Msn?

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Povremeno mi na msn-u izlazi poruka: "You have sign in on a messinger on another computer. Click here to sign again."
Naravno pre nego shto izadje poruka, msn puca, pa se nakachim, pa opet pukne i izadje ta poruka, i tako par puta.... Da li mi neko ulazi na msn (nikom nisam davala shifru) i kako da se zashtitim od toga?
 
Uh, postoji mogucnost da neko drugi koristi tvoj MSN nalog, mada ne mora da bude to..

Najcesci problem nastaje u internet klubovima, kada korisnici se loguju na MSN, pa se nakon zavrsenog vrmena zaborave izlogovati, a MSN ostaje logovan..

Sad, evidentno je da u isto vrijeme radi nalog na dvije strane i mogucnosti su razne..
Slucajno sam to probao na dva racunara u mrezi i probao sam da se logujem na MSN dva puta, tacnije na logovan MSN ponovo logiranje i dobijao sam istu poruku..

Ostaje mogucnost da pokusas da primijenis sifru... ako uspijes uopste da se logujes..

Pozdrav.
 
Msn koristim samo i iskljucivo sa svog kompa, gde mi ostaje opcija da mi neko upada izgleda... :-? I poshto mi je msn upaljen preko celog dana, taj neko bukvalno preuzme program...

Da li postoji mogucnost da mi gleda history, jer mi uopshte nije jasan motiv?

Promeniciu shifru...i hvala puno na savetu...Pozz..
 
Ides na svoj account (predpostavljam da je rijec o hotmail nalogu) ulogujes se gdje gledas postu na hotmail (dal je to hotmail, msn etc) i u opcijama mijenjas sifru..

Ako ne uspijes javi se ovde pa cu ti napisati tacnu proceduru..

Pozdrav..
 
Promeni sifru.Ili pusti virus pa kada se neko loguje a nisi ti virus mu zbrise sve sa harda....Uvek upali, samo nemoj da je to neki ortak iz kraja....Ja sam mom komsiji tako zbrisao sve sa harda...
 
SOLDER K:
Promeni sifru.Ili pusti virus pa kada se neko loguje a nisi ti virus mu zbrise sve sa harda....Uvek upali, samo nemoj da je to neki ortak iz kraja....Ja sam mom komsiji tako zbrisao sve sa harda...


Opala...zanimljiva ideja... :D ...Puna mi je kuca kompjuterskih i hakerskih knjiga, samo shto ja nikako da sednem , izdvojim vreme i pozabavim se takvim stvarchicama. Naravno samo u cilju zashtite... :)

@GZ
Hvala puno na savetu, shifra je promenjena uspeshno...:)
 

Back
Top