volim muske a u braku sam sa zgodnom zenom

Pre par godina sam citala u novinama...covek od 45god. ima zenu,skladan brak(tako sam rek'o),dvoje odrasle dece...i zaglavio u bolnicu zbog dezodoransa u bulj...,u bolnicu ga ,naravno,doveo decko...i tako...haos,intervencija,ispitivanja i sve ostalo sto sleduje...i ...i....i....otkriju da ima i sidu...naravno i njegova zena..sreca -pa,deca-ne...tako da stvarno nemam komentar...suvisan je.... :shock:
 
NovaIsta:
sta vam je vise cudno?????????????????????????????????????????????????????????????????
ima lezbejki, ima pedera, ima bi. sta jos treba da vam se objasnjava?????????????????????????????????
Nema tu niceg toliko cudnog koliko ima ne zdravog,takva vrsta ponasanja se kosi sa nekom vrstom psiholoske bolest...
a moram i da dodam da je potpuno ne prirodno ponasanje...
samomedju nasim pripadnicima ljudske vrste ima takvog gnusnog ponasanja gde dva muskarca ili dve zene imaju nazovi seksualne odnose...
a najvise me pogadja sto sve vise svestenih lica prihvata da vencava pedere...
mislim kako se dogovaraju onda ko ce da nosi vencanicu a ko odelo????? :-? :confused:
 
Lusy Lusy:
Nema tu niceg toliko cudnog koliko ima ne zdravog,takva vrsta ponasanja se kosi sa nekom vrstom psiholoske bolest...
a moram i da dodam da je potpuno ne prirodno ponasanje...
samomedju nasim pripadnicima ljudske vrste ima takvog gnusnog ponasanja gde dva muskarca ili dve zene imaju nazovi seksualne odnose...
a najvise me pogadja sto sve vise svestenih lica prihvata da vencava pedere...
mislim kako se dogovaraju onda ko ce da nosi vencanicu a ko odelo????? :-? :confused:
hahahhahahhahahhahahhahahhahahaaa... ovaj post zasluzuje medalju... hahahhahahahaaaa...
 
Jel` chitate vi sajtove za upoznavanje? Pa tamo ima ovakvih oglasa na angro. Godine nebitne, ima ih svih uzrasta, mahom su ozenjeni (takav podatak stoji u profilu) i traze kitu. I vec sam jednom (mozda i vishe puta) rekla na forumu da sam razgovarala sa mnogo mushkaraca koji su u zivotu imali homo iskustvo, bilo u mladosti, bilo kasnije u nekoj trojci.

Budvanine, a je l` se ti to ovde zalish ili hvalish? Koja je poenta topika? Nego, ja bih volela jednog takvog poput tebe, pa da stalno imamo trojke .. ko zna, mozda i tvoja zena sanja o tome a ne sme da kaze, ovamo i ti cutish, a da ste otvoreno razgovarali uveliko bi uzivali svi zajedno. Ovako ti prodje zivot u sakrivanju, lazima, povremenim susretima sa kitom, grizom savesti i sl.

E, a da li ti pitash nas u vezi teme koju si odnekud skinuo, sa nekog drugog sajta?
 

Back
Top