e ***** papucarske

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
:)
Ja se cimao mislim tamo ce biti bar 20 forumasa, doslo samo cetvoro najhrabrijih i naj odvaznijih.

Jednom recju propustili ste priliku da me upoznate :) Ali da ne ispadne da sam narcis ......

INACE odma da javim da dolazim i na sledece okupljanje.
 
E bre forumashice. Nemate pojma kad je u pitanju procena mushkaraca. Ja Aci dajem visoku ocenu, pa vi vidite da li cete da se pojavite na sledecem okupljanju.:)
 
kambodza:
..........ako je takav frajer ,ja zbog ace dovodim sestru iz slovenije .........mala ima 19 kao zmaj i pali se na tako drchne ...........pa nek je je.be aca forumash .......slovenka od ujne .........


E bez zezanja. Acu mozesh bez problema da uvrstish u top 10 najboljih sa krste.
 
kambodza:
..........ako je takav frajer ,ja zbog ace dovodim sestru iz slovenije .........mala ima 19 kao zmaj i pali se na tako drchne ...........pa nek je je.be aca forumash .......slovenka od ujne .........

druze za sad me jure 2 budale da me biju , i to su 2 za koje mogu da se setim, koliko me jos njih juri ne znam tacno.....nemoras bas i ti da im se prikljucis....da me juris zbog sestre

citaj muvao sam im se sa curama......
,,,,ali je najgori fazon sto su njihove cure jurile mene .... ja nicim nista nisam izazvao....
ko ih **** kad su im devojke ....... ali ne mozes to budali objasniti.....on ce i dalje da bude sa njom i da juri mene.....dok se ona tamo taslaci sa nekim desetim...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top