srbin - robin hud

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Njemački Robin Hood je jugošvabo
Njemački bankar, jugoslavenskog porijekla, koji je godinama s računa bogatih novac prebacivao siromašnima, osuđen je gotovo na tri godine zatvora. Sam se nije obogatio.
Njemački bankar koji je pet godina krao novac od bogatih klijenata kako bi pomagao siromašnima osuđen je na dvije godine i deset mjeseci zatvora, objavio je njemački sud.
Moderni "Robin Hood", kako su ga nazivali njemački mediji, ukrao je 2,1 milijuna eura i proslijedio ih na račun klijenata za koje je mislio da im je potreban novac. Radio je za banku Sparkasse Tauberfranken.

"Optuženik je poduzeo te akcije kako bi zajamčio likvidnost klijentima koji, prema njegovom mišljenju, nisu imali dosta novaca i koji više nisu mogli dobiti zajmove prema tržišnim uvjetima", navodi se u izjavi suda u Mosbachu u Baden-Wuerttembergu.

Glasnogovornik njemačkog suda kaže da se taj Nijemac "jugoslavenskog podrijetla" nije obogatio tijekom svojih transakcija. List Sueddeutsche Zeitung ga je identificirao kao Dragana V.

Njegova ja prijevara otkrivena kada se predao policiji prošle godine.

Tužitelji su kazali da je muškarac uspio "pokrpati" neke financijske rupe koje je stvorio tako da čisti gubitak Sparkasse Tauberfranken iznosi nekih 640.000 eura.
delo jeste krivicno, ali njemu svaka cast
 
prvo taj sto je prosledjuvao pare onima za koje "misli da im trebaju" je budala...
drugo, verovatno je da su ti sto su primili novac ortaci sa njim
trece, sta tebe boli taj obrezani sta je srbin radio a sta ne?
dolazis na ovaj forum i ko neka pijavica se usljamcavas u svaku temu koju stignes?
sedi tamo na svojim forumima, raspravralj sa svojim majmunima jel tvrdji skriljac ili kremen i bice ti super. nas ovde ostavi na miru.....
 
Obersturmfuehrer:
prvo taj sto je prosledjuvao pare onima za koje "misli da im trebaju" je budala...
drugo, verovatno je da su ti sto su primili novac ortaci sa njim
pa ako ti znas bolje od nadleznih ili ako mislis da bi svi delovali ili razmisljali kao ti onda...
trece, sta tebe boli taj obrezani sta je srbin radio a sta ne?
meni interesantno to sto je uradio, a to sto je srbin je samo razlog da postavim na ovom forumu. a koga interesuje cita koga ne preskoci
dolazis na ovaj forum i ko neka pijavica se usljamcavas u svaku temu koju stignes?
sedi tamo na svojim forumima, raspravralj sa svojim majmunima jel tvrdji skriljac ili kremen i bice ti super. nas ovde ostavi na miru.....
inace raspravljam o temama koje me zanimaju i citam postove koji me zanimaju, neke teme ili postove ne citam niti komentarisem.... o ukusima ne treba raspravljati. i kao sto tamo pise...
 

Back
Top