greska tel.brojal

..mistake..

Početnik
Poruka
30
pogrijesis broj...zove te,pise....prica,otvara dusu,lijeceni narkoman.......povrjedis ga na surov nacin,da se zastis.da ga otjeras nemam snage da prekinem a boim se.sta je istina a sta laz..daljina 400 km.vidjeli se cecin koncert BG.mislim da sam pogrijesila da sam trebala vjerovati...moguli ispraviti kako.....
 
a062.gif
a062.gif
I ti bi, da ga vratis sad?...
a010.gif
f020.gif
 
koliko sam skontao a sigurno sam vise skontao nego vi:) lik je cimao na mob nekoga i pogrijesio broj i tako upoznao ovu gore nesretnicu..onda su se oni tako porukali porukali(pucao joj je patetiku) i dogovorili se da se nadju na koncertu cece...onda se ona isfurala kad ga je vidila i zeli sad da ga se otrese...

nema na chemu:)
 
voljela bi da vratim povjerenje,da mu budem prijatelj znam da mu treba.....povredila sam ga iz straha.....predrasuda...

Ma ništa retko danas....
Očekivanje žena je da je neko ko nije baš uklopljen u "šeldon" manire uveliko opasan i strašan.
Jedna izjava da si kao i druge žene, plažljiva i nesigurna, površna i pod uticajem TV i novina i biće mu sve jasno.....i ne zbog droge , već zbog toga što je muškarac....

A za drogu dodaj još preko toga.....
Ionako sigurno znaš puno njih koji pričaju stalno kako to nije ništa strašno , i da oni mogu da prestanu sa ....,....,...., ..... kad hoće.....drže kontrolu u rukama.....
 

Back
Top