Novi ref. u Cg

Занимљиво...Само што постоји једна ситница у размишљању.Сви Црногорци су Црногорци кад су у Црној Гори,кад дођу у Србију већина кажу да су Срби(црногорског порекла)!Како то тумачите?
 
misoni:
Занимљиво...Само што постоји једна ситница у размишљању.Сви Црногорци су Црногорци кад су у Црној Гори,кад дођу у Србију већина кажу да су Срби(црногорског порекла)!Како то тумачите?

Јанус
 
misoni:
Занимљиво...Само што постоји једна ситница у размишљању.Сви Црногорци су Црногорци кад су у Црној Гори,кад дођу у Србију већина кажу да су Срби(црногорског порекла)!Како то тумачите?


misoni u kom si ti tripu ???
ne postoji nijedna tema po ovom pitanju a da se ti ne pojavis sa tvojim nenormalnim zakljuccima :evil:

izjavio si da nisi opterecen sta se desava u C.G-i ,
pa otkud onda tolika potreba da postujes svaki put :evil: :evil: :evil:

to koliko nemas pojma kakvo je pravo stanje stvari...necu da komentarisem :evil:
vas desetak ovde dozvoljavate sebi slobodu da pisete nebuloze u ime cele Srbije,
a opet u ime cele Grne Gore :evil:

bilo je dosta.
 
12345678910:
sta mislite da li bi bilo dobro da ovi srbi u crnoj gori koji su ostali posle referenduma zarobljeni u toj divljoj zemlji, da izglasaju na novom referendumu nezavisnost i otcepe se od crne gore i pripoje srbiji.
Misim ima ih tamo 50%, imaju pravo na pola drzave


a ti dusebriznice :evil:
osvrni se malo oko sebe....pa vidi kako se pljuju braca po materi .....
vidi sta rade i pisu jedni drugima Radikali...LDP.....DSS.......tu malo zaustavi te
ostrice.....
ili ti je to dosadilo, pa ko velis ...tema sa CG..je uvek u trendu :evil:
 
Шта се ти увек буниш?Мене није брига што сте се отцепили,одувек ми је сметало лицемерје,а поготово кад неко дође из п***е м*******,и лицемерје изједначава са успехом!Срећом,систем се променио,сада ће лопови барем бити наши.:roll:
 
misoni:
Шта се ти увек буниш?Мене није брига што сте се отцепили,одувек ми је сметало лицемерје,а поготово кад неко дође из п***е м*******,и лицемерје изједначава са успехом!Срећом,систем се променио,сада ће лопови барем бити наши.:roll:

:shock:
tebi ne bi smetalo da ja odavde pisem o stanju u Srbiji i
da pri tom ne uzimam u obzir mogucnost da pisem netacno.... :confused:
licemerje svakom smeta, nebitno odakle je....ali ne zaboravi da i tvoje pisanje i vrednovanje ljudi koji zive na ovim prostorima lici na licemerje. i ne samo tvoje.
tu smo gde smo....i sa ove i sa te strane "lopovi vicu --drz'te lopova"......ti zaista ne vidis dalje od nosa.
ako ti je toliko dosadno ja imam predlog; daj, udubi se malo u berzu akcija....
radi na sebi....tu vreme nije uludo baceno....proveri ??? mani se ti politike :evil:
 
misoni:
Занимљиво...Само што постоји једна ситница у размишљању.Сви Црногорци су Црногорци кад су у Црној Гори,кад дођу у Србију већина кажу да су Срби(црногорског порекла)!Како то тумачите?

:shock:
e da, pa to sam smetnuo s uma.
 
misoni:
Занимљиво...Само што постоји једна ситница у размишљању.Сви Црногорци су Црногорци кад су у Црној Гори,кад дођу у Србију већина кажу да су Срби(црногорског порекла)!Како то тумачите?
da su samo crnogorci u pitanju... i albanci to isto kazu, i bosanci takodje, a cuo sam i hrvati, o makedoncima vam ne moram ni pricati, e jedino slovenci ... oni su malo kako da kazem... ma svi mi volimo vas do ....
 

Back
Top