Jedan normalan prilaz

heh pa zavisi od tvog stava naravno, ovako zvuci ok ali dosta kratko ne ostavis vremena da se odreaguje pa mislim da je vise zbun devojkama. isto mislim da treba da ostavis telefon i malo da porazgovaras jer ovako je to malo na prepad! ali jeste kulturan i iskren pocetak! :)
 
Meni ovaj prilaz izgleda previse formalan, kulturno jeste, ali mene ne bi zaintrigirao uopste!
Vise mi deluje kao obavljanje nekog posla i to u stranoj firmi, a gde je kreativnost, opustenost, neformalnost, samouverenost? Dakle, formalno bez greske, ali fakticki nula bodova!
 
pravnicax:
Meni ovaj prilaz izgleda previse formalan, kulturno jeste, ali mene ne bi zaintrigirao uopste!
Vise mi deluje kao obavljanje nekog posla i to u stranoj firmi, a gde je kreativnost, opustenost, neformalnost, samouverenost? Dakle, formalno bez greske, ali fakticki nula bodova!

upravo tako...nekako suviše obično i uštogljeno...a pri tom te dotična osoba uopšte ne poznaje...ko zna,može pomisliti da stvarno prodaješ usisivače i tražiš žrtvu...:)
bolje da pitaš koliko je sati...:) šalim se...
a plus mi je neprirodno...upoznate se i ti onda sjedeš za svoj sto i udaljiš se...valjda je prirodan neki nastavak komunikacije odmah...ono jednom zvuči nekako neodređeno...:roll:
i ono...zovem se tako i tako...lici na scenu iz nekog filma...zovem se budimir trajkovic ili nesto slicno bjese...a on je neslavno prosao koliko se sjecam...:)
u ovom slucaju je najmanje bitno odmah kako se ti zoves...:)
nego,bas me zanimaju rezultati...
 
prilaz je totalno bljak...
kao da se upoznajes s nekim na poslovnom sastanku.
pa treba nekog koga ne poznajes uopste sarmirati da bi uopste poceo razgovor sa tobom....
0 poena.

prilaz bi bio ok da je vec poznajes....
 
meni je ovaj tvoj prilaz krajnje nezanimljiv...mislim, morao bi da budes bas extra frajer da bi bilo nebitno to sto si izgovorio
kod mene bi uvek upalio prilaz koji bi mi izmamio osmeh...definitivno bi to moralo da bude nesto duhovito
uvek bih pozela da sa nekim ko je zabavan na prvu loptu, provedem jos koji minut
 
neozbiljko:
Glupo, brate! Već ste u kafani a pozivaš je da izađe na piće! Gde ćete da pijete? Na ulici? Da to stvarno radiš, devojke bi mislile da si slabouman. Verovatno izmišljaš, ne usuđujući se da priđeš da ne bi popio grdnju i bruku od uobraženih srpkinja.

Ma dajte vise sa tim...pojasni mi termin 'uobrazen',posto mi se cini da ja to ne kontam dovoljno...Pridje ti neko i ti ga iskuliras-odmah si 'uobrazena',ovakva-onakva...a sta ako ti se taj mladic jednostavno ne svidja,ili nisi nesto ok,ponekad,sto da ne- i nesigurna...ma 1000 razloga.Odmah-uobrazena.A u...
 
Nije bitno kako prilaziš, već sa čim prilaziš....

Sa ključevima od kola, cipelama od 300e i košuljom visokog ukusa.
Gde si tu ti?
Danas je ionako sve instant i nema se vremena da se stiže baš do tebe i tvoje suštine...zato je bitna forma....ili ono što može da se zagrebe onako na prvi pogled....

Dakle ja sam (...ime....) i baš me zanima da li ste probale onaj novi voćni koktel , baš je ekskluzivan , a meni se ne pije solo, nisam nikad do sada, da li bi mi pravile društvo....
 
Tuzni_patak:
Nije bitno kako prilaziš, već sa čim prilaziš....

Sa ključevima od kola, cipelama od 300e i košuljom visokog ukusa.
Gde si tu ti?
Danas je ionako sve instant i nema se vremena da se stiže baš do tebe i tvoje suštine...zato je bitna forma....ili ono što može da se zagrebe onako na prvi pogled....

Dakle ja sam (...ime....) i baš me zanima da li ste probale onaj novi voćni koktel , baš je ekskluzivan , a meni se ne pije solo, nisam nikad do sada, da li bi mi pravile društvo....

ne bi...:razz: ne volim voćne koktele,ni tužne patke...
 
Pa a koji je to prilaz namenjen svakoj devojci....
Prilaz treba da bude namenjen onakvoj devojci koja će vam kasnije odgovarati....
Muhamed je imao pristup , "imam gajbu u 29.tog , hajde na 5 minuta da se kresnemo" i palilo je.
A osim što je mlad , nije ni lep , ni kulturan, ni šarmantan.
I na onim silnim protestima , već kod 3-4 bi dobio pozitivan odgovor i ona bi kasnije nešto šapnula drugarici i toliko o tome...

Znači izbor prilaza treba da bude odbojan prema onakvim devojkama koje će bespotrebno da vam potroše vaše (uvek dragoceno) vreme. Selekcija pre selekcije.....
 
rogeri:
Postavljam ovu temu sa zeljom da pricamo o necemu sto je vecita tema. Devojke se zale kako nema mnogo pravih muskarca da im pridju, dok tipovi obrnuto misle da su srpske devojke preterano uobrazene.
Da bih zaista video koliko je to tacno u poslednje tri nedelje sam prisao 5 devojaka i rukovodio sam se sledecim:
1. Nisam prilazio u nocnim klubovima, gde muzika tresti i moras se drati na uvo nekom
2. Nisam bio navalentan i dosadjivao
3. Uglavnom sam prilazio u kaficima
Posto mnogi nece da kazu kako tacno i sta tacno kazu kada pridju (valjda ih je blam, ne znam), evo moje recenice:
"Dobro vece, izvini sto te prekidam, mozda je malo iznenada, ali bilo bi mi veoma drago da se upoznamo. Ja sam (moje ime), i ako je u redu da li bi mozda zelela da jednom izadjemo na pice." Nakon toga odem za svoj sto i do kraja veceri ne smaram devojku koju sam prvi put video u zivotu.
Dakle nikakvi elaborati, nikakve dopadljive doskocice vec jedan obican prilaz.
Pozdravljam sve i molio bih pre svega zenski pol da prokomnetarise da li je ovakav nacin u redu. Nakon toga recu i koliko sam imao uspeha, cisto da neko ne bi stvorio neke predrasude.

Jel ti to ozbiljno :confused:
Koliko godina imaš, gde živiš, čime se baviš?
Pa ne ide to tako, nismo ti mi u E.U.
Znaš kako kažu, za te stvari mora da si mangup, a to se ne uči, taki se radjaju.
 
Мислим да си сувише наглу кренуо у освајање. То мора да се прво вежба, рецимо на пијаци. Зашто баш на пијаци:
1. Тамо излазе озбиљне жене које знају шта желе у животу
2. Можеш да упознаш неку сељанчицу, која зна да разуме људску муку
3. На отвореном си простору, што је признаћеш много пријатније од загушљивих ноћних клубова
4. Ако прилазиш некој жени која купује, имаћеш прилику да јој помогнеш од пијаце до стана.
5. ....
 

Back
Top