Svadja u "narodnjackom" taboru

Не знам шта хоће екипа око сдпо када су пукли у Крагујевцу.Океј Веља ишао је 40% у Тополи и околним местима али сдпо-хоће 10 мандата на основу чега???????????
Па јбг-а тако је то кад правиш коалиције ево туку се и у Лдп-дхсс-сду-гсс-лсдв око мадата треба поделити 15 мандата на 5 странака :D
 
Torrente-BG:
Na sastanku "narodnjačke" koalicije došlo do sukoba oko izbornih zasluga. Veljini tvrde da su doneli više glasova od Koštuničinih.
Definitivno ovaj Kostunica ima da prne kao lajsna :)

Za bolje i nije..........odavno je zreo za penziju, ili sanatorijum........
Ustvari, nikada nije ni trebalo da izadje iz svog malog zoo vrta u stanu.....

http://www2.b3ta.com/sleepy-kittens/
 
Pa iz cuvenog KURIRA :)
I moram reci da sam ovoj vesti (mada je iz KURIRA) poverovao prvenstveno poznavajuci kakav je Velja Ilic. Tu nema teoretske sanse da ne dodje do raskola.Velja ce ako mu DS obeca zadovoljavajucu poziciju istog trena ostaviti Kostunicu.To garantujem.
Velju samo zanima kes i nista vise.On i njegovi lopovi iz Cacka na celu sa onim Branimirom Delićem Drkelom poseduju ceo Cacak i okolinu.To su teske lopuze.Kostunica je sebi grob iskopao kada se uortacio sa tim Veljom koji narodu prodaje m_uda za bubrege.
 
Torrente-BG:
Pa iz cuvenog KURIRA :)
I moram reci da sam ovoj vesti (mada je iz KURIRA) poverovao prvenstveno poznavajuci kakav je Velja Ilic. Tu nema teoretske sanse da ne dodje do raskola.Velja ce ako mu DS obeca zadovoljavajucu poziciju istog trena ostaviti Kostunicu.To garantujem.
Velju samo zanima kes i nista vise.On i njegovi lopovi iz Cacka na celu sa onim Branimirom Delićem Drkelom poseduju ceo Cacak i okolinu.To su teske lopuze.Kostunica je sebi grob iskopao kada se uortacio sa tim Veljom koji narodu prodaje m_uda za bubrege.

Па чекај.....како ћемо сад? Опет СЕЛЕКТИВНО ВЕРОВАЊЕ... за неке вести којима се пљује ДСС коалиција ВЕРУЈЕШ КУРИРУ - а када опљуну по неким другима онда НЕ?
 
Velja je prodao Vuka, Karica, i sve sa kojima je seljacka dzumara iz Cacka, saradjivao....
Tako ce , naravno i Kostunicu, cim oseti da je ovaj blizu pucanja, a jeste.....veoma blizu....

Lepo ga je provalio pokojni Zoran, i sutnuo nogom u bulju, kada je ova dzumara, poceo da se qurchi sa zaslugama Cacana u petom oktobru , trazeci da to sto pre unovci........
 
Ред је да Веља Сеља завуче и Коштуници, онако како само он то зна - ионако нема кога није зајебао и преварио.
А што се тиче Коштуњавог - с ким си такав си.
ДСС је прошлост.
 
heheh frka u "demokratskom taboru" :lol:

SVIMA U SRBIJI , koji slusaju GLAS AMERIKE mesto da slusaju GLAS SVOG NARODA je zagarantovana sudbina Vuka Draskovica i SPO-a.

Pa nek DSS i Kostunica vide. Da li ce slusati glas svog srpskog naroda i shodno tome napraviti koaliciju sa radikalima ili ce i dalje slusati GLAS AMERIKE i svakim izborima osvajati sto manji i manji procenat glasova.

Radikali DOLAZE
 
Не бих да будем злурад, ал да је Коштуница ишао сам на изборе, не верујем да би дошао ни до 10 %. Знао је он то, зато је ишао у коалицију с народњацима. Шта је ту је. Не верујем да је подела мандата спорна, јер претпостављам да су то унапред договорили при склапању савеза.
 
