Jutarnja erekcija

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
kapiram da je ovo normalna pojava,ali ono sto me zanima je sledece..
znaTchi probudili ste se pre ribe,jutarnja erekcija je na snazi,i sad koje su tehnike kojima privolite ribu da se bas tad kresnete?
secam se da sam jednom prilikom u navedenoj situaciji,posle njenog mumlanja i negodovanja sto je budim rekao..."ljubavi,spavaj...ja cu sve sam" :mrgreen:

forumasice,da cujemo i vas,na koju foru vas navatavaju ranom zorom...
 
MASTERMIND:
kapiram da je ovo normalna pojava,ali ono sto me zanima je sledece..
znaTchi probudili ste se pre ribe,jutarnja erekcija je na snazi,i sad koje su tehnike kojima privolite ribu da se bas tad kresnete?
secam se da sam jednom prilikom u navedenoj situaciji,posle njenog mumlanja i negodovanja sto je budim rekao..."ljubavi,spavaj...ja cu sve sam" :mrgreen:

forumasice,da cujemo i vas,na koju foru vas navatavaju ranom zorom...
ti si kriv! :twisted:
 
naancy90:
ja se uvek probudim pre njega
(oboje smo sexualno opteretjeni)
on otvori ochi, ja vetj na njemu
kaze da mu je to najlepshe budjenje :mrgreen:

To! Taj te nikada nece napustiti, a o tome cu otvoriti novu temu uskoro...
Pisao sam o tome u nekoj ranijoj temi, nesto kao "Sheva ili Sova"...
Rezultati su bili porazavajuci - oko 80% zenske populacije ne voli zornjak :?
 
MASTERMIND:
kapiram da je ovo normalna pojava,ali ono sto me zanima je sledece..
znaTchi probudili ste se pre ribe,jutarnja erekcija je na snazi,i sad koje su tehnike kojima privolite ribu da se bas tad kresnete?
secam se da sam jednom prilikom u navedenoj situaciji,posle njenog mumlanja i negodovanja sto je budim rekao..."ljubavi,spavaj...ja cu sve sam" :mrgreen:

forumasice,da cujemo i vas,na koju foru vas navatavaju ranom zorom...
Pa, do sada mi se u 9 od 10 slucajeva desavalo da cim je dodirnem ujutro (koja god da je), ona je vlazna i samo izbaci guzu ili ostane na stomaku, a ostalo je , eh, poezija. :D Tako da takvih problema skoro da nikada nisam imao, bar ih se ne secam. ;)
 
Zorom ranom mi je najsladje! Moj Mica ga samo tutne i odradi sve sam,a ja posle mislim da sam sanjala.Najmilije mi je kada me nagari izmedju 4-5,pre odlaska u njivu.Mada,onomad,kada sam se bila ugojila 20 kg zbog porodjaja,bilo mu je tesko da pridje odostrag,a i tesko mu bilo da me okrece na ledja.Tada je gario Danicu.
 
Zex:
To! Taj te nikada nece napustiti, a o tome cu otvoriti novu temu uskoro...
Pisao sam o tome u nekoj ranijoj temi, nesto kao "Sheva ili Sova"...
Rezultati su bili porazavajuci - oko 80% zenske populacije ne voli zornjak :?
ko bre ne voli zornjak?!?
ponisti te rezultate, to ti nista nije tacno!

je.bote, al su ova deca napredna...meni sa 17 jos bilo zao sto ne igramo vise lastis, a oni sad vec sexualno optereceni
e, moja ti, matora si...
 
verka serducka:
Zorom ranom mi je najsladje! Moj Mica ga samo tutne i odradi sve sam,a ja posle mislim da sam sanjala.Najmilije mi je kada me nagari izmedju 4-5,pre odlaska u njivu.Mada,onomad,kada sam se bila ugojila 20 kg zbog porodjaja,bilo mu je tesko da pridje odostrag,a i tesko mu bilo da me okrece na ledja.Tada je gario Danicu.
Trebo je da pospe brašno... pa, kada se upiškiš, samo da krene uzvodno! ;) :lol:
 
MASTERMIND:
kapiram da je ovo normalna pojava,ali ono sto me zanima je sledece..
znaTchi probudili ste se pre ribe,jutarnja erekcija je na snazi,i sad koje su tehnike kojima privolite ribu da se bas tad kresnete?
secam se da sam jednom prilikom u navedenoj situaciji,posle njenog mumlanja i negodovanja sto je budim rekao..."ljubavi,spavaj...ja cu sve sam" :mrgreen:

forumasice,da cujemo i vas,na koju foru vas navatavaju ranom zorom...

Moja vodolija me probudi poljupcima po ledjima (tako smo spavali ja okrenuta njemu ledjima) jer zna da me to pali,...ljubi me po ledjima, vratu,...pa se ja onda malo razbudim i onda krene u akciju...a ja jos onako pospana u polu javi i polu snu....IDEALNOOOOO!!!!

OBOZAVAM TO!!!
 
Mene ta jutarnja erekcija nervira u p.m. kad treba da odem do frizidera i prodjem pored keve i caleta ... jos ako su ne daj boze neki gosti tu ... kuku ... a i mnogo je zaebano shorati dok je dignut (osim ako si napoljuonda je cak i interesantno)
 
...ono... mrzi me da zzivim izjutra.... mislim, mozze.... nekad... al` ajd da ustanemo, da se rastezzemo, da budemo malo mrzovoljni, da se istushiramo, operemo zube, da skuvamo kafu....

bice josh erekcija, ne moramo svaku da iskoristimo.... :)
 

Back
Top