NA POLA DIGNUT

  • Začetnik teme chika_doktor
  • Datum pokretanja
to nije istina... sad sam u pantalonama... opeglane sa linijom... svilene... svetlo zelene... kosulja, isto svilena, neka tamo zelena boja... na njoj, velikim pisanim slovima pise: dolcie geabana... i imam ekstra italijanske cipele sa zvoncicima... otvorene... bez carapa, naravno... posto je leto... sportske naocare za svaku priliku... i bas volim da pazim da su boje skroz uklopljene...
 
tweet-tweet:
A na kog se to Pola tebi dize? Newman-a?
:-)
ma sto da ne
pn.jpg
 
A sestro dje me nadjeeeeeee sa slikoooom!!!!
Zvanicno ovo je moj idealni muskarac, tip zbog koga bih ostavila bilo kog muza i sestoro sitne decice, promenila veru u koju god hoces, jela skakavce i plivala medju ajkulama samo kada bi on to trazio. Znaciiiii SVE! Eto otkrivam konacno i svoje slabosti...da to je Paul Newman...Long hot summer, Cat on a hot tin roof...u svim izdanjima, bojama i godisnjim dobima....
 
Jaooo Rasto meni je i Kevin baaas dobar...u American beauty i Seven iako je tamo bio deranged serial killer....sta vam je ljudi, kopate mi po mozgu ;-) hvala vam, bila sam jako nervozna od jutros, ali sad sam se smirila majke mi...Rastu i Cruellu volem!
 
Cruella:
pa sta da ti kazem..
pozuri onda...
mislim.. vreme tece i to..
naravno...to je jedan divni, dostojanstveni covek koji se celog zivota borio za prava potlacenih, vodio kampanju protiv svih ratova koje je njegova zemlja zapocela, zbog toga bio uznemiravan, maltretiran, ali nikad nije poklekao i uvek se drzao svojih uverenja. Pravi muskarac! Posto ima takvu unutrasnju lepotu, on ne moze nikad ostariti, a svaka bora na licu takvih ljudi izgleda plemenito....
 
tweet-tweet:
naravno...to je jedan divni, dostojanstveni covek koji se celog zivota borio za prava potlacenih, vodio kampanju protiv svih ratova koje je njegova zemlja zapocela, zbog toga bio uznemiravan, maltretiran, ali nikad nije poklekao i uvek se drzao svojih uverenja. Pravi muskarac! Posto ima takvu unutrasnju lepotu, on ne moze nikad ostariti, a svaka bora na licu takvih ljudi izgleda plemenito....
mudro zboris....
Paul.. kao vino..
 

Back
Top