Kung Fu u Beogradu

@ ghostprophet
Svaka borilacka vestina je dobra ako se ozbiljno trenira . Razlicite vestine imaju razlicite koncepcije borenja , pa covek moze da odabere onu koja mu najvise lezi . Probaj vise stvari , i odaberi onu koja ti najvise odgovara . Ne postoje bolje ili losije vestine , samo bolji ili losiji borci
 
Ma nikom nisi gurnuo prst nigde! I nekazem da ako je neko master da je najbolji ali znam kakva je struja u Sremskoj Mitrovici,(Koviljci) tamo imas majstore wing chuna ali su to i sveukupni borci koji se super fajtaju na nogama a sa druge strane , opet im nema ravnim ni u parteru ni u rvanju! pa takodje frelander bolje od mene to zna. a na exyufitness forumu freelander je napisao:
Koviljac koji je na United States International Kuoshu Chanpionship u Baltimoru-Washington DC. USA osvojio dve srebrne medalje u kategorijama Wing Chun forme i Shuai Chiao borbame i pehar za ferplay u kategoriji Lei Tai. Mislim da ti ovo govori o tome da je ovo nacin borbe, u kome mogu da se odmeravaju razliciti stilovi, kao i Sanda.
Si Fu Predrrag je osvojio jedno od prva tri mesta(proveri na zvanicnom sajtu) u formama u Baltimoru, njegov ucenik prvo mesto u Suai Shiao, Si Fu Nenad Koviljac je prvak sveta u Chi Sao borbama iz 2002, a sto se klupskih takmicenja tice kao primet ponovicu Krusevac 2001 kada smo uzeli 14 zlata i medalje u svim neborbenim kategorijama, posle cega su se ostali ljudi iz saveza malo arogantno(bez ikakvog povoda iz ciste sujete) poneli i doslo je do stanja koje je danas, da svako svakoga "pljuje". napisao FREELANDER!

Tako da posle takvih rezultata nebih rekao da su maciji kasalj i da neko ko samo sedi ispred kompjutera moze da im prismrdi! bez uvrede ikom!
Pozdrav,
M.
 
A po nekim tvojim postovima vidim da veoma cesto pijes onu dunjevacu, ako se nevaram to je rakija!
Pa kakav to borac moze biti kad cuga? a trener panter te zove na treninge a ti sve nemozes, nemas vremena i sl.
Pozdrav, i drzi se teorije.
Wenn ausserstande sien haette kampfen du lernen!
M.
 
Ok pomoci cu ti;)
Zui nije ni jedmo od nas gurnuo prstu oko, ono o cemu govori je malo drugacija stav i nije za javnost. Nije podrazumevao samo borilacke vestine. Ne mislim da zuti ima nameru ni jedno od nas da zabada prst u oko, jer ako je neko polemisao i prepuucavao se ovde onda smo to nas dvojica, ali posle privatnih prepiski dosao sam do zakljucka da covek izuzetno postuje ono sto se radi u TWC-u, cak sta vise, ali nema mogucnosti da to radi. Ne vidim da je ni jednog momenta rekao bilo sta protiv kluba u kome ja trenirtam, a nisam nicitao dugo ovaj forum, pa ako je i sta rekao vole obih da to obrzlozi.
Zuti je jedan od ljudi, koliko sam ja shvatio, koji je izuzetno uoucen u istorijat i razvoj BV i s toga mu skidam kapu, jer je ziva enciklopedija BV, ali do duse malo naginje na zadju nogu;). Salim se.
Manite svadju, mislim da ona ne ispunjava ni jednog od vas, nio kao sto Dim rece, svako ima razlog za cega koristi forum. Pozdrav svima
 
dimmak:
Ma nikom nisi gurnuo prst nigde! I nekazem da ako je neko master da je najbolji ali znam kakva je struja u Sremskoj Mitrovici,(Koviljci) tamo imas majstore wing chuna ali su to i sveukupni borci koji se super fajtaju na nogama a sa druge strane , opet im nema ravnim ni u parteru ni u rvanju! pa takodje frelander bolje od mene to zna. a na exyufitness forumu freelander je napisao:
Koviljac koji je na United States International Kuoshu Chanpionship u Baltimoru-Washington DC. USA osvojio dve srebrne medalje u kategorijama Wing Chun forme i Shuai Chiao borbame i pehar za ferplay u kategoriji Lei Tai. Mislim da ti ovo govori o tome da je ovo nacin borbe, u kome mogu da se odmeravaju razliciti stilovi, kao i Sanda.
Si Fu Predrrag je osvojio jedno od prva tri mesta(proveri na zvanicnom sajtu) u formama u Baltimoru, njegov ucenik prvo mesto u Suai Shiao, Si Fu Nenad Koviljac je prvak sveta u Chi Sao borbama iz 2002, a sto se klupskih takmicenja tice kao primet ponovicu Krusevac 2001 kada smo uzeli 14 zlata i medalje u svim neborbenim kategorijama, posle cega su se ostali ljudi iz saveza malo arogantno(bez ikakvog povoda iz ciste sujete) poneli i doslo je do stanja koje je danas, da svako svakoga "pljuje". napisao FREELANDER!

