Никола Јанић исцепао захвалницу Владе Србије пред камерама

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Никола Јанић, председник "Српског Савеза" из Шведске, синоћ је, јавно пред камерама Палме'Плус, у култној емисији "Питања и одговори" Оливере Милетовић, демонстративно исцепао захвалницу коју је добио од Владе Србије. Реприза је била данас у 18.00 часова. Поред Јанића, гост је био и Генерал Делић!

Неће ниједан прави Србин да узме захвалницу од петоколонаша.
 
Iron Lord:
I šta mi petokolonaši tražimo u Srbiji a šta junaci po EU?

Немаш ти појма ко је човек, само лупеташ. Садашња власт у Србији је петоколонашка, и требалo би да јој се суди за издајство, а може и по кратком поступку. Срс су једини који нису петоколонаши.
 
Sorab1:
Немаш ти појма ко је човек, само лупеташ. Садашња власт у Србији је петоколонашка, и требалo би да јој се суди за издајство, а може и по кратком поступку. Срс су једини који нису петоколонаши.

Ne zaboravite da je tu petokolanšku vlast izabrao narod koji živi u svojoj zemlji jer zna da možda i neće za života izgraditi kućerde sa bazenom ali neće ni drugima. I to je patriotizam.
Ne mešajte SRS u Vaše komentare jer imam dosta prijatelja koji su po političkom opredeljenju radikali pa mogu da ocenim simulatore.
 
Iron Lord:
Zar nije željena poenta u poslednjoj rečenici (ne računajući pravu)?
Заговорници поенте у последњој реченици су у мањини(да не кажем траговима).Остали су они који умеју барем да препознају нешто од Макијавелија.
 
Sorab1:
Немаш ти појма ко је човек, само лупеташ. Садашња власт у Србији је петоколонашка, и требалo би да јој се суди за издајство, а може и по кратком поступку. Срс су једини који нису петоколонаши.

Ја да сам на твоме месту не бих се у њих клео 100%.....много си ти наиван.
Ако си икада умео да разумеш ШИБИЦАРЕ у парку - онда можеш да разумеш
и политичаре. Нема неке велике разлике међу њима, јер сви који су представљали
неку разлику, или НЕШТО ДРУГО - на време су уклоњени и скрајнути. КОд нас су СВИ политичари на истом радном задатку.

Постоје појединци којих се олош највише и плаши (као што је тај генерал Делић), али чим је он ушао у странку - готов је! Али ти то не разумеш. 8-)
 
Gledao sam gen.Delica na sudjenju Milosevicu.Znaci covek zna ko je i sta je i stoji iza svojih reci i dela.Ko je gledao sudjenje tada je najbolje mogao videti koliko je optuznica bila jedna velika sarena laza.Vise bi voleo da u ovoj zemlji na vlasti bude mnogo vise ljudi kao sto je on nego ovakvih koji sada jesu na vlasti.Bilo bi nam svima bolje...Mada ja mislim da njega te stvari ne interesuju previse..
 
Sorab1:
Неће ниједан прави Србин да узме захвалницу од петоколонаша.

Dok god se ne završi tranzicija, zbog nasleđa u zadnjih 60 godina svaka 'nova' vlast ima vezane ruke ako ne želi radikalna rešenja i prema tome, hteli ne hteli, MORAJU da se ponašaju tako da sa strane gledano deluju kao petokolonaši!!
 

Back
Top