Kako da pridjem???

Romansa

Aktivan član
Poruka
1.716
E,ja nemam iskustva,pa eto,trazim savet neki.
Svidja mi se decko,ali se jako retko srecemo,i ja sad sve strahujem da je svaki susret presudan.
On me gleda cesto i dugo,i ocito mu se dopadam ali ne znam koliko i na koji nacin i u kom smislu.
Stariji je od mene 5 godina,i mozda ima devojku,i skroz mi je glupo da mu pridjem,jer mozda ne voli devojke koje startuju...
Znam da je debilna tema,nemojte da se obrusite na mene i da me ismevate jer mi je frka posto ne bih volela da sve propadne zbog mene,a ocito imam dobre sanse.
 
Romansa:
Zato sto se plasim da je iskompleksiran vise nego sto je uobicajeno,cudan je malo...mada ste u pravu,a ja sve imam neki osecaj,pobeze mi sad!!!
!00% treba da sacekam,a ne da mi se
romansa, sunce ti poljubim, imash bre mnogo chudan ukus za momke, ali neka, sve je to za ljude. pokushaj bar nekako da se raspitash o njemu, makar da saznash da li ima devojku, ne znam na kojim se to mestima susrecete, mozhda imate neke zajednichke prijatelje?
 
Pa meni je najveci pproblem sto apsolutno nemamo nijednog zajednickog prijatelja,ja uvece i ne izlazim,a ne znam da li on to cini,i nemam nikakav nacin da mu budem blizu a da se ne 'ofiram':D
Mislim,vec je sve jasno,ali moze i na tome da ostane,jer mi se cini da smo oboje smotani.
Pa,moj ukus jeste cudan:D mama ce me ubiti.
Svako je valjda nestrpljiv kad se zaljubi.
E,ljudi,hvala vam sto se bakcete sa mojim problemom.
 
Mozda da ga takvim nekim znacima uverim da mi se svidja,pa valjda ce prici....
Ti si ispala iz stosa,a ja nemam pojma o tome nit' sam imala kada.....
Sta bude bice,ali osecam da nece biti dobro.
I stalno se nekako slucajno sretnemo,ali ja se onda od blama pravim da ga ne primecujem,samo na daljinu nesto kao he,he....
Ali hvala...
 
jbt od chega vi pravite nauku to je strashno. ako budes tako cekala baja ce da navata drugu. morash da budesh agresivnija ako ne smes da mu pridjes. kao sto je cat rekla, osmehni mu se itd. da shvati, a ako je i on mish pa ne sme da ti pridje, jedino ostaje da mu ti pridjes. sto duze odlazes to je veca sansa da ga neka druga navata ili jednostavno vremenom da te iskulira ...
 
Romansa:
Pa meni je najveci pproblem sto apsolutno nemamo nijednog zajednickog prijatelja,ja uvece i ne izlazim,a ne znam da li on to cini,i nemam nikakav nacin da mu budem blizu a da se ne 'ofiram':D
Mislim,vec je sve jasno,ali moze i na tome da ostane,jer mi se cini da smo oboje smotani.
Pa,moj ukus jeste cudan:D mama ce me ubiti.
Svako je valjda nestrpljiv kad se zaljubi.E,ljudi,hvala vam sto se bakcete sa mojim problemom.
Pa ovo je idealno... jel čitaš ti ostale teme ovdi, zajednički prijatelji su mnogo zajebana stvar... a zlo dobra donijeti neće i sve...
Nego priđi ti njemu i reci lepo šta ti je na pameti... sve i ako te oduva znaćeš na čemu si.
Ja ovo razvlačenje i prenemaganje ne razumem, časna reč. Osim ako ne uživaš da se s nekim tako gledaš. To razumem. Volim i ja. Ali nema ničeg ružnijeg nego onog osećaja pri kraju, kad već počneš da se hladiš, a još uvek kao nešto pogleduješ, pa se sećaš kako ti je nekad prijalo, pa hoćeš to opet da osetiš ali nema... Posle počne da ti bude kao malo gadan...I uvek se pitaš kako bi bilo da si ipak pokušala... Ne znam, ružno... Ali ako si sa nekim u vezi neko vreme (barem ja), ovaj ružni osećaj se neće javiti ni posle, jer imaš sećanje na neke lepe trenutke. Možda više boli, ali i to je ok...između intenzivnih osećanja i mrtvila&praznine uvek biram prvo.
 
