Ena i Marko, glupi do bola

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ko pala s marsa

Početnik
Poruka
21
Ponekad se tako slatko nasmejem kad vidim kako Marko trtlja neke vec napamet naucene recenice kad vodi Zvezde Granda. Znaci..decko je glup, ne moze da sastavi jednu prosto prosirenu recenicu.

Ena je dosta opustenija, i elokventnija za razliku od Marka, ali sta joj je trebalo da se uvuce u taj Grand, u to leglo glupih i nepismenih ljudi???? Bas sam je danas videla na Pinku, promovise neku svoju novu pesmu... FUJ!
 
1.) Tema je smesna (zato sam i usao na nju)
2.) Ni Ena ni Marko nisu glupi, pogotovo ne u odnosu na ljude kojima su SVI glupi (ali takvi cak nisu ni svesni da su poceli ili vec odavno svakoga smatraju glupim).
Ajd' da bacim jos koju rec...
To kako se neko ponasa nema veze sa tim koliko je pametan.
A kada pricamo o povezanosti:
a) toga sto nekoga mrzimo zbog njegovog karaktera ili zbog toga sto je bolji od nas i
b) toga koliko je taj neko pametan
stvar je tek jasna.
Ljudi, lecite komplekse kako znate i umete, ali ne izvrtanjem stvarnosti kako bi mislili da uzivate u njoj.
 
polarnimeda:
1.) Tema je smesna (zato sam i usao na nju)
2.) Ni Ena ni Marko nisu glupi, pogotovo ne u odnosu na ljude kojima su SVI glupi (ali takvi cak nisu ni svesni da su poceli ili vec odavno svakoga smatraju glupim).
Ajd' da bacim jos koju rec...
To kako se neko ponasa nema veze sa tim koliko je pametan.
A kada pricamo o povezanosti:
a) toga sto nekoga mrzimo zbog njegovog karaktera ili zbog toga sto je bolji od nas i
b) toga koliko je taj neko pametan
stvar je tek jasna.
Ljudi, lecite komplekse kako znate i umete, ali ne izvrtanjem stvarnosti kako bi mislili da uzivate u njoj.

a ja bih jos dodala,kakvi su to likovi koji koriste reci kao sto su glupa novosadjanka i kopaonicki sumski covek ...
koliko me zabave likovi koji se smatraju bogom prozvani da daju sud o drugima,toliko me i rastuze.
nisam ljubitelj lika i dela ene i marka,ali ne vidim zasto bih blatila po njima i nanosila na sebe negativmu energiju...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top