ЖУТИ ЧОВЕК И ЦРНО ГОВЕЧЕ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Srboljub-BGD

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
193
ЖУТИ ЧОВЕК И ЦРНО ГОВЕЧЕ
Ко у светој земљи Србији, хвала Господу, никада неће да гласа за СРПСКЕ РАДИКАЛЕ ?


Браћо и сестре,

Свако иоле нормалан Србин и Српкиња који у свом срцу носи ИСКОНСКО СРПСТВО, у души СВЕТУ ХРИСТОВУ ВЕРУ, а у уму своме, на јунаштву, достојанству, светости, чојкству, крви и костима на Небеса вазнетих предака наших сотворену, нашу МАЈКУ СРБИЈУ зна ко су, чији су и какви су њима слични србољуби, христоносци и отаџбинофили који увек гласају за своје сестре и браћу своју, наше оводобе јунаке, свесрпске браниоце и духовне храниоце, принцезе и витезове наше – СВОЈЕ СРПСКЕ РАДИКАЛЕ. Они који то нису и никада и неће моћи бити, то се нарочито односи на жуте смрдибубе, „србе“ са урођеном генском грешком, побеснеле антисрпски настројене хијене Бобија Таћија Педеровића, покушах да им отворим очи дефиницијом профила просечног гласача СРС-а (види на: http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/15/009112496.html?1164445632 )
надајући се да ћу им бар мало повратити изгубљено достојанство, ум и разум, но по урлику богохулих звереи запазих не само то да ништа од онога што написах нису разумели, поново апострофирам да се моје речи само срцем могу осетити, разумети утувити и као мелем на рану ставити, чак шта више њихово анимално гестикулисање, њакање и смрад ми само потврди колико сам у праву кад кажем будалама џабе говорити. Покушавах им такође својим прилогом под насловом
„ЖУТИ ПЕДЕР МИЋА ГЛАСА ЗА БОБИЈА ТАДИЋА” (види на: http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/15/009052594.html?1164445632 )
показати ко су, какви су и чији су, али опет се побунише што ми доказа да мајмун у огледалу не види макмуна, већ оно што жели да види.

Браћо и сестре, поред горе поменутог профила оних који никада нису и некада, хвала Богу, неће да гласају за СРПСКЕ РАДИКАЛЕ, дакле осим јадника којима је кукавичлук у срцу, сотона у души и неум у уму за СРПСКЕ РАДИКАЛЕ никада неће да гласа: припадник ДОС-манлијског мафијашког клана, геј-парадер, нарко-комуњара, богохул, мржњом, наркотицима и лудилом засвојен кретено-идиот, издајник, туђински плаћеник, усташа, потурица, шипак, као ни чланови усташко-арбанашко-потуричко-демонске удруге црних удовица, нарко-пропалица, црних злослутница, амеро-скитница и других пропалица, издајица и наџак-баба крезубица. Сви ти и такви ће свој глас дати демону људског обличја, кукавици, балегару, жутој смрдибуби и највећем беднику у историји човечанства БОБИЈУ ТАЋИЈУ ПЕДЕРОВИЋУ и његовој антисрпско-усташкој удрузи ДС (читај: демонолики сатрапи). Стара српска синтагма: „ЖУТОГ ЧОВЕКА И ЦРНО ГОВЕЧЕ (О)ТЕРАЈ ИСПРЕД КУЋЕ, ЈЕР САМО НЕСРЕЋУ МОЖЕ ДА ТИ ДОНЕСЕ !” само потврђује ове моје речи. Дакле, браћо и сестре, својим гласом ОТЕРАЈТЕ ТАЋИЈЕВА ЖУТА ГОВЕДА СА ГРБАЧЕ СРБА У СРБИЈИ !

Свима који ће те ме послушати се братски захваљујем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Srboljub-BGD:
, геј-парадер, нарко-комуњара, богохул, мржњом, наркотицима и лудилом засвојен кретено-идиот, издајник, туђински плаћеник, усташа, потурица, шипак, као ни чланови усташко-арбанашко-потуричко-демонске удруге црних удовица, нарко-пропалица, црних злослутница, амеро-скитница и других пропалица, издајица и наџак-баба крезубица.
Крстан Ђ. Ковјенић
sta si ti od ovog nabrojanog, s obzirom da ne glasaš?
:-D
 
Obersturmfuehrer:
sto ne dodjes u srbiju, pa doprineses radikalima?

Геј-парадеру, реци ми, али најискренији, да ли си више ЖУТИ "ЧОВЕК", ил` ЦРНО ГОВЕЧЕ. По мукању на овом форуму убеђен сам да си ово друго, но теби остављам да то и потврдиш ...

Са жаљењем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Srboljub-BGD:
Геј-парадеру, реци ми, али најискренији, да ли си више ЖУТИ "ЧОВЕК", ил` ЦРНО ГОВЕЧЕ. По мукању на овом форуму убеђен сам да си ово друго, но теби остављам да то и потврдиш ...

Са жаљењем,

Крстан Ђ. Ковјенић

ponovicu
sto ne dodjes u srbiju, pa ne doprines radikalima kada ih toliko cenis?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top