Ja sam......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
suvise lakoverna i naivna osoba, koja previse daje a uzasno malo trazi, strasno me lako iskoriscavati. Previse prastam ljudima cak i kada me ozbiljno povrede. Mnogo dajem a ne vodim racuna o tome koliko drugi pruzaju meni.

E ovo je misljenje koje mi je jedna osoba pre 2 sata rekla o meni u lice bez dlake na jeziku na moj licni zahtev.
 
Citiram ACU I jednog pevaca: " JA SAM TAJ; ZA KIM CURE LUDE; JA SAM TAJ; SAME MI SE NUDEEEE....AKO NISI ZNALA ZA KOJIM CES POLUDETI MAALAAA!!"

Eto ako imas dobar glas, dala sam ti predlog za muvanje, prilazenje devojkama..
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_60.gif
icon_lol.gif


Ali sumnjam, da bi izvukao zivu glavu...
icon_mrgreen.gif
 
AcaBg82:
suvise lakoverna i naivna osoba, koja previse daje a uzasno malo trazi, strasno me lako iskoriscavati. Previse prastam ljudima cak i kada me ozbiljno povrede. Mnogo dajem a ne vodim racuna o tome koliko drugi pruzaju meni.

E ovo je misljenje koje mi je jedna osoba pre 2 sata rekla o meni u lice bez dlake na jeziku na moj licni zahtev.

sta, bre, aco dajes i kome, majke ti, kad nemas ribu minimum godinu dana unazad! :D
 
Daenerys:
Ma ta osoba ti je rekla ono shto si ti zeleo da chujesh.

Oh da ja vec dugo znam da sam suvise lakoveran i otvoren, da previse verujem ljudima, da suvise vodim racunima o drugima a premalo o sebi, da druge i njihove potrebe stavljam iznad svojih. Da ne umem da cenim ni sebe ni svoje vreme. Da suvise lako prastam cak i ljudima koji su me ozbiljno povredili.

I veruj mi to nije ono sto bi ja zeleo da cujem, to su cinjenice, kojih sam ja svestan ali pokusavam da se pravim da nije tako.
 
alya:
Citiram ACU I jednog pevaca: " JA SAM TAJ; ZA KIM CURE LUDE; JA SAM TAJ; SAME MI SE NUDEEEE....AKO NISI ZNALA ZA KOJIM CES POLUDETI MAALAAA!!"

Eto ako imas dobar glas, dala sam ti predlog za muvanje, prilazenje devojkama..
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_60.gif
icon_lol.gif


Ali sumnjam, da bi izvukao zivu glavu...
icon_mrgreen.gif

Imam odlican glas, believe me :) Samo ne znam na sta mislis ali ako mislis na pevanje, o da iimam dobar glas.

Nego sto bi me neko ubio?
 
AcaBg82:
suvise lakoverna i naivna osoba, koja previse daje a uzasno malo trazi, strasno me lako iskoriscavati. Previse prastam ljudima cak i kada me ozbiljno povrede. Mnogo dajem a ne vodim racuna o tome koliko drugi pruzaju meni.

E ovo je misljenje koje mi je jedna osoba pre 2 sata rekla o meni u lice bez dlake na jeziku na moj licni zahtev.
... posle primene umerene sile, na ispitaniku ... :-D
 
AcaBg82:
Oh da ja vec dugo znam da sam suvise lakoveran i otvoren, da previse verujem ljudima, da suvise vodim racunima o drugima a premalo o sebi, da druge i njihove potrebe stavljam iznad svojih. Da ne umem da cenim ni sebe ni svoje vreme. Da suvise lako prastam cak i ljudima koji su me ozbiljno povredili.

I veruj mi to nije ono sto bi ja zeleo da cujem, to su cinjenice, kojih sam ja svestan ali pokusavam da se pravim da nije tako.
:lol: :D
'ajde aco ne zayebavaj...pa na forumu su apsolutno sve teme koje si otvorio i 99% postova posveceni tvojim zivotnim problemima...eto ti ilustrativnog primera koliko ti puno vodis racuna o drugima a premalo o sebi...
 
AcaBg82:
suvise lakoverna i naivna osoba, koja previse daje a uzasno malo trazi, strasno me lako iskoriscavati. Previse prastam ljudima cak i kada me ozbiljno povrede. Mnogo dajem a ne vodim racuna o tome koliko drugi pruzaju meni.

E ovo je misljenje koje mi je jedna osoba pre 2 sata rekla o meni u lice bez dlake na jeziku na moj licni zahtev.
eto bas lepo, blago tebi
 
AcaBg82:
Oh da ja vec dugo znam da sam suvise lakoveran i otvoren, da previse verujem ljudima, da suvise vodim racunima o drugima a premalo o sebi, da druge i njihove potrebe stavljam iznad svojih. Da ne umem da cenim ni sebe ni svoje vreme. Da suvise lako prastam cak i ljudima koji su me ozbiljno povredili.

I veruj mi to nije ono sto bi ja zeleo da cujem, to su cinjenice, kojih sam ja svestan ali pokusavam da se pravim da nije tako.

Pamet u glavu i nece ti proci dan bez poljupca i noc bez sexa :) ako budes hteo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top