Nova tema

rastamann:
Care, ovo je poslednji (chitaj POSLEDNJI) put da ovim rechnikom ukazujesh na nechiji problem. Tvoja sujeta je tvoja stvar. Udahni i izdahni pre nego shto pochnesh da kucash.

Kakav rječnik, kakva sujeta? :shock: O čemu ti pričaš? :-? :-? Nijedna prosta riječ nije korištena kao psovka ili uvreda, više kao dobro poznate balkanske fraze kako bi što kraće i jasnije dao odgovor na temu. Cura pitala ja odgovorio. Pa nijedna se nije uvrijedila na odgovor. Evo Nevi sam odgovorio i za muške da bude pošteno....ne shvaćam u čemu je problem...e da i ova demonstracija sile tipa "poslednji (chitaj POSLEDNJI)"...mislim brate mili pa nemaš 15 godina :roll: ....
P.S. Zašto je banovana autorica teme? :-?
 
Car Zg:
Kakav rječnik, kakva sujeta? :shock: O čemu ti pričaš? :-? :-? Nijedna prosta riječ nije korištena kao psovka ili uvreda, više kao dobro poznate balkanske fraze kako bi što kraće i jasnije dao odgovor na temu. Cura pitala ja odgovorio. Pa nijedna se nije uvrijedila na odgovor. Evo Nevi sam odgovorio i za muške da bude pošteno....ne shvaćam u čemu je problem...e da i ova demonstracija sile tipa "poslednji (chitaj POSLEDNJI)"...mislim brate mili pa nemaš 15 godina :roll: ....
P.S. Zašto je banovana autorica teme? :-?
Jesi bio slikovit :D ali ne i uvredljiv,takva je tema.
Mene kod zena nervira sto vole da sve analiziraju u sitna crevca do besvesti pa kad nema vise, onda pocnu ispocetka.
A kod muskaraca me nervira sto cim ih neko izazove na temu "ciji je veci,ko je jaci,ko je pametniji,ko je naj -naj-naj-bolji dasa na svetu" odmah se prime, cak i oni pametni i pocnu da se dokazuju tamo nekoj budali.
 

Back
Top