Trazi li on zaista bolju?

sofii:
Devojka sa kojom je moj muz bio,ne da nije razvedena,nego ima muza i dete.Ali,ona je za njega divna osoba.
Sve sto treba je da izadjes iz kuce,odes na neki sport,kupis sebi nesto lepo i najvaznije OSMEH na lice.

sve je to lepo sto si rekla, a da li si se zapitala zasto je nasao drugu. Kod muskaraca koji su u vezi to i nije neki problem i ne treba im razlog, ali oni koji su u braku uglavnom rade to kada postoji debeo razlog, pa ti izvrti malo film u nazad i vidi u cemu je bio problem, mozda si i ti tako nesto uradila, izvini ali samo nagadjam, razlog sigurno postoji, a to da sto kaze za nju da je ona divna, to je iz besa sigurno da bi tebi jos gore bilo

svaka posledica ima svoj uzrok, tako je u zivotu, samo je pitanje da li mi taj uzrok mozemo da prepoznamo i ako ga vidimo da li mozemo da prihvatimo posledice
 
pazi, najbolja mi je recenica-ne libi se da izadje sa ozenjenim covekom:lol:
ti se nisi libila da prevaris svog coveka, a sad zameras drugoj zeni, koja je pri tom slobodna, sto ga hoce?valjda bi ona trebala da bude moralna i za tebe i za njega?
joj, umrecu od ovog sranja:lol:
ajde zeno, digni glavu, sjebala si, sta sad, zivot ide dalje..niko nije bezgresan..oprosti sebi, produzi dalje..ostavi coveka na miru,prestani da trazis smisao u besmislu, prestani da kenjas, ako boga znas..teski su i cudni putevi kojima idemo sebi, ili od sebe
zivot ide dalje...
 
Kako Samantice ne razumes????

Evo ovakva je situacija.
Ona ga je razocarala zato sto nije "cistunica" - kre_sala se sa strane drugim recima.
Onda je ona ocekivala da ce on da nadje neku postenu zensku koja se nece k_resati kao besna a on nadje neku razvedenu za koju panelopa misli da se takodje k_rese kao stuka svuda gde stigne a bogami i sa njenim muzem i da nema morala posto je navatala ozenjenog.

I pita ....Di ga je moral batko tu??? A svi se izgleda ubijaju od s_e_x_a.
 
Bre ljudi,nisam rekla da sam ja ispala moralna,vec da me buni zasto me menja za drugu koja vec u startu ima sumnjiv moral,a mene ostavlja upravo zbog toga. A pre toga sam bila prava svetica,ali stvarno. To na zalost ne pretstavlja nikakvu olaksavajucu okolnost.Sve se brise,ostaje samo korpus delikates:)
Moje pitanje je bilo u smislu one "velike filozofske misli" -Svi su muskarci isti! Zasto ih onda menjamo???
 
penelopa*:
Bre ljudi,nisam rekla da sam ja ispala moralna,vec da me buni zasto me menja za drugu koja vec u startu ima sumnjiv moral,a mene ostavlja upravo zbog toga. A pre toga sam bila prava svetica,ali stvarno. To na zalost ne pretstavlja nikakvu olaksavajucu okolnost.Sve se brise,ostaje samo korpus delikates:)
Moje pitanje je bilo u smislu one "velike filozofske misli" -Svi su muskarci isti! Zasto ih onda menjamo???
Hahahahahahahahahahahahahahahaha
 
Мислим да наопако постављаш ствари. Зашто ОНА има сумњив морал, кад је овде ОН тај који вара? Она је слободна жена и није обавезна да чува туђ брак, ако га већ он сам не чува....
 
penelopa*:
Bre ljudi,nisam rekla da sam ja ispala moralna,vec da me buni zasto me menja za drugu koja vec u startu ima sumnjiv moral,a mene ostavlja upravo zbog toga. :)
Ona ima u startu sumnjiv moral :shock: !?
Svasta!!! Slobodna zena.

Tebe ostavlja zato sto brak podrazumeva i neke obaveze. Neko to shvata striktno, neko ne. Njemu je ocigledno stalo do vernosti.
Moje pitanje je bilo u smislu one "velike filozofske misli" -Svi su muskarci isti! Zasto ih onda menjamo?
Nisu svi isti! Ni mi nismo sve iste! Takva konstatacija mi je jako uvrdljiva i za zene i za muskarce. "Svi su isti" podrazumeva "svi su losi". Uopste se ne slazem!

Koja je bolja? To je besmisleno pitanje! STA JE KRITERIJUM? Kriterijumi su potpuno individualni i zato tu ne moze biti ni govora o objektivnoj proceni ko je bolji. Neko smatra normalnim ono sto drugi ne moze ni da zamisli u svom braku.

Ako je NJEGOV kriterijum vernost ( a mislim da jeste, na osnovu dosadasnjih tvojih tema) onda je sa njegove tacke gledista ONA bolja posto ga ona nije prevarila, a ti jesi.
 
Produzi dalje Penelopa, jer ako ovo stanje bude jos trajalo unistices se skroz. Ako moze da oprosti - moze, a ako ne, ne vredi da se trudis, a ako hoce da se malo izivljava da vidis kako mu je bilo, tek ti onda nema normalnog zivota sa njim.

Pogresila si, ali nisi nikoga ubila. Ako moze, neka oprosti, a ako ne, onda se pomiri sa tim. Nemoj da dozvoljavas da se izivljava. Moze se ziveti i bez njega, moze se ziveti i sa nekim drugim. Sta bi bilo da je nekim slucajem umro? Pa zivela bi i dalje, snasla bi se. Ako se razbolis od ovolikog stresa, neces valjati ni sebi ni deci.
 

Back
Top