Sestra mog decka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

plavamala

Početnik
Poruka
42
Dosla sam sa odmora pre mesec dana,inace,zivim sa deckom vec dve godine,na odmoru sam upoznala njegovu porodicu,posle veceg ubedjivanja pristanem da nocim kod njih da bih izisla sa njegovom sestrom u grad,da malo vidim i upoznam sve novosti...
Sve je bilo u najj redi dok nije pocela sa peckanjem i provociranjem :roll: naravno,ja sam sve to precutala,ipak sam dosla kod njih prvi put,a to je njen odraz kulture,mada,par puta sam pomislila da ja malo tripujem i mozda samo zamisljam da me provocira...sve dok nije doslo vreme izlaska,ona se odjednom razbolele,znaci nije mogla da izadjemo,vec je legla da spava,sta da vam pricam dalje,toliko sam besna bila,da mi je doslo svasta da joj kazem,jer se videlo da se isfolirala posteno :confused: od besa sam se spakovala i pozvala taxi da me vozi do mesta gde sam bila smestena,naravno posla sam sa nekim obrazlozenjem koje je bilo ne vezano za moj bessss :evil:
Kada sam sve to javila decku,bio je u soku i nije hteo da razgovara samnom,kao da sam ja kriva sto je njegova sestra,iskompleksirana i nesigurna-koja ocigledno krivi mene sto sam atraktivna, vesela i pozitivna osoba ;)
Tako da mi je on pokvario odmor,jer sam bila dotucena,jer me nije zastitio,podrzao,pozvao da kaze nesto,vec je na najsuroviji nacin rekao,''resicemo mi to kada dodjes ovde'' :shock:
Toliko je besa bilo u meni,da mi je bio blize svasta bih mu rekla
Mislila sam da mu se nevratim nikada vise-raskinem za sva vremena,jer me jako povredio
ali sam se vratila,kada sam mu sve ispricala,''kao'' nije mogao da veruje,jer ne zna sestru kao takvu,sto se videlo da se folira :idea: Najgore od sveka,sto komentarise sve to:krive ste obe podjednako,sto mene dovodi do ocaja,jer mrrrrrzim njegovu sestru i to sammu u ocima rekla,da je mrtva za mene,ne znam sta da radim,jer me to kopka,znam da mu je ona sestra,ali i ja sam mu valjda nesto
DEVOJKE,DAJTE MI NEKI PAMETAN SAVET
POZDRAV!!! :lol:
 
Verovatno je to tebe bas pogodilo, ali ja se tu ne bih puno nervirala...gluposti...ne mozes ocekivati od momka da pljuje po sestri...verovatno bi se tako poneo i prema njoj, da si ti nju ispalila...tako da...ma ne uzimaj to previse k srcu...pozitivno je sto znas sta mozes da ocekujes od nje... ;)
 
zasto preterujem???ne razumeme
kao tebi bi bilo cool da ti se tako nesto desi i na kraju ispadnes ti kriva,zbog drugog???
Da te neko ignorise,salje sms,kako bi se ti osecala,sigurna sam da bi odmah pobegla,nebi ni cekala da izadjete zajedno...Mozes tako da komentarises,jer nisi bila u toj situaciji...mozda bih i ja nekom odgovorila,ja bih sve to iskulirala,ali kada se tebi to desava,nije bas svejedno,veruj
 
zvala me je da izadjemo,za vikend...verovatno,nije ocekivala ono sto je videla pa nije mogla od zavisti da me pokaze drustvu ili prestavi kao bratovu devojku.

Da li je po vama svejedno,kada vas neko provocira celo vreme,i kada vidite da niste dobro dosli,je l to vamo ok?! Ne znam,ali za mene je to strasno,ja sam mozda malo vise osetljiva,pa mi sve ovo izgleda kao ne znam sta?

Kazite mi,kako bi se vi postavile da ste bele na mome mestu?
 
:shock: Koliko ja vidim ovde imamo zensku verziju Ace. Mislim da je ocigledno da se vas dve niste bas zgotivile. Ali ona mu je sestra a ne zena zasto bi ona tebe uzimala za rivala kad vas dve uopste nemate veze u tom delu jedna s drugom. Nego je bitno ko je od vas dve dominantniji. Ja da sam na mestu tvog decka sutnula bi tako da bi sve zvezde videla :( izvini stvano ali mislim da dajes sebi previse slobode. Ako ga volis trudices se svim silama da se slazes s njegovom porodicom a ne da pravis frke oko gluposti.....:roll: zenska posla!!
 
pa i ti si zensko zar ne???

Vidis ja drzim do sebe,i NIKADA se necu nikome ulizivati,samo cu se ponasati kako on prema meni,a akve zene kao sto si sebe opisala,MRZIM!!! ZNACI TREBA SVE DA TRPIM,ZBOG LJUBAVI??? IZVINI,ALI KOD MENE TAKO NIJE,JA OCEKUJEM OD MUSKARCA,DA ME DRZI KAO MALO VODE NA DLANU I DA MI NISTA NE HVALI,ALI DOBRO,MOZDA SAM SKEPTICNA,IMA NAS RAZLICITIH
 
eh...cela ta procedura oko registrovanja zbog samo 6 postova i jedne teme???
E bolje da je nije ni otvarala....cemu onda kad ne zeli da cuje tudja misljenja...
treba UVEK DA SE DRZI SVOG STAVA sa kojim nikad nije pogresila i sa kojim
je uvek najbolje prolazila :?:?:?:?:?
 
plavamala:
Sve je bilo u najj redi dok nije pocela sa peckanjem i provociranjem :roll: naravno,ja sam sve to precutala,ipak sam dosla kod njih prvi put,a to je njen odraz kulture,mada,par puta sam pomislila da ja malo tripujem i mozda samo zamisljam da me provocira...sve dok nije doslo vreme izlaska,ona se odjednom razbolele,znaci nije mogla da izadjemo,vec je legla da spava,sta da vam pricam dalje,toliko sam besna bila,da mi je doslo svasta da joj kazem,jer se videlo da se isfolirala posteno

Nimalo joj ne zameram. Ni meni nisi simpatichna, uopshte.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top