urastanje dlacica, pih!

mozda probaj neki peeling.. kazu da to sprecava dlacice da uraste u kozu.. mozda i jeste tako, koristim peeling, a za depilaciju - vosak. za sada nemam problema :) a da bude 'narodni' - neka to bude peeling od secera, recimo :D
 
da, moras da redovmno koristis peeling ili scrub sa lufom. Postoji takodje gel i tecnost koja se koristi dnevno ili posle brijanja ili depilacije za sprecavanje urastanja dlake i antibumps. Takodjer postoji i slow grow maintenace lotion koji smanjuje rast dlake, pravi je meksom kao i kozu.
Neznam tacno moze li se naci kod nas ali ako imas nekoga u inostranstvu da ti posalje.
Proizvodi od GIGI ili Depileve. Depileve Folisan je odlican proizvod.

Pozdrav iz Hollywooda
Sandra
 
Pazi, pretpostavljam da zavisi od toga koliki ti je problem...Meni su od početka depiliranja urastale jezivo, bez obzira na metodu (brijač, vosak, depilator...) i pilinge i sve živo. Bilo je i toga da sam pokrivala puderom kad nosim suknju.
Ovu kremu koristim otprilike mesec dana - nije nestalo sve, ali je znatno bolja situacija. Ako se nastavi ovako, za jedno mesec dana bi sve moglo da bude čisto. I da, ja mažem svaki dan i još uvek mi traje prva tuba - ako se dobro sećam košta oko 700-750 din
 

Back
Top