kupoholicarka

ultrared:
ja mislim da kupoholičarke treba da se zauzmu da svaki početak rasprodaja bude u najmanju ruku neradni dan, da ne kažem nacionalni praznik
koleginica mog muza je svaki put bolesna prvog dana rasprodaje ;)
nego danas sam setala punog novcanika po centru i udjem u optik radnju i isprobavala suncane cvike,i zaljubim se u neke pradine,pa sve hocu necu i na krju izadjem i odem i kupim kafemat senseo.rekoh muzu "kako sam se promenila ja,eto odyebala sam pradu i kupila domacinski aparat" :D
jao vidi neko mi dao 1 * :lol:
 
xmm, ja sam od onih koje ne misle na sutra
zivim danas kao da je sutra kraj sveta

ali uvek sam imala srece ili pameti ili me je neko izvukao iz njesra

Danas kada slabo mogu da se seckam po radnjama... otkrivam lepote internet kupovine, sve stize na kucnu adresu... ehhh
 
Nisam jedna od onih ... "Jaoooo,sto je slatkoooooo!", a onda se okrenem vidim neku drugu stvar... "Jaoooo,vidiiii ovooooo..." ...sve ono sto mi je slatko,volim i da probam...ako je i cena prihvatljiva...KUPUJEM! Nejasne su mi one devojke koje odvoje dvesta stvari na gomilu,probaju i izadju,a ne kupe nista...sa ponosom mogu reci...da,kupoholicarka sam :)
 
Stihijski me uhvati ludilo kupovine, pa onda zatisje i sve tako. Najgora kombinacjia po mene je internet + kreditna kartica + slobodno vreme :(.

Inace patim od sindrom hrcka i u procesu sam odvikavanja (bar se trudim). Neki dan sam preslozila kuhinjske elemente i nasla vise od 50 neotpakovanih sundjera za pranje sudova :(.
 
gost2004:
Stihijski me uhvati ludilo kupovine, pa onda zatisje i sve tako. Najgora kombinacjia po mene je internet + kreditna kartica + slobodno vreme :(.

Inace patim od sindrom hrcka i u procesu sam odvikavanja (bar se trudim). Neki dan sam preslozila kuhinjske elemente i nasla vise od 50 neotpakovanih sundjera za pranje sudova :(.

:lol: :lol: :lol:
 
Ja sam danas bila nekontrolisana kupoholicarka. Nisam se zaustavila na planiranim cipelama, videla sam jednu majicu, pa jos jednu, pa pantalone koje bi se slagale uz sve to i stala sam kod nove senke i rumenila. Neobicno za mene da tako pomahnitam jer sam obicno organizovana i dobro isplanirana u kupovini, ali trenutno sam zadovoljna, sta ce biti kasnije, ne znam
 
hehe aj da vaskrsnem jos jednu temu ;) lepu temu ;) ;)
beki blumvud je carica :D ja sam neko vreme bila i gora od nje :shock: , svaki vikend u kupovinu, sve pod parolom 'kad tad ce mi trebati patike/farmerke/majica, zasto da ne uzmem sad' :lol:
a u zadnje vreme ne znam sta mi je :shock: kao da sam bolesna, evo vise i ne obilazim prodavnice osim ako mi je nesto bas potrebno. hm, doduse to vazi samo za odecu :D
inace se jako, jako tesko kontrolisem :shock: kad idem gradom, prosto me svrbe prsti (tj. novcanik) da kupim nesto. u zadnje vreme stekam pare, pa sam taj problem resila time sto izlazim iz kuce bez novcanika ;) a inace ne volim da pozajmljujem pare od nekog, tako da ovo uglavnom pali :D
 
meni nema pomoci, sve brojeve kartica znam napamet, pa kad se sjurim u online butike...na juris.
a sve kao kupujem na snizenju, ali opet mi se desi da bas preteram. jedini plus je sto ne kupujem samo za sebe, pa se malo tesim - kupila sam muzu ili sinu...
 
e to je opasno - kad pokusavas da se utesis. kao, ovo mi je potrebno, itd. bar ja tad najvise para puknem :shock:
a inace snizenja :roll: da ne pominjem kako tu potrosim svaki put 3 puta vise para nego sto bih potrosila da su normalne cene :lol:
 
Meni se retko sta svidja po radnjama i zato ne volim shoping. A ipak volim da sam lepa, atraktivna i neuformisana.
A kad naletim na nesto dobro, kupim u svim bojama ( da bi mogla da kombinujem).
E onda posle imam osecaj da sam stalno u istom. ili se varam.
Ali kako odoleti onim nekim lepim stvarcicama u P.S.F. ili Hap. a nude ih u nekoliko boja???
A mozda je to zato sto sam stalno u nekoj guzvi i mrzi me da isprobavam pa je to zapravo zato?!
A cipele..........to mi je najveci smor za kupovinu.
Mislim da je trenutno u Beogradu ocajan izbor.
Svi trendseteri dizajneri su ocigledno zaboravili da neko voli "modernu klasiku" i sve je uglavnom ocajno.
 
Kad je kupovina u pitanju slaba sam na cipele pre svega,tasne i haljine.
Njima ne mogu da odolim i stvarno ih imam previse,stalno govorim kako moram da prestanem ali ne ide,u stanu vise nemam mesta za cipele.
Sto se ostalih stvari tice kupovina mi ne pedstavlja toliko zadovoljstvo,opredeljujem se za klasicnije modele i najcesce kupujem uz put kad vidim neku lepu kosuljicu,farmerke... a kupovina gore pomenutih je vec postala ritual :)
 
Znate onaj novi casopis "Best Shop"? Ja ga kupila juce. nema nista posebno, samo te navlace kako da potrosis jos vise para.
pisi, sta ima u njemu? :D bas me zanima kako moze da izgleda jedan takav casopis. mozda ga i kupim.
p.s. u svakom slucaju... 'da li ces na kraju zivota biti srecan ako znas da je par brojki u ravnotezi, ili ako znas da si bio ono sto si zeleo da budes? ;) ' ... ili tako nesto
by becky bloomwood :D
 
jao vidi temu :D
elem krenem ja u potragu za rodjendanskim poklonom za muza,usput misleci kako je glupo sto nisam skupila dovoljno love da mu kupim wii konzolu,ali kao ajd nema veze skupicu za neku godisnjicu.odem u glavnu ulicu i naletim na neke strava japanke,uzmem mu to ne bih li malo uticala na njegov stil.prodavacica mi uvali usput i silikonski ulozak za izmedju prstiju da ga ne iziritira posto nikad nije imao japanke.onda krenem u potragu za tasnicom koja se slaze(muskom tasnicom naravno) i prodjem pored radnje sa tehnickom robom.udjem cisto da vidim sta propustam i izadjem sa wii konzolom i kreditom na 250€...rekoh tada:tasnica ce biti visak.sta reci japanke nije obuo uopste
 

Back
Top