gluposti

koliko vidim ,, čovek koji ima povezanu priču uvek može da bude i nepovezan ----po potrebi ,, a obrnuto nikako ne mozze da se odradi ,, ---- jel da da sam pametna kao pčelica,,, bzzzzzzzzz
 
Struja:
:lol:
ja godinama pricam da sam smo Jagoda i ja iste.I jos kada se setim kad sam prvi put dosla ovde napadose me mracne sile Jagodice bices banovana,rekoh ko vam je ta? pa kad su tek tada opleli.
iju!
jedva sam nekako dokazala kao neki identitet
inace Jagoda i ja licimo i fizicki.
Meni sa svim ovim nece uopste ni dalje smetati da mi se obracate gospodjo avesic,a i drugi, kao njoj.
sad su me ovi zbunili,a imala sam jedan dobar predlog za tebe Hello
Očigledno drugima ličiš i mentalno na jagodicu.....
 
Lexa:
E, stvarno, šta ti je genitalno iskustvo? Zaboravila sam kako je biti ciničan, a koristilo bi mi malo kikirikija, da ne kažem što... ono za Boga mi malo manje verovatno.

Genitalno iskustvo se stiče masturbacijom? Ili samo pranjem... ne znam, Jagodo, zbunjena sam, nisam pila dovoljno kafe danas...

jeee pa mislim da si uspela upravo :evil:

shta ja vama sipam svoje mudrosti ovde a nikog to ne zanima. sad cu da brisem.
 
vd:
draga jagodice
sve je moguće, pa i seks bez struje
samo je pravo pitanje zašto bi to radila i sebi i dotičnom pripadniku pretpostavljam suprotnog pola

a mislila sam da nam je ovako ok... a i istrpeo je sest meseci...
ne znam al ne smeta da postavljash pitanja...
heheh da li cemo se sad posvadjati il sam neshto izbaksuzirala
 
ma ispitacu mozhda nije samo to da nema struje... reche mi kao struchnjak i da imash nekog s kim imash struju ne bi bilo to, nisam sigurna

ali dobro vazhno je verovati u boga

mislim da ima neshto ne znam mozda i nema ali vazno je da covek nije previse gladan
 
nema toga :( shto je priroda tako okrutna :( kad imash konzervu nemash otvarac a kad imas otvarac nemash konzervu. razumete li. znachi da postoji i ta komponenta bilo bi ok a mozhda i ne bi mozhda me nervira ne znam. sto te privlache budale a ne neki zanimljivi ljudi. shta mi je koji moj snimao disk necu disk je l oce on moje i sad moram da jurim unaokolo ako ocu da se zaljubim a sve to i nije za mene a naravno da je neukusno sto pisem i tako sam tuzna zbog toga sto to ne nailazi na prijem a opet pisem da bi mi billo bezveze. zahsto bre ne mozhesh da biras ko ce da te jako privlaci aaaaaaaaaa
a horoskop nam je kao super kao super bismo se radili. aha. :(
tj on mene u stvari ne privalci tako kao fizicki nego nikako jos da odem kao ortaci smo u stvari mada nekad i mogu neshto... e zato mi je zhao sto je priroda tako okrutna pa onda ono konzerva i otvarach. da li ste razumeli i da li saosecate ali nema potrebe svet je pun ljudi a mene mrzi da se okupam... sindi mi se otvorila kad sam napisala MIOLIM. MOLIM vas saosecajte sa mnom i recite mi da to nije tako a tako je :( :( :( gde je tajni kljuchi sigurno ga ima a izgleda da ga nema. zasto covek poludi zato sto je dosao pred 30 godina to je opako. ali dan je predamnom i mogu da usisam tepih i opet pravim gresku da me niko ne cita ali ima da sjebem krstaricu nekako samo da razmislim kako zbog ovih vasih necitanja.... eh necu jer ne umem
 
tj vidjam se s dechkom i nema shanse da ima seksa kod mene nesto on to ne proizvodi a da toga ima bila bi veza i zato mi je zao toliko energije ulozeno. eto. mislim da ni ja kod njega ne proizvodim dovoljno kao uzbudi se ali mislim da to nije to. i eto dobro ide zhivot dalje mozhemo da se glupiramo to nam ide ali me nervira shto je to tako. ja bi bash htela za inat. eto shto to ne moze da se naruci. ok ne za inat zanima me mentalno. *******. ma znam mozhe se i bez toga tj ima i ostalog sveta ima.
 
Tebi je bas dosadno a......mozes da imas seks sa nekim bez "struje"...al to ce ti bit sve mlako i bljutavo.... :D I nakon toga ces se osecati fuj...gore nego sad....radis nesto protiv sebe...
 
ne ne mogu sad procitaj zadnja tri posta. nisam uspela do sad ne znam da li mogu mozda mogu i ne nipodashtavam necu to

pa i nije mi toliko dosadno ne znam mada sigurno moze i bolje
 
ali onda se pitam shto koji moj razmishljam o tome kao nema nema i cao pokusavam da nadjem neku frustraciju kao koja me blokira al nesto mi se cini da toga i nema???? mada svako bi to prvo reko ko me vidi ali onaj glup
 
zabavnog poznanika...a nadala sam se da ce neshto ispasti...bup...sigurno sam negde glupa al ****** sta mislite kako je meni svaki put moram da ispisem 10 poruka koje niko ne ****?
 
Nema medjusobne privlacnosti i TACKA...jbg. seks tad ne valja....no ne zamaraj se time....ti sad na silu oces neku vezu, seks ili sta vec...pa ljubav se ne trazi...ona dodje sama...zaboravi sve te konzerve, otvarace i sl....jbg. nije to to...opusti se, ne razmisljaj i uzivaj...a "struja" ce doci sama sa full opremom - konzervom i otvracem.. :lol: i sve ce biti cakum pakum... :D
 
Zasto bas sa njim moras da imas struju? Pa nije on jedini. Ok kazes ulozeno je dosta truda u vas dvoje, ali zasto da ne budete prijatelji? To bi bilo jos bolje ako ti se neko toliko svidja kao on. Sex bi sve pokvario. A stoje pa sex toliko bitan?! Mislim konkretno za vas dvoje. Nije bitan. Lepo se volite i druzite i uzivajte u tome. Pretpostavljam iz tvojih postova i insistiranja da ti puno znaci ta osoba. Znas li koliko je onda to vredno? Ljubav moze da bude i platonska. Ne mora se bas svaki odnos svoditi na instinkt i zov pririode;) hahah
hello world citamo te;) Nema zime za tebe
 
hello_world:
zahsto bre ne mozhesh da biras ko ce da te jako privlaci aaaaaaaaaa
a horoskop nam je kao super kao super bismo se radili. aha. :(
tj on mene u stvari ne privalci tako kao fizicki nego nikako jos da odem kao ortaci smo u stvari mada nekad i mogu neshto... e zato mi je zhao sto je priroda tako okrutna pa onda ono konzerva i otvarach. da li ste razumeli i da li saosecate ali nema potrebe svet je pun ljudi a mene mrzi da se okupam...

a da li tebe neko privlaci uopste? mislim trenutno?
 

Back
Top