Sitonija,Vatopedi,hotel Olimpico

jeftabgd

Početnik
Poruka
5
Da li je neko bio na Sitoniji,Vatopedi,u hotelu Olimpico?To je jedan od retkih hotela koji nudi all inclusive varijantu sa cini mi se podnosljivom cenom.Molim sve koji su se bar muvali po toj okolini da nam prenesu utiske o plazama,smestaju,sadrzajima itd.Unapred zahvalan Jeftabgd.
 
Ne mogu da se setim gde,ali prosle godine sam citala komentar nekog mladjeg coveka o tom hotelu(tada sam ja planirala svoje letovenje u tim krajevima)-i secam se da je sve okarakterisao kao sasvim povoljno za te pare,samo su mu domacini delovali neljubazno,nadrndano....(to mi ne deluje bitno,pa neces sa njima da se druzis ceo dan!).Sitonija je meni jako lepa,ima plaza da biras-ako imas auto,lepo ces se provesti,ako ne-svuda ce ti biti dosadno,jer sve su to mala mesta koja naucis napamet za jedan dan.
 
O mestu najbolje mozes da se raspitas preko agencije Astra, mi smo prosle godine hteli da letujemo tamo pa smo na kraju otisli u Sarti, jer je ta allinclusive varijanta na grcki nacin.Koliko smo uspeli da saznamo to je uglavnom BAS MESTO ZA ODMOR tako da bas i nema puno sadrzaja. Plaze su jako dobre. Sve u svemu dobro je ako ides kolima, da mozes da se vozikas do obliznjih mesta INACE...
 

Back
Top