Tako da posle takvih rezultata nebih rekao da su maciji kasalj i da neko ko samo sedi ispred kompjutera moze da im prismrdi! bez uvrede ikom!
Pozdrav,
M.
Ispravak Si Fu Nenad Koviljac je sampion Evrope u Chi Sao-u, mozda sam pogresno, ber ikakve namere napisao.
 
Freelander1111:
Ispravak Si Fu Nenad Koviljac je sampion Evrope u Chi Sao-u, mozda sam pogresno, ber ikakve namere napisao.
Ispravak - Kako je i moj trener Kecic milan bio na tom takmicenju u nemackoj , znam da je to bilo Svetsko Prvenstvo a ne prvenstvo evrope. Freelanderu, ti treniras kod Nenada zar ne, pa ga pitaj. :???: Zuti, ne ljuti se i ziveli. :lol:
Pozdrav,
M.
 
U pravu si dimmak ili M, to je bio ustvari svetski kup u Nemackoj 2000. Bili smo ja i moj brat i bio je Kecic i Sinisa Ivanji, trener TaiChi-a iz NS i par njihovih ucenika. U chi sao sam bio prvi, a u disciplini free fighting, to je kao sanda, bio sam drugi. Prva slika je polufinalna sa Fu Lung Pai borcem a druga na postolju sa peharom. Pozdrav svima i vidimo se na treningu,kako ko.
Pozz.
http://groups.yahoo.com/group/wingchundragon/
http://www.myspace.com/koviljacwingchun
 

Prilozi

  • Polufinalna Borba - sifu Nenad Koviljac.jpg
    Polufinalna Borba - sifu Nenad Koviljac.jpg
    52,8 KB · Pregleda: 16
  • World Cup - sifu Nenad Koviljac #1.jpg
    World Cup - sifu Nenad Koviljac #1.jpg
    43,7 KB · Pregleda: 14
Pozdrav Wing Chun familiji, obavestavamo Vas da se u nedelju 22.07.07, u Lacarku kod Sremske Mitrovice odrzava kung fu turnir u borbama, chi sau, formama i demonstracija Tradicionalnog Wing Chun kung fu-a. Nastupaju klubovi iz Lacarka, Valjeva, Pozarevca, Sapca, Nisa, Vranja, Surdulice, Idjosa, Panceva, Vrsca, Beograda i mozda Zajecara. Ako ste zainteresovani da ucestvujete ili prisustvujete kontakt telefon je Barac Dragisa, 0645145407. Pozdrav svim vezbacima..
 
pozdrav za Pantera, (a i ostale normalne ljude)
kako prodje na kampovanju?
@zuti vidim da si u elementu, ubih se od citanja tvojih postova (a posto to cinim preko mobilnog ...) jos kad bi i u sali proveo toliko vremena koliko ti je bilo potrebno za studiranje literature... pa, bio bi stvarno najjaci lik na forumu (nadam se da cemo se cesce vidjati u sali no na forumu)...
pozdrav od vojnika :)
 
jedan kamp iza mene,pa sada na drugi kod Blaze Nastova....

u svakom slucaju pozdravi svima,pa se vidimo na treninzima u avgustu... inace treninge ce i u medjuvremenu drzati moji zamenici .... (kontaktirati Taxija,ili Vladimira,ili Akija ili vec bilo koga iz starije ekipe...)
 
Hahaha
Da neces i MMA nazvati vestinom? Ma daj, kao sto rade i Krav Maga-ovci, samo me cudi da se pozivate na nesto. Ne zelim da raspravljam, ali ono sto je radio Bruce Lee, kao i svoi njegovi ucenici, pocevsi od Paula Vunaka(ako nisi cuo za njega, poslacu ti dvd sa njegovim treningom), koji, pocevsi od rada sa drvenom lutkom, ulaznim tehnikama, rucnim blokovima i jos mnogo cime dokazuje link izmedju Wing Chuna i JKD-a

Najpoznatiji ucenik Bruce Lee-a je Don Inosanto :)
 
NOVE INFORMACIJE U VEZI RADA EBMAS WING TZUN KUNG FU SKOLE U BEOGRADU:

UVEDEN JE DRUGI TERMIN ZA TRENINGE U BEOGRADU TAKO DA OD DANAS EBMAS SKOLA U BEOGRADU RADI U PROSTORIJAMA KUD CVETKOVIC NAADRESI MILOSA POCERCA 10 - SPRAT 2 (BLIZU KANADSKE I AMERICKE AMBASADE)
U SLEDECIM TERMINIMA:

UTORAK 21.00 - 22.00
SUBOTA 11.30 - 13.30

PORED ISTIH TERMINA SVI CLANOVI MOGU PRISUSTVOVATI I NADALJE BILO KOM TERMINU U PANCEVU NA ADRESI: CARA LAZARA 19 SREDOM I PETKOM OD 19.30 I NEDELJOM OD 11.00

U ISTIM TERMINIMA SE VRSI UPIS NOVIH CLANOVA...

POZDRAV SVIMA...
 
zdravo!
Ima li neko informacije gde bih mogla da upisem dete od 7 godina na kung fu...Novi Beograd bi bio idealan.

Ili..ako ne kung fu..onda na karate..Znate li neki KVALITETAN klub na Novom Beogradu koji trenira i klince?

hvala na pomoci:-)
 

Back
Top