Kako vi mushki znate...

...da li znate...

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mnogo bolje pitanje je:
Zashto neke zene osecaju "moc"jer misle da mushkarac ne moze da "oseti" jesu li ili nisu?
Zato što biološki manipulišu i zato što tako mogu posle da mu natrljaju na nos kako se ne jbe dobro.
Si to hteo da čuješ?
Zato što bi i muškarci, da imaju tu MOOOĆ sa zadovoljstvom iskoristili istu, i to prvom prilikom.
 
Copy_Cat:
...pa josh chitam tu neke odgovore, kao folirala se godinu dana, nikad nije svrshila, gluposti...verovatno onda tog lika i nije zanimalo njeno zadovoljstvo...


Sto je najgore...zanimalo ga je...i bas se trudio...MAda ja mislim da sam frigidna.....A i znam da se foliram za medalju.....Duso moja..najbolji si..... :D :D :D :D :D
jbt....Holivud me ceka.....
 
Mene jako nervira kad se misli da se imanje ili nemanje orgazma kod zene manifestuje njenom reakcijom za vreme istog. Brze disanje, poneki uzdah..ok. Sve preko toga mene ometa.
Moji najjaci orgazmi me nisu terali da vristim i imam burnu reakciju, cak mislim da bi moja burna reakcija skratila vreme trajanja orgazma.
Desavalo se i da sam reagovala burno kada sam bila mladja, al zbog te reakcije sam puno gubila.
Ovo je, naravno, moje licno iskustvo i istrazivanje sebe.
 
Mene jako nervira kad se misli da se imanje ili nemanje orgazma kod zene manifestuje njenom reakcijom za vreme istog.

Ovo je verovatno na konto mog komentara. A ako nije, izvinjavam se :)
Elem, ja sam jedna od zena koja je u mladosti cutala, sasvim dakle suprotno od tebe, zbog stida, nesigurnosti, ko zna chega ... i vishe mi je energije odlazilo na to sto sam sebe 'gushila' nego na ovo drugo kako je danas. Prvi put kad sam pustila glas bilo mi je jasno shta mi je 'falilo' svih tih godina i nikad vishe nisam mogla da se vratim na 'cutanje', pa chak i kad okolnosti nalazu da se cuti, recimo, nismo sami u stanu i sl, ja ne mogu da cutim. I ovo naravno vazi kad je orgazam jak i kad se kidam iznutra .. i rastavljam na atome ... medjutim, desava se da i moj orgazam bude slabiji, i tada zaista prodje samo sa uzdahom.

Ovo je, naravno, moje licno iskustvo i istrazivanje sebe.

Naravno, bre !!! :) Sto ljudi-sto cudi, stono kazu. Najvaznije je da smo zadovoljne, kako god da se to manifestovalo.
 
Vesela_zena_beogradska:
Ovo je verovatno na konto mog komentara. A ako nije, izvinjavam se :)
Elem, ja sam jedna od zena koja je u mladosti cutala, sasvim dakle suprotno od tebe, zbog stida, nesigurnosti, ko zna chega ... i vishe mi je energije odlazilo na to sto sam sebe 'gushila' nego na ovo drugo kako je danas. Prvi put kad sam pustila glas bilo mi je jasno shta mi je 'falilo' svih tih godina i nikad vishe nisam mogla da se vratim na 'cutanje', pa chak i kad okolnosti nalazu da se cuti, recimo, nismo sami u stanu i sl, ja ne mogu da cutim. I ovo naravno vazi kad je orgazam jak i kad se kidam iznutra .. i rastavljam na atome ... medjutim, desava se da i moj orgazam bude slabiji, i tada zaista prodje samo sa uzdahom.



Naravno, bre !!! :) Sto ljudi-sto cudi, stono kazu. Najvaznije je da smo zadovoljne, kako god da se to manifestovalo.
Ne, ne, ne...uopste nisam pricala na konto tvog posta..ovo sam i ranije pisala na nekoj temi...
Rekla sam da moj orgazam remeti preterano burna reakcija, kao i totalno mrtvilo. Sredina mi je ok...
Meni je svaka krajnost gluma. Ne mislim na tebe, pricam o sebi. :smile:
 
Lexa:
Zato što biološki manipulišu i zato što tako mogu posle da mu natrljaju na nos kako se ne jbe dobro.
Zato što bi i muškarci, da imaju tu MOOOĆ sa zadovoljstvom iskoristili istu, i to prvom prilikom.
Dodao bih josh i nesigurnost,kompleksi,frustracije i losha iskustva pa im to "paraznjenje"i"kompenzacija".
A neke su jednostavno po prirodi syebane u glavu i tu nema pomoci.(:
 

Back
Top