PUDLE

patuljasta pudla je isto sto i minijaturna,a toy pudla je najmanja patuljasta pudla u leglu kojoj se da inekcija za zaustavljanje rasta. stim sto kod nas patuljaste pudle prodaju kao toy,a naplate je debelo. ako vec hoces pudlu onda uzmi patuljastu.
 
juuu..pa ne bih je namerno kupila..bezobraznici!!
oces da cekas mozda moje stene ....nadam s eda ce mi se ova moja vestica upariti ..he he...


eeej,sad se setih koji sam kreten...pa imam stene crne pudle(mesanka)zenka,mala..ima mesec i po...poklanjam je...jel hoces??

to je pudla uparena sa terijerom ali je potpuno ista pudla..ja kad sam je videla odusevila sam se jer je identicna moja mina kad je bila mala..ako hoces sto pre me kontaktiraj.
 
Blago tebi. Ja imam patuljastu, ali su mi toy tiha patnja:-) Postavi slicice da je vidimo

Bas mi nije jasno sta pod tim podrazumevate. Po standardu: Size : - Standard Poodle: 45 to 60 cm. (17.5-23.5 in).- Medium-sized Poodle: 35 to 45 cm. (14-17.5 in).- Miniature Poodle: 28 to 35 cm. (11-14 in).- Toy Poodle: less than 28 cm. (11 in). se vidi da je toy ispod 28 cm. Nema tu patuljasta pa toy ili tako nesto. Ima samo cetiri velicine. Videla sam na ulici malu pudlu (miniature) i ona je krupnija od moje dosta. Ne toliko u visini koliko u duzini a i glava je dosta veca. Mislim da je glavno to sto toy taman stane u krilo i da je zato naj naj bolja ko voli male pasmine. Mogla sam da biram izmedju crne i aprikot i izabrala sam crnu jer sam je kupila sinu. Mada ko voli pse i nije tako sve to vazno. Mi smo sretni jako sto je imamo. :)
 
Ja ne razumem sta tebi nije jasno. Mozda ne razumes engleski. U Srbiji: kraljevska(velika), srednja, patuljasta i toy.

Razlog zasto nisam povezala jer sam mislila da se miniature zove mala a ne patuljasta. Sto mi je i mnogo logicnije. Vidjala sam tu "patuljastu" i nikako nebih rekla to za nju. To je solidno veliko kuce da bi se moglo nazvati patuljkom :)!
 
Ima li neko zenku, zrelu za parenje u okolini Subotice a da je srednja pudla?
Ja imam muzjaka i sad mu je 18 meseci , tako da mislim da je zreo za parenje.
 
Oglasi su puni svega, samo ne toj pudli, nigde ne mogu da ih nadjem, ko za inat. :( Zainteresovana sam za kvalitetno stene, i spremna sam da platim neku normalnu cifru, jer pratim kako se krecu cene pasa i otprilike znam sta je realna cena, nikako neku bezobrazno visoku.
Imas nekog da mi preporucis?
 
Oglasi su puni svega, samo ne toj pudli, nigde ne mogu da ih nadjem, ko za inat. :( Zainteresovana sam za kvalitetno stene, i spremna sam da platim neku normalnu cifru, jer pratim kako se krecu cene pasa i otprilike znam sta je realna cena, nikako neku bezobrazno visoku.
Imas nekog da mi preporucis?

ako ne nadjes nigde po oglasima ili od uzgajivaca,moja ti je preporuka da odes na izlozbu kad se bude odrzavala,negde u tvojoj blizini i raspitas se. Ima ih na izlozbama.
Prvog maja u Valjevu.
 
PUDLA bela patuljasta, štenad. 061/192-3986

PUDLA patuljasta, štenad, crna, vakcinisana i očišćena od parazita. 063/110-3093

PUDLA velika carska, crna, štenad šampionskog porekla, vakcinisana, sa pedigreom. 064/190-0104

PUDLA, crna, patuljasta, srednja, crna i bela štenad, vakcinisana, sa rodovnikom. 064/861-2806

PUDLA, štenci. 063/308-387

PUDLE bele patuljaste, moguća dostava. 064/135-7779

PUDLE, bele, patuljaste, štenci, vakcinisani i očišćeni. Beograd. 063/290-770

PUDLE, patuljaste srebrne, revakcinisane sa papirima. 064/979-1109

PUDLE, patuljaste srebrne, vakcinisane i revakcinisane, šampionskog porekla, sa papirima. srbasds@hotmail.com 063/634-578
 

Back
Top