Mađar velikosrpski nacionalista; Hrvat Šešelj na čelu srpskih ultranacionalista; Srpkinja u Nemačkoj koja simpatiše Hitlera....

Sve su to primeri koje sam viđala što u stvarnom životu,što na ovom forumu..
Kako objašnjavate to da ljudi iz kojih izbija najveća mržnja po pravilu nisu sigurni šta su i ko su? Da li potreba za prihvatanjem od sredine u kojoj se nalazi goni čoveka da se po nečemu istakne,pa makar i po zlu?



Војслав Шешељ Хрват?! Одкад то? :confused:
 
otkacena slavonka:
stooo...pa ja mislim da ih obozavaju...ne moraju ni crkveni porez da placaju... :wink:


Sin moje drugarice, kad neće da jede, a mrljavko je inače, kaže: Ne mogu mama, povaaćaću. E tako ću i ja, verovatno, od izjava onog tipa - "kote se" i slično.

A mlada gospodja bi trebalo da poseti neku muslimansku zemlju - Tursku, primera radi, pa da vidi kako ljudi žive, ponašaju se, kako ih nije briga ko je odakle, kako su ponosni na Ataturka i na to što su danas u odnosu na samo 70-80 godina ranije. Kako imaju po dvoje, troje, maximum četvoro dece, što bi bilo normalno i kod nas, ali na žalost nije, kako ih vaspitavaju da čuvaju porodičnu tradiciju, a ne da ne znaju kako im se pradeda zvao, za razliku od nas, kako ih školuju, bez razlike - mušku i žensku decu i svašta još.

Na mnogo čemu možemo samo da im zavidimo i da ih mrzimo iz čiste zavisti, zato što smo mi drugačiji - čitaj naopaki, da ne kažem nešto ružnije.
 
Registra.:
Sin moje drugarice, kad neće da jede, a mrljavko je inače, kaže: Ne mogu mama, povaaćaću. E tako ću i ja, verovatno, od izjava onog tipa - "kote se" i slično.

A mlada gospodja bi trebalo da poseti neku muslimansku zemlju - Tursku, primera radi, pa da vidi kako ljudi žive, ponašaju se, kako ih nije briga ko je odakle, kako su ponosni na Ataturka i na to što su danas u odnosu na samo 70-80 godina ranije. Kako imaju po dvoje, troje, maximum četvoro dece, što bi bilo normalno i kod nas, ali na žalost nije, kako ih vaspitavaju da čuvaju porodičnu tradiciju, a ne da ne znaju kako im se pradeda zvao, za razliku od nas, kako ih školuju, bez razlike - mušku i žensku decu i svašta još.

Na mnogo čemu možemo samo da im zavidimo i da ih mrzimo iz čiste zavisti, zato što smo mi drugačiji - čitaj naopaki, da ne kažem nešto ružnije.


mislim da je problem sto doticna ne poznaje prave turke..nego turke iz Njemacke a u tome je velika razlika...cak se i sami turci (iz turske) distanciraju od svojih zemljaka koji zive ovdje...mentalitet im je potpuno razlicit...mislim da u tom grmu lezi zec...to ti je tako i s nasim ljudima koji su davno otisli na rad u inostranstvo...poznajem ih jako malo koji su ostali normalni...vecina se nekako a kak da kazem izvitoperila...potpuno izgube osjecaj za realitet i zive u nekom svom imaginarnom svijetu i u vjecnoj su potrazi za vlastitim identitetom...
 
otkacena slavonka:
mislim da je problem sto doticna ne poznaje prave turke..nego turke iz Njemacke a u tome je velika razlika...cak se i sami turci (iz turske) distanciraju od svojih zemljaka koji zive ovdje...mentalitet im je potpuno razlicit...mislim da u tom grmu lezi zec...to ti je tako i s nasim ljudima koji su davno otisli na rad u inostranstvo...poznajem ih jako malo koji su ostali normalni...vecina se nekako a kak da kazem izvitoperila...potpuno izgube osjecaj za realitet i zive u nekom svom imaginarnom svijetu i u vjecnoj su potrazi za vlastitim identitetom...


Pa tako ti je to, moja rodjaka je pre četrdeset godina otišla u Australiju, nikad nije naučila engleski kako treba, a naravno, zaboravila je srpski, pa sad kad govori da poludiš, ništa ne razumeš, potpuno je čudna, ona nije ništa, ni srpkinja ni australijanka, to mi je potpuno jasno, a isto tako se "kotila" kao što kaže mlada dama, naradjala decu, pa sad je ona normalna zato što je srpkinja, a Turčin nije normalan. Povaaaćaću.
 
Grof Ostroški:
A kad se prošetaš Istanbulom creva da ti se okrenu od one njihove hrane. Uzme tip roštilj pod mišku , pod drugu ćumur, izvadi iz džepova ćevape i ........., cveta biznis. Kultura u p. matrinu !


Da, da, prošetaj malo Beogradom, pa pogledaj, ali pogledaj dobro te ćevabdžinice - drže hranu na otvorenom na sred ulice, divota jedna od kulture. A ti to jedeš, verovatno.

A baš ako hoćeš, pa ima u Istambulu i restorana, ne moraš da jedeš ćevape iz džepova.
 
Registra.:
Da, da, prošetaj malo Beogradom, pa pogledaj, ali pogledaj dobro te ćevabdžinice - drže hranu na otvorenom na sred ulice, divota jedna od kulture. A ti to jedeš, verovatno.

A baš ako hoćeš, pa ima u Istambulu i restorana, ne moraš da jedeš ćevape iz džepova.

Zar s tim nema veze inspkecija?!
Zar ne mozete da prijavite takvu pojavu?
 
Obersturmfuehrer:
cini mi se da se pricalo o kulturi, tako da inspekcija nema veze sa tim
Inspekcija nema veze s prodavanjem hrane na ulici, i to "na sred ulice"?!
Prvi put cujem!
Pa, kako je moguce da zalaze u prodavnice, zagledaju prehrambene proizvode- je li im istekao rok upotrebe, je li.......a da ih ne interesuje sta se desava NA SRED ULICE?!!
Dobro, onda se treba pozaliti Ministarstu kulture , pretpostavljam da ce oni reagovati :roll:
 

Back
Top