Sony kamera - savet i pomoc oko izbora

DusicaV

Početnik
Poruka
19
Molim Vas da ako neko ima iskustva oko Sony DVD kamera kaze nesto vise.
Problem je u tome sto na Sony-jevom sajtu imate modele koje nemate u nasim radnjama (barem u mom gradu) tako da kad pronadjem ono sto mi se svidja na sajtu u radnji naidjem na nesto sasvim drugo i to radim vec 2 dana. MOLIM VAS napisite da li necu pogresiti ako se odlucim za model DCR-DVD506E ili je to bacanje para? (ima i 406E)
Hvala unapred!
 
Kreni od nazad :) stvarno tako mislim evo zasto. Pretpostavljam da ces posle zeleti da prebacis snimak na kompjuter je li tako. Prvo pronajdi pogodan program za prebaicvanje snimka na hard disk onda proveri ima li sve potrebne kodeke sve sto je potrebno, a lako ces kupiti kameru :), jer ces doci u moju situaciju SVI sve znaju a niko nema pojma ili ti kaze od pola do pola a ti se posle snadji kako znas i umes. Prvo se dobro raspitaj kod nekog snimatelja sta kako i sa cim a posle bacaj evre na kamere.
Snimam oko 15 minuta jer toliko je otprilike 4.7 GB i narezem na DVD bez problema a ostalih 45 minuta ne koristim iz prostog razloga
 
NICS:
Snimam oko 15 minuta jer toliko je otprilike 4.7 GB i narezem na DVD bez problema
:shock: :shock: :shock:
Šta ti sad reče... :roll:
Kupi li ona Sony-jevu kameru, dobiće sav softver uz nju. Da si pokušao da pročitaš pitanje, i da, naravno, poseduješ bar minimalno znanje potrebno za odgovor, znao bi koliko je besmislen tvoj odgovor. Spomenuta kamera snima direktno na DVD i, verovao ili ne, sposobna je da snimi više od 15 minuta na jedan disk.
@DusicaV: ako još uvek razmišljaš o kupovini, mislim da ne bi bilo loše da razmisliš o nekom Sony-jevom modelu koji snima na ugrađeni hard disk a ne na DVD ( tj. bilo bi dobro da izbegneš DVD handycam... ). Bilo koji model da izabereš, budi sigurna da ćeš biti zadovoljna kvalitetom snimka.
 
Hvala na pomoci. Kamera kupljena.
Odlucila sam se za DVD kameru 506E iz prostog razloga sto ovde u Nisu i nemate bolji izbor. Sa hardom ima samo neki pocetni model, a ja bih neku bolju koju sam nasla na sajtu ali je cena nerealna, tako da je ova za taj novac najbolje resenje. Cak sam dobila i rabat pa sam za taj novac kupila i Memo stick Duo i super je prosto za rukovanje.
Na najjeftinijem CD-u staje 30 minuta.
Mozda u Bg-u imate veci izbor ali nisam uspela da nadjem bolju ponudu.
Hvala na pomoci i odvojenom vremenu.
Pozdrav!
 

Back
Top