DRŽANJE NA UZICI!!

Natally011

Početnik
Poruka
4
Večeras još jednom doživljavam istu situaciju od tipa koj mi se jako puno sviđa i sa kojim sam na kratko bila u vezi pa bih da svoje mišljene podelim sa vama...devojkama koje možda proživljavate isto...(naravno muškarci javite se čekam i vaše mišljenje)!!!

Pitanje.."ZAŠTO TIPOVI POKUŠAVAJU DA DRŽE BIVŠU DEVOJKU NA UZICI I AKO SU U KOMBINACIJI SA NEKOM NOVOM"!?
Čega se bre to oni plaše?Da ostanu sami?Trebamo li mi devojke nazovi "druge" da im budemo rezerva ?Gde je tu logika?Pitam se kako bi se tipovi sa kojima se viđamo osećali da znaju da tu negde POSTOJI JOŠ NEKO KO JE NJIHOVA ZAMENA U SLUČAJU DA NEŠTO KRENE KAKO NE TREBA"!!? :( :-? :shock:
 
Natally011:
Večeras još jednom doživljavam istu situaciju od tipa koj mi se jako puno sviđa i sa kojim sam na kratko bila u vezi pa bih da svoje mišljene podelim sa vama...devojkama koje možda proživljavate isto...(naravno muškarci javite se čekam i vaše mišljenje)!!!

Pitanje.."ZAŠTO TIPOVI POKUŠAVAJU DA DRŽE BIVŠU DEVOJKU NA UZICI I AKO SU U KOMBINACIJI SA NEKOM NOVOM"!?
Čega se bre to oni plaše?Da ostanu sami?Trebamo li mi devojke nazovi "druge" da im budemo rezerva ?Gde je tu logika?Pitam se kako bi se tipovi sa kojima se viđamo osećali da znaju da tu negde POSTOJI JOŠ NEKO KO JE NJIHOVA ZAMENA U SLUČAJU DA NEŠTO KRENE KAKO NE TREBA"!!? :( :-? :shock:


cista sujeta je u pitanju i nista vise, ako te drzi na "uzici" znaci da je on najbolji jer ti "kao" ne mozes naci drugog jer je on "naravno" najbolji... a ti patis - on se tima sladi i hrani svoj ego ... uh bolesno skrozzzz
tastina koju retko koji muskarac moze izleciti
 
devojke su po pravilu vrlo glupe kada su zaljubljene.i pored toga sto vide i znaju da to "drzanje" nije u redu,dobrovoljno stezu uzicu jos jace iz nekih samo njima poznatih razloga.
kazu da je curka najgluplja zivotinja.sa kim da se uporedi covek?
 
Natally011:
Večeras još jednom doživljavam istu situaciju od tipa koj mi se jako puno sviđa i sa kojim sam na kratko bila u vezi pa bih da svoje mišljene podelim sa vama...devojkama koje možda proživljavate isto...(naravno muškarci javite se čekam i vaše mišljenje)!!!

Pitanje.."ZAŠTO TIPOVI POKUŠAVAJU DA DRŽE BIVŠU DEVOJKU NA UZICI I AKO SU U KOMBINACIJI SA NEKOM NOVOM"!?
Čega se bre to oni plaše?Da ostanu sami?Trebamo li mi devojke nazovi "druge" da im budemo rezerva ?Gde je tu logika?Pitam se kako bi se tipovi sa kojima se viđamo osećali da znaju da tu negde POSTOJI JOŠ NEKO KO JE NJIHOVA ZAMENA U SLUČAJU DA NEŠTO KRENE KAKO NE TREBA"!!? :( :-? :shock:

To je posledica alfa mužjaka, devojka je njegovo vlasništvo.Čak i odbačeno vlasništvo je teritorija, nema zapišavanja preko postojećih tragova bez dozvole......
 
Natally011:
Večeras još jednom doživljavam istu situaciju od tipa koj mi se jako puno sviđa i sa kojim sam na kratko bila u vezi pa bih da svoje mišljene podelim sa vama...devojkama koje možda proživljavate isto...(naravno muškarci javite se čekam i vaše mišljenje)!!!

Pitanje.."ZAŠTO TIPOVI POKUŠAVAJU DA DRŽE BIVŠU DEVOJKU NA UZICI I AKO SU U KOMBINACIJI SA NEKOM NOVOM"!?
Čega se bre to oni plaše?Da ostanu sami?Trebamo li mi devojke nazovi "druge" da im budemo rezerva ?Gde je tu logika?Pitam se kako bi se tipovi sa kojima se viđamo osećali da znaju da tu negde POSTOJI JOŠ NEKO KO JE NJIHOVA ZAMENA U SLUČAJU DA NEŠTO KRENE KAKO NE TREBA"!!? :( :-? :shock:
Da, jesu, retardi su... samo ne znam sto se vi ribe massovno palite na retarde :roll:
 
Iz raznih razloga. Neko na primer hoce da se ozeni a da mu drugarice i dalje puse i da mu govore sta da radi sa zenom u braku, to pricam iz licnog primera, tako sam ja videla sebe kad me je Igor prosio. Kao, ja da mu budem postena zena a ove nepostene i dalje da ga drze na uzici, i to jos ona sa ruznim nogama sa slike kao nedoyebana, i to najnedoyebanija od svih njih. Tad devojka treba da kaze: "Ma nemoj, ozeni nju, a ja cu da ti pusim". A jos plus, gadilo mi se to sektasko njihovo seksanje, samo kad zamislim neku spremu kako curi po sporim dosadnim telima, kao zivotinje u zooloskom vrtu, bez akcije, letargicno: Smederevska sekta.
 

Back
Top