prvi,pravi,jedini poljubac

FRIKAZOID

Zainteresovan član
Poruka
112
Situacija je sledeca: imate pravu osobu za sebe ili nekog koga volite i poljubili ste se barem jednom.

Da li je moguce preko poljubca prepoznati tu istu osobu ili je to samo filmska fora?
Kad bi vam zavezali oci (i zapusili nos i usi, ako to ima veze) i da se poljubite sa 30 osoba, da li bi prepoznali svoju ljubav, da li bi razlikovali musko od zenskog ili po godinama?

Sta vi mislite, jeste nekad probali? Da li vam je stvarno toliko dobro kad vas prava osoba poljubi i da to toliko pamtite?

P.S. Ovo se ne odnosi na to da ste recimo godinu, dve ili duze, pa imate neku rutinu ili vas zajednicki stil ili sta znam sta sto samo vi znate, pa tako da prepoznate. Vise mislim na nesto kao prvi poljubac sa pravom (ili jako voljenom) osobom.
 
Radjen je jedan zanimljiv test jednom u stilu ove tvoje teme, svi su imali poveze preko ociju i ne samo da se partneri koji su u vezi nisu prepoznali, vec kad su bili upitani da ocene osobe s kojima su se ljubili, da ocene s kim su osetili najveci seksualni naboj, najbolje ocene dali su osobama koje u zivotu ne bi ni pogledali... u stilu zgodan maneken najbolje je ocenio debeljuskastu ruznjikavu uciteljicu itd.
 
gossca:
Radjen je jedan zanimljiv test jednom u stilu ove tvoje teme, svi su imali poveze preko ociju i ne samo da se partneri koji su u vezi nisu prepoznali, vec kad su bili upitani da ocene osobe s kojima su se ljubili, da ocene s kim su osetili najveci seksualni naboj, najbolje ocene dali su osobama koje u zivotu ne bi ni pogledali... u stilu zgodan maneken najbolje je ocenio debeljuskastu ruznjikavu uciteljicu itd.

jako zanimljivo, ko li je samo to radio. iskreno da imam takvu osobu ne bih nikad to testirao.

A na pitanje da li bi razlikovali pol, sta o tome mislite, da li ste se uopste ljubili nekad sa oba pola pa da imate takvih iskustva? ne racuna se bockanje brade ili brkova :!:
a po godina ma bi sigurno razlikovali babu od devojke
 
Banshee:
kada bi mi zavezali i zapusili sve vidove komunikacije - ne bih :neutral:
ali kada bih mi nos ostao slobodan,verovatvno bih jer inace ljude odma vezujem za neki njihov miris tela...

..da i ja se jos uvek jako secam mirisa i ukusa nekog decijeg karmina koji je nosila devojcica sa kojom sam se prvi put poljubio.. i danas kad osetim taj miris ja se odma setim
 
sis:
Tesko vrlo tesko ces upoznati tako osobu

da de mi ideju

nadjete se tako vas 30 likova i 30 likusa, svi zavezete oci i svako sa svakim da se poljubi, naravno samo pazite da se ne poljubite sa istim polom

i posle gomile tih poljubaca kazes osoba koja me je petnesta poljubila je osoba za mene, prava osoba za mene, niko mi nije tako poljubio i ako ta ista osoba kaze i za tebe onda ste vi stvoreni jedno za drguo i tako se smuvate, slicna fora kao sa pogledima znate onok kao preko ramena, jedno drugog merkate
 
Kad sam ja ranije koracala stepenicama uspeha, ja sam stalno smisljala neke price da bih privukla paznju, i onda sam ispricala da se Zoran nikad nije ljubio ni sa jednom devojkom, jer to su njemu sve drugarice, i onda je on, kad se poljubio sa mnom, tako dobro odglumeo prvi poljubac da ja verujem da mu to stvarno jeste i bio prvi poljubac.
 

Back
Top