Ljubavni problemi,saveti i slicno...

e pozzdrav svima.nov sam ovde i vec imam jedan problem koji mi mozda neko od vas moze pomoci da resim..xD...imam jednu extra drugaricu,poznajemo se mozda negde oko 2 meseca,a vec smo extra drugovi,mada ja prema njoj osecam nesto vise nego prijateljstvo,samo sto neznam na koji nacin da joj to kazem..plasim se da neupropastim to druzenje...ako znate neko resenje javite mi..hvala
Joooooooj,da je meni neko pre 7 meseci mogao da da pametan savet na ovu temu gde bi mi kraj bio!
Moras sam da odlucis ali budi svestan da mozes da izgubis drugaricu,a opet sa druge strane mozes da "dobijes" savrsenu vezu!Na tebi je da odlucis sta ti je prioritet!Ali gledaj na to ovako,devojke dodju i prodju,drugarice ostaju!Mada druzite se tek 2 meseca tako da to i nije neko pravo drugarstvo!Hocu da kazem da sam ja bila u goroj situaciji!
 
Ko ima ljubavne probleme? Sad cemo mi to da resimo :D
LoveisintheAirFrisbee1.jpg
 
Nemam vise problema tj imam...Ocene ok...Ofoarbala sam se u plavo(stavicu vams sliku za koj dn-sad me rmzi tj isatrala se)...a jel vam nedostajali moji ljubavni jadi???e slusaj te sad imam 3 decka,a ni sa jednim ne zelim da budem,ocu da se zajebavam i cimam i uzivam,necu nikakve veze i vezice i obaveze i obavezice...Za dvojicu mi je lako.ali treci je najgori...ja mu sve priznala NJEMU OPUSTENO...

Inace sta ima kod vas??/vidim dosta novih clanova
 
Pa nisam ja luda da patim za budalama ceo zivot...Sa jednim sam dva meseca(Nemanja),sa jednim od 27.10(Sinisa),a sa trecim od 11.11.(Damir)...Za Sinisu i Damira opusteno,a Nemanja ide samnom u odeljenje itd da ne davim...a ja ne bih nikog,kad bi morala bas ja bih Damira...al necu nista...ocu da izadjem tamo-vamo navatam se i cao...kakav broj moba i ta sranja cao...
 
Pa kad budes videla da je jedan kreten,drugi takodje,treci jos gori...shvatis da ne zalusluzuju bolje nego da ih ***** u zdrav mozak,vrtis oko malog prsta i zajebavas kako stignes-jer bolje ne zasluzuju...Tako da ja sam ti sad u nekoj toj fazi da ne zelim nikakve ozbiljne ni neozbiljne veze,a sto se tice ostalih...Uzivam da gledam kako se gube objasnjavajuci "kako nisu kao svi",i da ti neduzim...Morala bih da ti pricam pola zivota da bi me shvatila i ti i ostali...Meni je ovako extra-to je najbitnije
 
Pa nisam ja luda da patim za budalama ceo zivot...Sa jednim sam dva meseca(Nemanja),sa jednim od 27.10(Sinisa),a sa trecim od 11.11.(Damir)...Za Sinisu i Damira opusteno,a Nemanja ide samnom u odeljenje itd da ne davim...a ja ne bih nikog,kad bi morala bas ja bih Damira...al necu nista...ocu da izadjem tamo-vamo navatam se i cao...kakav broj moba i ta sranja cao...

Nemoj da ovo shvatis licno, ali kada devojke krenu da rade takve stvari obicno ih prozovu fuksom. Znam da ti pokusavas da zaboravis onog lika, ali nemoj ispod ljudskog dostojanstva.
 
Pa kad budes videla da je jedan kreten,drugi takodje,treci jos gori...shvatis da ne zalusluzuju bolje nego da ih ***** u zdrav mozak,vrtis oko malog prsta i zajebavas kako stignes-jer bolje ne zasluzuju...Tako da ja sam ti sad u nekoj toj fazi da ne zelim nikakve ozbiljne ni neozbiljne veze,a sto se tice ostalih...Uzivam da gledam kako se gube objasnjavajuci "kako nisu kao svi",i da ti neduzim...Morala bih da ti pricam pola zivota da bi me shvatila i ti i ostali...Meni je ovako extra-to je najbitnije



:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
citiram opet...Markoooooooo :cry::cry::cry::cry::cry::cry:
a sad cu samo reci
:shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Boze.....
 
Muskarac je los,zao proklet!
ako te prevari jednom,prevaricete opet
On laze i prica da te voli
ostavi te brzo,i jos brze preboli
Ne zavisi od njega,i ne veruj mu nista
naucen je da laze jos od zabavista
igraj njegovu igru,zamku mu postavi
zavedi ga,iskoristi,pa onda ostavi...


Ma nemoj zaliti sestro,sto te je varao
nek ide gde mu je emsto pravo u pakao
nijedno musko na svetu-ne voli jadnice
zato ne zali sestro-ne daj se kraljice:lol:

Guarana666 koj te Marko znaci da je ta budalastina vredna ziota,ubila bih se sto sam bila krava i patila za nekim takvim,al sad je totalno drugacije i bolje,tako da...
 
Racunam da si pozitivno sokirana...posto ne kapiram..priznajem da sam bila glupaca sto sam tako nesto uopste mogla i da mislim a kamoli da napisem jos na netu...on da je neko i nesto bi dolazio ovde...ali necemo o jadnicima...idemo na pametnije teme...kAKO JA DA OTKACIM SVU TROJICU I DA UZIVAM U ZIKOTU?(mnogo pametnija tema :roll:---ja sma pukla)
 

Back
Top