Kvalitetna sminka

slatka_mala83

Primećen član
Poruka
535
Mozda je vec diskutirano o ovoj temi, ali mene interesuje koje sminke su dobre i kvalitetne ?

Do sada sam koristila proizvode od Nivea, L'Oreal ... ali se ispostavilo da mi ti proizvodi ne prijaju. I mam osetljiv tip koze, tako da tesko pronalazim sminku koja mi odgovara. To isto vazi i za kosu. Bila bih zahvalna ako neko zna nesto da mi preporuci :D :oops:
 
Kao sto sama kazes nesto sto si pre koristila vise ti neodgovara, najverovatnije a mozda i ne, nesto sto meni odgovara mozda tebi ne bi odgovaralo, znaci najbolje bi bilo da posetis nekog kozmeticara i on ili ona ce ti odrediti tip koze i dace ti savet koje kreme kremice i sve ostalo sto odgovara tvom tipu koze treba da koristis.
 
Ne znam da li si mislila iskljucivo na sminku ili i na kozmetiku, posto spominjes i kosu. :? U poslednje vreme i ja trazim nesto novo od kozmetike. Koristila sam Garnierove kreme za suvu kozu , npr. Extra fresh, a sada Lorealove i nisu lose. Medjutim, hocu da nabavim kozmetiku za lice Dr Hauschka ili Decleor, pa me zanima gde mogu da se kupe u Beogradu ili u Nisu. Da ne lutam. :razz: Da li neko moze da podeli sa mnom tu informaciju? Bila bih vam zahvalna! ;) Ako imate i neko iskustvo i utiske, i to je dobrodoslo!!! 8-)
 
Clinique .... Max ..... Christian Dior .... jesu skupe ali su dobre ... ali ako imaš osetljivo lice ne znači ni da će ti te šminke odgovarati.

Meni npr. super odgovara Max factor i Loreal ......

Znači, ako je tvoje lice problematično (da ti čak ni Niveini puderi koji su jako blagi ne odgovaraju) - onda ti preporuka ne pomaže.
 
CakiCoka:
Ne znam da li si mislila iskljucivo na sminku ili i na kozmetiku, posto spominjes i kosu. :? U poslednje vreme i ja trazim nesto novo od kozmetike. Koristila sam Garnierove kreme za suvu kozu , npr. Extra fresh, a sada Lorealove i nisu lose. Medjutim, hocu da nabavim kozmetiku za lice Dr Hauschka ili Decleor, pa me zanima gde mogu da se kupe u Beogradu ili u Nisu. Da ne lutam. :razz: Da li neko moze da podeli sa mnom tu informaciju? Bila bih vam zahvalna! ;) Ako imate i neko iskustvo i utiske, i to je dobrodoslo!!! 8-)


Dr Hauschka imas u prodavnicama zdrave hrane, u Hilandarskoj i na Zelenjaku, recimo. A Decleor imas u Divinim radnjama, na kraju Kneza, recimo. Eto.
You`re welcome
 
Dr Hauschka imas u prodavnicama zdrave hrane, u Hilandarskoj i na Zelenjaku, recimo. A Decleor imas u Divinim radnjama, na kraju Kneza, recimo. Eto.
You`re welcome
Andjelka, puno ti hvala! ja naslanesto na sajtu prirodna kozmetika, ali bolje da odem i kupim nego da narucim. Sigurnije mi je. Hvala! Pozdrav!
 
Kakva crna tri dela...:) jedan jedini puder...
....znas kako , meni su rekli u Koto dermi , imala sam i ja akni za izvoz nekada , ako mislis dugo da se zadrzis u gradu gde ce prasina da ti zatruje lice , bolje je da ti stavis sloj cistog higijenskog pudera , naravno preko losiona i hidrantne kreme (u Koto-i imaju gel),pa da on blokira tu prashinu...gel i losioni ti stite pore od pudera , a puder lice od prasine...naravno ako imas prosirene pore postoji mogucnost da ti se puder tu uvuce , ali opet sta ce napraviti gore zlo?
 

Back
Top