kako do kljuceva za dm500s

Zdravo svima na ovom forumu.juce sam kupio dreambox dm 500 s pa posto sam nov u ovom svetu moze li neko da mi objasni kako da ubacujem nove linije u njemu i gde da ih nadjem one koje rade i da li ima kljuceva za digi tv kanale koji su zakljucani na dreamboxu dm 500 s.hvala vam prijatelji unapred.
 
Digi Tv više ne ide preko ključeva , možeš ubaciti ključeve za bulsat i to pratiti pošto ima dosta kanala sa prevodom,. Da bi ovo odradio najlakše ti je preko total komandera da se povežeš na dreambox i tako ubaciš ključeve, može i preko daljinca ali je malo više komplikovano za tebe kao početnika. Ako imaš net i ako povežeš box da izlazi na net onda bi mogao da pokušaš sa nekim Free serverima za c*, ili u suprotnom da nađeš nekog davaoca te usluge koji će te spojiti na njegov server a to u većini slučajeva košta. I kao najbolje rešenje je da sam kupiš neku karticu i počneš da menjaš linije sa drugim, što je u principu i najbolje ali opet napominjem, za tebe kao početnika, to bi sad u startu bilo previše. Zato polako guglaj, tutorijala o tome ima na svakom koraku i puno sreće u uživanja u novoj "spravici"!:ok:
 

Back
Top