Idemo na klizanje .....

jeste, pogotovo kad padnes, razbijes bradu, izbijes prednja dva zuba, pregrizes jezik i moras jos i na namestanje vilice....... ali, nije to najstrasnije sto je moglo da se desi, pao sam pred nekim ribama i od tad za te livade, vise nisam pimp.... :-(
 
pa primetio sam kad sam ustao sa leda i poceo da pljujem zube i krv po svojim nogama....u pocetku sam se zaudio ali sam ubrzo ovladao situacijom....nije bila zajebancija, ***** su prestale da se smeju kad su videle kako izgledam...
 
nije bilo uopste ali opusti se, i ja bi se smejao da sam mogao da vidm sebe kako glavom orem led.... kapiram da je prizor bio urnebesan svima osim meni... lepo je smejati se drugima, nije pristojno doduse ali je jebeno zabavno... :wink:
 
I ja sam se tresla na klizanju, doduše ne na nos, ali mi je zato koleno bilo 5x veće nego inače.I meni su se smejali a ja se napravila kao ''nije mi ništa''....Ali zato i dan danas idem kod fizijatra i drugih doktora i nece da mi se vrati koleno na mesto.Izgleda da me čeka jedna mala operacija :-( A što je najgore, ja STVARNO znam da klizam, nego je neki klinja izleteo ispred mene :) :) :)
 
Na klizanje se ne palim uopšte...
Ali skijanje...

Ej a fora sa PADANJEM je i tu ista.
Svi (na žici) se smeju onome ko padne.
Za novaka sam imao ozbiljan pad pri velikoj brzini...počeo sam da se smejem još kad sam opalio unutrašnjom stranom skije o kamen jer sam znao da sledi :
1. Let kroz vazduh
2. Pad (opciono va leđa ili na rame)
3. Sejanje druge skije i štapova po stazi
4. Ulazak snega u jaknu, rukavice...
5. Ovacije smeha na žičari

:-)

Zato odmah počneš da se smeješ sam sebi...
Na vreme :-)
 
Ines1864:
I ja sam se tresla na klizanju, doduše ne na nos, ali mi je zato koleno bilo 5x veće nego inače.I meni su se smejali a ja se napravila kao ''nije mi ništa''....Ali zato i dan danas idem kod fizijatra i drugih doktora i nece da mi se vrati koleno na mesto.Izgleda da me čeka jedna mala operacija :-( A što je najgore, ja STVARNO znam da klizam, nego je neki klinja izleteo ispred mene :) :) :)

Imam majstora za tebe.
Meni je vratio disk između pršljenova na mesto posle jedne povrede na fudbalu.
Rus. Ortoped-Fiziterapeut.
Cijena ? Sitnica :idea:
 
DOKONI UM:
Imam majstora za tebe.
Meni je vratio disk između pršljenova na mesto posle jedne povrede na fudbalu.
Rus. Ortoped-Fiziterapeut.
Cijena ? Sitnica :idea:

Ozbiljno? Ne pitam za cenu, samo da više mogu normalno da hodam. (Nemoj me zamišljati kao šepavca, još uvek se držim, samo se pitam šta će biti kad budem bila baba, ako ovo na vreme ne vratim na mesto :D )
Ajd mi napisi ko je taj, gde je...
 
HEMI 426:
a to...pa nisam bio normala ni pre pada, a niti je to jedini pad na glavu koji sam preziveo...
Aaaaaaaaaa... zato si ti tako blesav i zato se nas dvojica uvek dobro razumemo :lol:
Ja od jedne overe imam oziljak pozadi levo u obliku Nike znaka. Gledacu da preko suda uzmem neke pare zbog 20 godina ne placenog marketinga, sa sve kamatom i obracunatim PDV-om :lol:

Inache na ledu se nikad nisam ozbiljno skrshio. Cak se ne secam ni dal' sam ikad i na dupe seo. Kao klinac dok sam vozio, vozio sam umetnicke klizaljke (eeee, znam za jadac ;) ), tako da jedini padovi koji su mi se desavali su bili neko isklizavanje u stranu i gubljenje ravnoteze. Posle kad sam naucio da vozim, nije vise ni tih problema bilo. A generalno sa takvim stvarima koje su u pocetku pipave i rizicne, jako oprezno postupam, pa me je to verovatno i generalno cuvalo ozbiljnijih padova i povreda.
Isto tako i za skijanje.

A da na ledu moze gadno da se nayebe, moze. Pre dve nedelje je ortak iskasapio neku likushu klizaljkom. Velika guzva, on se vozio na fazon metar, dva iza nje (he toliko o bezbednom odstojanju u saobracaju), ne racunajuci da moze iznenada da ljosne. I naravno devojka, nevesta, ko za inat mu padne bash pod klizaljke... presao joj je jednom klizaljkom preko desne nadlanice. Otprilike od korena shake do pola kaziprsta. Srecom nije joj napravio nikakvu ozbiljnu povredu, ali svejedno gadan oziljak ce joj ostati.


Svejedno ja sa i dalje za klizanje 8)
 
Kad_LupimLupim:
, vozio sam umetnicke klizaljke (eeee, znam za jadac ;) )


:shock: :shock: :shock:


5092677_225X300.jpg



lakse bi mi bilo da si mi rekao da si se oblacio u kevine haljine, sminkao njenom sminkom i imitirao lepu brenu pred ogledalom dok je zena bila na poslu.... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top