Agloco

Oggy:
Javi se kad zaradis...;)
važi!!!
naravno, nece mi pasti tesko ni ako se nista ne desi, za razliku od situacija gde ulazes sebe ili novac...
i onako blejim po netu trazeći posao...pa nek fercera...
ako nešto i zaradim, mašala!
... a onda TI vodiš na piće :D :D :D
 
Ako je samo pice, OK! :mrgreen:

Poenta price je da te nista ne kosta, ali nekome zavrsavas ogroman posao i pravis lovu a od toga neces videti nista. Procitaj uslove na njihovom sajtu. Ja jesam.
U najboljem slucaju ces dobiti akcije koje nemaju vrednost. A da li ce ikad imati....
 
Oggy:
Ako je samo pice, OK! :mrgreen:

Poenta price je da te nista ne kosta, ali nekome zavrsavas ogroman posao i pravis lovu a od toga neces videti nista. Procitaj uslove na njihovom sajtu. Ja jesam.
U najboljem slucaju ces dobiti akcije koje nemaju vrednost. A da li ce ikad imati....
procitala sam.
to je "rizik", ali nije prevara... slazes se?!
u biti, za koga god da radis pravis mu i posao i pare, samo sto to i tebe kosta (materijalno i ne materijalno). ok, dobijas, uglavnom, NEKE pare... koje cesto i nisu neke, obzirom na cenu ovozemaljskog zivota... a desi se i tada da ne vidis nista...
naravno, osim ako ti se u zivotu nije posrecilo, pa si npr. bogati naslednik ili si dobro unovcio neku svoju ideju, onda bi sve ovo drugi radili za tebe. zar ne, hehehe.
sto se tice akcija, pa nisam ih dobila ni od firme u kojoj sam radila 10 god.... varovatno isto toliko vrede...
zato, opusteno...
uzgred, ja sam covek umetnik...
u svakom slucaju, hvala. postujem tvoje misljenje i sto si raspolozen normalno da razgovaras...
a i smisao za humor je bitan...
iju! jos cu ja tebi da platim pice, zaradila ili ne :D :D :D


ps. apropo onih 10god. - ne brini, nisam toliko matora, i ako mi se pomalo tresu ruke i dalje imam svoje zube, hihihi :mrgreen:
(samo sam rano pocela da radim, i to uopste ne svoj posao...) :-?
 

Back
Top