I ja mislim da treba da mu pridjes... pa sta bude neka bude... s nekom neobaveznom pricom... ako mu se svidjas i ako nesto namerava, nebitno je dal ce tvoj prilaz biti zbunjen, smotan,smesan, on ce jednostavno podrzati komunikaciju i ceniti sto si mu olaksala...
 
u kom svetu i ribo zivis, ja mislim da ne postoji jedan zivi primerak strejt coveka kojem je los trip da mu riba pridje - naravno ne podrazumevam odredjenu zensku formaciju pod imenom 'skotovi' ili 'krsevi'
 
Slazem se sa svima koji ti nisu savetovali 'strpljen-spashen' , pa poshto je Parka to lepo i obrazlozila ne bih da ponavljam. Nekada se znalo, ispustish maramicu (rukavicu, ili slichno) na zemlju i pogledash dotichnog :)


naravno ne podrazumevam odredjenu zensku formaciju pod imenom 'skotovi' ili 'krsevi'

E pa slusaj, zbog ovakvog stava, ako je devojka i malo nesigurna u sebe i ako smatra da se precenjuje ako pomishlja da je dobra riba, sigurno ce pre da NE pridje momku, nego da pridje. Uostalom, da li se 'krshevi' procenjuju na globalnom nivou, ili je to individualna stvar! I zashto da i 'krsh' ne pridje? Posle se pitate shto vas zene kuliraju. Da je jedna moja poznanica, inache ruzna k`o lopov, tako mislila o sebi - nikada se ne bi udala za sasvim dopadljivog i zgodnog frajera :)
 
E pa ja mislim da NI JEDNA ŽENA ne mora da bude krš (ez ju put it). Ni jedna nije toliko nakazna da sa malo, ali samo malo, rada na sebi ne može da se učini lepom, privlačnom, ili barem simpatičnom. Tako na ako je mr.X i odbije,a usled njene krševitosti, to može da bude i podsticaj. Skotove neću da komentarišem, ima ih u oba tabora, a najčešće njihovu pripadnost toj grupaciji (formaciji?hmmm....) otkrijemo malo prekasno, te to sa odbijanjem blage veze nema.
Drugo, muškarci i tako retko odbijaju....
Treće, sve i da odbije, nije smak sveta, ne odbijamo ljude samo zato što im nađemo neku manu, već, ponekad, prosto jer nismo kompatibilni. Koliko god glupo zvučalo - odbijanje ne bismo trebali da shvatimo lično.
 
parka:
E pa ja mislim da NI JEDNA ŽENA ne mora da bude krš (ez ju put it). Ni jedna nije toliko nakazna da sa malo, ali samo malo, rada na sebi ne može da se učini lepom, privlačnom, ili barem simpatičnom. Tako na ako je mr.X i odbije,a usled njene krševitosti, to može da bude i podsticaj. Skotove neću da komentarišem, ima ih u oba tabora, a najčešće njihovu pripadnost toj grupaciji (formaciji?hmmm....) otkrijemo malo prekasno, te to sa odbijanjem blage veze nema.
Drugo, muškarci i tako retko odbijaju....
Treće, sve i da odbije, nije smak sveta, ne odbijamo ljude samo zato što im nađemo neku manu, već, ponekad, prosto jer nismo kompatibilni. Koliko god glupo zvučalo - odbijanje ne bismo trebali da shvatimo lično.

;) :D
 
parka:
E pa ja mislim da NI JEDNA ŽENA ne mora da bude krš (ez ju put it). Ni jedna nije toliko nakazna da sa malo, ali samo malo, rada na sebi ne može da se učini lepom, privlačnom, ili barem simpatičnom. Tako na ako je mr.X i odbije,a usled njene krševitosti, to može da bude i podsticaj. Skotove neću da komentarišem, ima ih u oba tabora, a najčešće njihovu pripadnost toj grupaciji (formaciji?hmmm....) otkrijemo malo prekasno, te to sa odbijanjem blage veze nema.
Drugo, muškarci i tako retko odbijaju....
Treće, sve i da odbije, nije smak sveta, ne odbijamo ljude samo zato što im nađemo neku manu, već, ponekad, prosto jer nismo kompatibilni. Koliko god glupo zvučalo - odbijanje ne bismo trebali da shvatimo lično.
Eh vidis sada dolazimo do nove tacke spoplitanja, moze ona da bude priktriveni krš (sredjena) al sta ako je kršna ( il elegantno napunjena) ???
 
Kao prvo sređivanje ne uljučuje obavezno i isključivo prikrivanje
Kao drugo, ču li ti nekad za plus size models? Ove godine ih je i Gotije uključio u svoje revije donjeg veša.... ali ok, da ne kačim ovde fotke, bolje proguglaj, videćeš da svakoj ženi može da bude udobno u svojoj koži. I da izgledaju itekako privlačno. Opet, to je stvar afiniteta. Npr neka žena voli maljave, neka glatke muškarce... I šta s'tim?

Žene, jeb'le vas dijete! Stvarno me to ljuti. Odo na temu o onoj dijeti da napišem....
 

Back
Top