Sta bi za vas znachio idealan savremen mushkarac..U chemu se ogleda ta vrednost???

vaseron:
koju bre nasu vrstu...kako da se spandamo kad sam cuo da nisi neka riba..a i ja sam zauzet..sa jednom Slavonkom trenutno..kako ce mo sad..evo me u Svabiji za week,pa ce da vidimo ko ima koga idealnog..a ja cu ti povest..jednog....

ajde de ...necu da se natezem s tobom...ponuda je ponuda...pa ti sad vidi... :wink:
sigurno se bojis svoje perfekcije...hehehe

a o tome kakva sam ja riba...hmmmm :confused: ..nemas pojma...

vidi zauzet sada? pa kako i ne bi bio kad si perfektan :wink: sigurno se koke otimaju za takvim likom....
 
vaseron:
ma nemas ti pojima..ajde daj argumente pa ce da vidimo..zauzet i nisam nesto..u nekom sam cudnom periodu..a bas bih voleo da budem zauzet,,posle toliko vremena...

ma kakve argumente sada...pa nismo ovdje da diskutiramo kakva sam ja riba....ti si rekao da si perfektan a sada se osjecas nelagodno pa neznas kako da se izvuces :lol:

sta je sada jesi perfektan ili nisi ?jesi slobodan ili nisi?
javi se kada se odlucis? :wink:
unosimo samo nemir u ovako ljepu temu....hehehe
 
_Saint:
Kvalitetan: zanimljiv, sarmantan, pouzdan, zreo, odlican u krevetu- ja iz muskog ugla kapiram da je za zene ipak sve ovo jako bitno kao kvaliteti..

jeste ..naravno da je bitno...ali daj da se ljepo svi spustimo na zemlju i shvatimo da je vec mnogo i kada 2-3 od tih kvaliteta nademo u jednoj osobi....
ja sam sa 10 god. mastala o takvom princu na bijelom konju...sada sa 36 mi nije vazno da li je princ nego molim boga samo da nije konj.... ;-)
 
otkacena slavonka:
jeste ..naravno da je bitno...ali daj da se ljepo svi spustimo na zemlju i shvatimo da je vec mnogo i kada 2-3 od tih kvaliteta nademo u jednoj osobi....
ja sam sa 10 god. mastala o takvom princu na bijelom konju...sada sa 36 mi nije vazno da li je princ nego molim boga samo da nije konj.... ;-)
a SLON sa velikom surlom..moze li...jos ako je neki body bilder...pa sav onako sklepan od boga svetoga...moze i takav Slavonka...ili ne...??? znas da ima i njih Perfektnih...
 
vaseron:
Izgled,umece prestavljnja,ponasanje u drustvu,skola,familija,ili novac..??? hvala..

treba da ume da pleshe mora da pleshe plesanje je pod obavezno salsa recimo uglavnom da pleshe...i da ume da se predstavi to svakako da prezentuje da sve to znash ko dzhejms bond recimo da ima tako ne originalnu rechenicu koja obara s nogu prvi utisak ovo ono...treba da je odmeren proveren da je vredan to je panonski gownar hehehe nisam originalan al shta sad...mora da szna da se ponsha u svakom drushtvu...kao u familiji tako i u kolegama s posla bitnim pr-ovima da se razume u rakiju ali i u konjak znash shta mislim onoooo...shkola to mora da bude svestrano kao zavrshio je neki menadzhment privatni i od toga zhivi al za svoju dushu upisao psihologiju zanimaju ga ljudi sav je posvetjen...familija umerena nije ni lud ali ni bezobziran da gaji taj tradicionalni trip ali da je moderan i shirokih shvatanja otjemo li na roshtilj???...da zna da svira klavir to bi bilo super ne mora nesho preterano i da ima novca svakako...da me obasipa poklonima ali nishta preterano neke sintice da znam da mu je bitno ne da me ochara kolko kesha ima vetj ta pazhnja mala lutkica u uglu moje vitrine...e uzhasno ste dosadni pio bih vinjak iz vashih lobanja kad bih mogao
 

Back
Top