PITANJE

gulum

Zainteresovan član
Poruka
464
Više bi voleo da čujem muški deo populacije ali mogu i cure da odgovaraju,zanima me ali se ne odnosi na vezu ili brak nego čisto kombinacije, da li Vam je bitno kad karate da zadovoljite neku svoju trenutnu želju ili je bitnije da cura bude zadovoljnija(muškarac).
 
zanima me ali se ne odnosi na vezu ili brak nego čisto kombinacije, da li Vam je bitno kad karate da zadovoljite neku svoju trenutnu želju ili je bitnije da cura bude zadovoljnija(muškarac).

Zena treba da gleda da zadovolji sebe i da izvuche shto vishe iz tog seksa, a i mushkarac treba da gleda da zadovolji zenu .. pa ce usput i sebe ..
 
Iskreno, u oralu tezim da je on zadovoljan, al kad se predje na sam cin zaboravim na njega i tezim da ja budem zadovoljna... ali ako usput stignem da primetim da je i njemu super - to pojacava moje zadovoljstvo...
 
6bxftoj.jpg



:lol: :lol: :lol:
 
gossca:
Iskreno, u oralu tezim da je on zadovoljan, al kad se predje na sam cin zaboravim na njega i tezim da ja budem zadovoljna... ali ako usput stignem da primetim da je i njemu super - to pojacava moje zadovoljstvo...

jos mnogo ti ima da ucis.
 
gulum:
Više bi voleo da čujem muški deo populacije ali mogu i cure da odgovaraju,zanima me ali se ne odnosi na vezu ili brak nego čisto kombinacije, da li Vam je bitno kad karate da zadovoljite neku svoju trenutnu želju ili je bitnije da cura bude zadovoljnija(muškarac).

braticu, mnogo si zelen.
 

Back
Top