Kako volite da vam ga nabije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo sam samo iskopirala, mrzi me da pishem sad o mojim dogodovstinama:

Krenuo je u još jedan napad, vještim jezikom za čas me vratio u isto raspoloženje. Pustila sam da me liže i oblizuje, da me draži i mazi, da me dovede do samoga praga orgazma, a onda, kroz uzdahe, glasno sam zastenjala: - Ne, ne mogu više, ne! Jebi me Marko, jebi me! Želim te u sebi, jebi me Marko ... ne mogu više izdržati, želim tvoj *****, moram ga osjetiti, jebi me! –

Kako li se samo moćno osjeća muškarac kad mu žena tako govori. Oči su se sjajile, adrenalin divljao tijelom. Brzim potezima izvukao se ispod mene i položio me na sam rub trosjeda. Bila sam mu tako lako dostupna, potpuno otvorena, a položaj na rubu nije mi dozvoljavao prevelike kretnje, uzmicanja. Bila sam njegova, u potpunosti mu predana. Kleknuo je ispred mene, ***** mu je bio već odavno spreman. Onako tvrd, širok i dugačak lagano me pomazio po klitorisu, usminama, sve do samog ulaza u međunožje. Lagano i polako umakao je glavić u tople i ljepljive sokove moje nutrine. Lagano me mazio tako sve dok nisam zatvorila oči, tada je znao da sam spremna.

Ušao je naglo, brzi i grubo, ušao je do kraja. Zar je moguće da je toliko veliki ***** tako lako prodro pružajući i užitak i bol?! Zar je moguće da ga toliko lako guta cijeloga?! Udari su bili siloviti, žestoko, ***** me kao nikada do sada ... kao da se sva sila, njegova snaga i sva muška veličini stopila u jedno. Udari su bili snažni, sjekli su me kao mačem, ***** me bez milosti.

Vrištala sam i stenjala, uzdisala i hvatala zrak, bilo je grubo, bilo je žestoko, bol se smjenjivala sa užitkom, a užitak s boli. Nitko me ikada nije izjebao tako, bez imalo milosti, kao da nisam njegova, kao da mi želi pokazati koliko je snažan, kao da mi želi dati do znanja da sam njegova, samo njegova jer nitko me nikada neće jebati tako.

Dao bi mi trenutke pauze, da se odmorim, pripremim na još, na dalje. Dao bi mi priliku da otvorim oči, pogledam ga, obližem usne i kažem mu: .- Jebi me, jebi me još.-
Kako li ga je to samo palilo, provokacija koja uvijek uspijeva, koja uvijek pogađa cilj.

Koju taj kurčinu ima, koja snaga, izdržljivost, pastuh kojeg je nemoguće nadjahati, snagator kojeg je nemoguće izmoriti. U njegovim snažnim i žilavim rukama bila sam poput igračke, sa tako moćnim kurcem među nogama totalno nemoćna, njemu podatna i prepuštena.
Vlažna i topla pičkica, tvrd i dugačak *****, oboje željni sexa, uspaljeni, tako jebeno kompatibilni, tako savršen spoj.

Hoću li izdržati, jurilo je mojim mislima, hoću li?! Već pomalo na izmaku snaga, gotovo bez daha, kad promijenio je ritam. Samo vrhom svoga moćnog oružja, kratkim i brzim pomacima dražio je sam otvor moje pičkice, čekao je da se odmori, opustim, čekao je smiješak na usnama da krene dalje, u još jedno osvajanje.

I bilo je tako. Vidio je dozvolu u mojim očima, čitao je želju na usnama. Tako se dobro razumijemo, a sve bez previše riječi. Znala sam što slijedi, a znao je i on da želim to, baš to.

Oblizao je prste, sva tri: kažiprst, srednjak i prstenjak, oblizao ih i dobro ovlažio, pomazio guzu ... navlažio je, opustio. Lagano je prstom kružio okolnim stjenkama sve do samog središta, sve do otvora. Kažiprst je ušao lako, tek uz pokoji uzdah ... u kombinaciji sa srednjakom tijelo se grčilo, uzdasi bili glasniji, češći.
Spremna sam, uđi, uđi, ali polako, daj mi dovoljno vremena da se opustim, da te primim, pogutam cijeloga.
Ulazio je polako, milimetar po milimetar slušajući što mu govorim, osluškujući svaki uzdah, svaki pomak moga tijela.
Šaputao mi je tiho: - Ševim te u guzu, želiš li to, ha?! Želiš li?!Ševim te u guzu, samo se opusti, samo još malo... – sa svakom riječi mišići su pružali sve manji otpor, pokerti postajali brži, a ***** je jednako lako klizio kao i maločas u vlažnoj i podatnoj mi pičkici. Ulazi je dublje, dublje, koliko god sam ga puštala.
-Sad, sad me ševi! Ševi kako želiš, tvoja sam! – potpuno opuštena i predana izustila sam kroz uzdahe jer svaki pomak bio j nalik orgazmu, svaki dodir dovodio me do vrhunca.

Uzdisali smo i stenjali i čuli su nas svi, od prizemlja do 7. kata jer ševio me tada ko nitko nikada, ševio me bez mislosti, snažno, grubo, žestoko i silovito. Bio je to vatromet od samoga početka do kraja, čista ekstaza začinjena slatkom spermom s vrha njegovoga *****.

p3945.jpg

Koje proseravanje.....koliko si ti ovo izmisljala majke ti.... ili odakle si prepisala????
 
Bez leba nema ni p-i-c-k-e ni yebanja- vise volim leb nego picku, pre leb nego picku, picku ni ne volim, volim njegov debeli kruti k-u-r-a-c u mojoj pickici, a ako me gazda ozeni imacu i leba i k-u-r-c-a u izobilju :wink:

Znam da ljudi ovde pisu kojesta.Evo ja sam prvi u tome.Ali,valjda je to pre svega zbog zezanja.Ako u ovome ima gram istine mogu slobodno da kazem da sam zgranut i zblanut!!!!OOOOOO sirotinjo i Bogu si teshka!!Mentalna,materijalna bilo kakva...cccckako se ranije ne ukljuchih na ovaj topic???Fufu iz butika trt1 klon Zeljka Samardzica na patosu...pa da li da placem ili da se smejem???Pitam se sta ako je ova prica istinita??Krv ti jeb3m!!!Odoh da povratim u shoku sam......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top