kako nagovoriti devojku na seks

Luciferko:
kako neku curu nagovoriti na seks?
ovo najozbiljnije pitam, ako neko ima nemeru da mi kvari temu neka se ne javlja na istu.
HVALA!!!
Kulturno i fino je pitaj "Hoćeš da spavaš sa mnom?". Ako se nasmeje ili te odbije, ti samo kaži "Dobro!", okreni se i idi. I više ne komuniciraj sa njom. Videćeš...ima da razbija svoj ptičiji mozak....zašto si je to pitao, da li si ozbiljno mislio, zašto je sada izbegavaš....itd. A onda će sama da te pozove.... Dalje valjda umeš i sam.....
 
ludopileglodjekosku:
Kulturno i fino je pitaj "Hoćeš da spavaš sa mnom?". Ako se nasmeje ili te odbije, ti samo kaži "Dobro!", okreni se i idi. I više ne komuniciraj sa njom. Videćeš...ima da razbija svoj ptičiji mozak....zašto si je to pitao, da li si ozbiljno mislio, zašto je sada izbegavaš....itd. A onda će sama da te pozove.... Dalje valjda umeš i sam.....

jek ti to mene zezas?
ako ne
jedno pitanje jer sme da zna da dugo nemam ribu? posto ako to zna i ja je pitam ovo sto si rekla zakljucice da sam zeljan seksa a to je srpkinjama super teren za zajebavanje a to ne propustaju ni zasta na svetu.
 
E, mene niko nikad nije pitao jel hocu sex.
tazuk1.gif
 
ludopileglodjekosku:
Kulturno i fino je pitaj "Hoćeš da spavaš sa mnom?". Ako se nasmeje ili te odbije, ti samo kaži "Dobro!", okreni se i idi. I više ne komuniciraj sa njom. Videćeš...ima da razbija svoj ptičiji mozak....zašto si je to pitao, da li si ozbiljno mislio, zašto je sada izbegavaš....itd. A onda će sama da te pozove.... Dalje valjda umeš i sam.....

A ako se izbechi kazi "Chekaj, jer sam te pitao neshto nenormalno?"...;)
 
Luciferko:
jek ti to mene zezas?
ako ne
jedno pitanje jer sme da zna da dugo nemam ribu? posto ako to zna i ja je pitam ovo sto si rekla zakljucice da sam zeljan seksa a to je srpkinjama super teren za zajebavanje a to ne propustaju ni zasta na svetu.
O Bože! Naravno da "ne!". To bi isto bilo da ja tipu kažem "Malopre sam bila kod kozmetičara da depiliram brkove!". Neke stvari se ne govore!
 
Luciferko ajde ti prvo uvezbaj zvaku za muvanje...pa kad svake nedelje budes razlicitu uspeo da smuvas,ali bolje svaku na razlicitu pricu...kad malo dobijes samopouzdanja,pa imas neku vezicu,mesec,dva...eto ti sexa...Onaj ko ti kaze da je lako devojku odvesti kuci,normalnu devojku,taj nikada nije "privodio"...I da imas pare,moras da imas neku pricu...Ali sta god da JOJ kazes,nek se sve svodi na zezanje...u slucaju da krene da te napusava,da joj kazes da si se zezao...tako se pocinje... ;) :D :D Ne slusaj gluposti,ako ti je bas prigustilo,zovi kurvu,plati i uzivaj...pozz
 

Back
Top