orgazam kod zena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма немој? Зна се ваљда како се понаша једна поштена жена, а не ко те белосветске божемепрости.... Само ти мене подговарај да каљам образ!
 
Hellen:
Ма немој? Зна се ваљда како се понаша једна поштена жена, а не ко те белосветске божемепрости.... Само ти мене подговарај да каљам образ!
Navodi te na neke ne častive radnje? ;-)
Nego,Hellen ti si neka zajebantkinja?
 
Hellen:
Ма немој? Зна се ваљда како се понаша једна поштена жена, а не ко те белосветске божемепрости.... Само ти мене подговарај да каљам образ!
Ili si se nešto gadno smorila,pa se tripuješ?
Skloni se od svih smarača i uživaj u životu!
I urlaj dok svršavaš,neće ništa da ti fali! ;-) :wink:
 
Hellen:
Ма немој? Зна се ваљда како се понаша једна поштена жена, а не ко те белосветске божемепрости.... Само ти мене подговарај да каљам образ!
Jao kako sam glup, naseo sam na temu i jos ti objasnjavam. Mislio sam da sam pametniji.
Uzivaj kokice, ljubi te petlic-vetric
 
jao volim i ja da tracarim nista lepse... svrshi ti s njim pa nek bira ja bih uvek birala urlatorku ali kako se provali da li zhena laze. eh taj seks sport s druge planete. plasim se da ne prodjem kao generalova cerka i zato cu stati na put svojoj poslovnoj karijeri...
 
dzordzV76:
Nema pravila kako ćete doživeti orgazam. Zavisi od ritma pri odnosu, a naročito pri samom kraju. Ja znam za sebe, a to je da u tim situacijama moram bar da pustim od sebe MMMmmmm, ili AAAaahhh.
Kada je situacija vrlo uzburkana, onda je ritam brži, a bogami i glasovi koje ispuštamo, a ako je čista elegancija, i ako imate onaj slučaj šetanja po ivici i onaj trenutak da bilo koji pomak napravite je gotovo,eksplozija, onda to bude obično malo tiša varijanta ili jedan dobar krik. Prosto ne mogu da verujem da pri takvom doživljaju niko ne ispusti ništa od sebe!


Prosto ne mogu da verujem da pri takvom doživljaju niko ne ispusti ništa od sebe![/QUOTE]

Apsolutno se slazem.....zato sam i pokrenula ovu temu..........!!!!!!!!
 
pa vidi ovako...nekad sam verovala..sad mi to vise lici na urbanu legendu..kao svi culi da je istina, al slabo ko praktikuje:lol:

al bi teta helen trebalo verovati..ona je zena od autoriteta:D
 
DisMisaL:
Propustio? Ma jok, video sam i to što ti opisuješ, mnogo bučno, sa puno uzdaha, kada poludi ispušta i najluđe zvuke. Bilo na Diskaveriju.

Kad bolje razmislim, to je lav ukao i buhao, lavica je ćutala, sa izrazom lica ajde budalo završi već jednom. Ipak sam ja u pravu.

;-)......
 

Prilozi

  • sm-).gif
    sm-).gif
    11,2 KB · Pregleda: 129
Hellen:
Пристојне жене не доживљавају оргазме, а нарочито не бучно - то није дамски.
:D Hellen,odusevljavas me.
@topic
Odgovor je opet medium... moze da bude bucno,a ne mora... ili moze da bude po nekad..ili zavisi od toga koliko je pred tipom opustena... blah,kao i uvek... mnogo varijanti...
.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top