Peticija protiv izrucenja Kapetana Dragana Hrvatima

Polly Jean:
Ma izruciti go**ara momentalno,taj je medju prvima otisao tamo da se igra armije i kuva corbu..

I da plovi po jahti širom mora i u dubinama. Sećam se dobro kako je on ratovao i za koga. Ratovali su ljudi domaćini, branili ognjišta i svoji zemlju.Danas ti isti nemaju od čega da žive, propadaju i u 50 % slučajeva ili su razvedeni i rasturenih porodica ili su oboleli. Što je najgore, niko od njih nije mogao da se skrasi u neku zemlju naZapadu, jer su bili učesnici rata. Ali nekome je to očigledno trebalo i bilo u interesu..........

Ja znam da je kralj Petar I umro u vojničkom krevetu, vojvoda Živojin Mišić umro u siromaštvu....., kakvi su ovo srpski "junaci"-....pederaši i *****....

I šta je bilo sa onim gardistima? Jedan drugog ubili iz čista mira?
 
opoasno.jpg
 
filatelista:
on je Australijanac, neka ga štiti njegova otadžbina... :wink:
tako nekako.jeste dragan ratni profiter i tome slicno,ali ipak je spasao masu srba od paramilitarnih hrvatskih bandi..ako neko treba da mu sudi neka to bude medjunarodni sud a ne hrvati..oni su pokazali kako sude,na primeru lore ili branimira glavasa...iskreno,ne bih voleo da mu sudi pristrasni hrvatski sud
 
....dodji Dragane u CRO....imat ces posteno sudjenje..ak si ispravan sta se bojis...dodji samo dodji....doci ce maca na vratanca.....da nije bilo takvih kao sto je on ....i njemu slicnih.....manje bi zocina u CRO bilo......sto se mene tice ..ja bih mu sudio kao konjokradicama na divljem zapadu....ali to sam samo ja....on je ratni profiter,huskač,gnjida,......puno je zla naneo i nasima i Vasima..onda po dobrom starom obicaju spakovao kofere i....dim...valda se ugledao na kralja Acu....a ljude koje je upropastio.....treba pitati njih za sud....
 
MalaKosava:
....dodji Dragane u CRO....imat ces posteno sudjenje..ak si ispravan sta se bojis...dodji samo dodji....doci ce maca na vratanca.....da nije bilo takvih kao sto je on ....i njemu slicnih.....manje bi zocina u CRO bilo......sto se mene tice ..ja bih mu sudio kao konjokradicama na divljem zapadu....ali to sam samo ja....on je ratni profiter,huskač,gnjida,......puno je zla naneo i nasima i Vasima..onda po dobrom starom obicaju spakovao kofere i....dim...valda se ugledao na kralja Acu....a ljude koje je upropastio.....treba pitati njih za sud....
Kako lupetas! Kralja Acu? Koji je to Kralj Aca pobegao? Onaj sto ga ustase ubise u Marseju?
 
MalaKosava:
....dodji Dragane u CRO....imat ces posteno sudjenje..ak si ispravan sta se bojis...dodji samo dodji....doci ce maca na vratanca.....da nije bilo takvih kao sto je on ....i njemu slicnih.....manje bi zocina u CRO bilo......sto se mene tice ..ja bih mu sudio kao konjokradicama na divljem zapadu....ali to sam samo ja....on je ratni profiter,huskač,gnjida,......puno je zla naneo i nasima i Vasima..onda po dobrom starom obicaju spakovao kofere i....dim...valda se ugledao na kralja Acu....a ljude koje je upropastio.....treba pitati njih za sud....
Неће "кептен" да дође ... Чуо је да је у Осеку не суде како треба. :lol:
 
Mislim da bi rat bio sa mnogo manje zrtava i unesrecenih pojedinaca i porodica na svim stranama da su svi ratni komandanti bili kao Kapetan Dragan. Defakto je rat zlo jer je osnovna potreba svake jedinke solidan standard za sebe i porodicu u uslovima zasticenih ljudskih prava i sloboda i za odredjen broj godina ce mo svi biti u Evropi sa licnom kartom kao potrebnim medjudrzavno prelaznim dokumentom i tada ce ove nase granice imati vaznost koliko i one u SAD kada samo tabla sa natpisom drzave znaci da je neko drugo ogranicenje brzine. Medjutim, to zlo se desilo i svako je bio uz svoje, a medju njima i Kapetan Dragan koji je bio poznat po efektivnim i preciznim ratnim operacijama sa minimumom nepotrebnih zrtava. Mislim da Hrvatima upravo to smeta jer je bio organizaciono presposoban vojni takticar i operativac i da Milosevoc ( inace takticki nesposoban kakav je bio i drugi najveci krivac za rasplamsavanje ratnih dejstava - prvi je Izetbegovic ) nije izvrsio puch i kvarno svrgnuo Milana Babica a potom obican policajac M.Martic preuzeo vlast i preuzeo operativnu komandu od Kap. Dragana, rasplet oko Knina bi imao drugi tok i niti bi bilo egzodusa Srba niti "Oluje" i obostranih patnji i zrtava i mrlje u istoriji, tj. hocu reci da bi Hrvati vojno tesko bilo sta uradili po pitanju Knina, Zagreb ne bi bio raketiran sto je bila velika glupost, a na kraju bi se sve zavrsilo za zelenim stolom. Na kraju , ako postoje dokazi da je Kapetan Dragan ratni zlocinac i profiter, tu je Hag koji je cinjenicno bar za dlaku naklonjen svima vise nego Srbima i neka se dokazi proslede tamo na dalju proceduru i razmatranje.
ps: da je Kapetan Dragan bio na mestu Veljka Kadijevica, duboko sam ubedjen da bi uspeo da spreci politicare da onako glupo procesuiraju rasplet razdruzivanja bivsih SFRJ republika i sve bi se sprovelo na civilizovan nacin i za manje vremena nego je rat trajao, a o izbegnutim zrtvama i da ne pricamo.
 

Back
Top