Fleke od vina i voca

Giordanna

Zainteresovan član
Poruka
379
Drage moje,da li znate efikasno sredstvo da sa odece skine fleke od crnog vina i voca.Ovo sa Persilom i Arielom i Venisom ne!Ja vec godinama koristim Persil gel za masinsko pranje ali me zanima nesto sto se naprska ili namaze pa se kasnije opere i bude efikasno.Ranije sam koristila Amway sprej za fleke i bio je odlican sa mirisom limuna.Mislim da se to vise ne prodaje?Da li znate?Sta koristite za kragne i manzetne na muskim kosuljama pre ubacivanja u ves masinu?Ciao!
 
ja sam jednom skinula fleku od crnog vina sa belim vinom i malo soli, ali to sam uradila cim sam se isflekala, ne znam da li funkcionise kasnije, a za voce ne znam. Kragne i manzetne istrljam malo sapunom za ves pre pranja
 
Tamigo:
ja sam jednom skinula fleku od crnog vina sa belim vinom i malo soli, ali to sam uradila cim sam se isflekala, ne znam da li funkcionise kasnije, a za voce ne znam. Kragne i manzetne istrljam malo sapunom za ves pre pranja

Za fleku od crnog vina dovoljno je samo preliti belim vinom i kasnije oprati - meni je uvek uspevalo.
 
Ja se kunem u Vanish. Pospem ga po kragnama od kosulja i ostavim da deluje par minuta pre pranja. Isto tako i decije stvari umazane cokoladom, sokom od borivnica, jagodama, blatom i svim ostalim glupostima kojima dete moze da se umacka... jedino je Vanish slab na masnim flekama koje malo odstoje, znaci nisu sveze
 

Back
Top