Оно што може да буде спор јесте одлука о уласку у владу са ДС-ом. Мислим да се чак може десити да раскину коалицију па да Веља иде с ДС-ом а Воја у опозицију. Па онда уместо ДСС-а да накаче ЛДП да накарикају већину. Нисам сигуран, нисам улазио у математику тог захвата, од ока ми се чини је близу остварљивости.
 
Lacibg:
Не бих да будем злурад, ал да је Коштуница ишао сам на изборе, не верујем да би дошао ни до 10 %. Знао је он то, зато је ишао у коалицију с народњацима. Шта је ту је. Не верујем да је подела мандата спорна, јер претпостављам да су то унапред договорили при склапању савеза.

Ma sad porasli apetiti, vide da Vojkan nije u formi, pa da uzmu što se uzeti može...
Jad i beda one sloge od pre 10 dana. Tipični srpski domaćini, sad će da se i pobiju
 
eremita:
У бре, ала се радујете.......

Eremita ima nas narod poslovicu koja glasi: "ko sa djavolom(demokratama) tikve sadi - o glavu mu se obiju".

I ja se iskreno radujem zbog toga sto je to tako. Radujem se zato sto ce Kostunica svoju stranku da dovede do nivoa SPO-a ovom saradnjom sa DS-om koji je protivno volji naroda Srbije a po volji americkih okupatora nase zemlje.
 
eremita:
У бре, ала се радујете.......
Надам се да не мислиш на мене. Гледам из угла ДСС-а, како радити с Тадићем ? Врло тешко. ДС никако не могу да прихватим као странку која види нешто друго осим пара и одрађивање за стране интересе. Многи ће да "скоче" на мене због овакве изјаве - ал једноставно, од њих никаквог добра не видим. Имам утисак да Коштуница ствари гледа слично.
 
Lacibg:
Надам се да не мислиш на мене. Гледам из угла ДСС-а, како радити с Тадићем ? Врло тешко. ДС никако не могу да прихватим као странку која види нешто друго осим пара и одрађивање за стране интересе. Многи ће да "скоче" на мене због овакве изјаве - ал једноставно, од њих никаквог добра не видим. Имам утисак да Коштуница ствари гледа слично.

ma opushteno laci...

ko jos skace na radikala koji u ds-u i drugima vidi odradjivanje za kesh i strance?
mislim, ljudima je to postalo krajnje dosadno.
bash ce neko da se nadjebeva sa dogadjanjima u mozgu jednog radikala.

feel free
 
Надам се да не мислиш на мене. Гледам из угла ДСС-а, како радити с Тадићем ? Врло тешко. ДС никако не могу да прихватим као странку која види нешто друго осим пара и одрађивање за стране интересе. Многи ће да "скоче" на мене због овакве изјаве - ал једноставно, од њих никаквог добра не видим. Имам утисак да Коштуница ствари гледа слично.
Ako su pare u pitanju to se lako podeli. A sta ce sa sujetom?
Inace od SRS-a i SPS-a se bas vidi dobro.
 
PIKO:
Не знам шта хоће екипа око сдпо када су пукли у Крагујевцу.Океј Веља ишао је 40% у Тополи и околним местима али сдпо-хоће 10 мандата на основу чега???????????
Па јбг-а тако је то кад правиш коалиције ево туку се и у Лдп-дхсс-сду-гсс-лсдв око мадата треба поделити 15 мандата на 5 странака :D
u LDP-u nije bilo svadje
znaju se kvote

vec se zna koliko ko mandata ima

oni su, za razliku od Mlohavijanaca, civilizovani znate 8)
 
Lacibg:
Оно што може да буде спор јесте одлука о уласку у владу са ДС-ом. Мислим да се чак може десити да раскину коалицију па да Веља иде с ДС-ом а Воја у опозицију. Па онда уместо ДСС-а да накаче ЛДП да накарикају већину. Нисам сигуран, нисам улазио у математику тог захвата, од ока ми се чини је близу остварљивости.

al nece Cheda sa Seljom.... (i ne treba!)
a mislim da imaju mandate...
 
JerryRopero:
heheh frka u "demokratskom taboru" :lol:

SVIMA U SRBIJI , koji slusaju GLAS AMERIKE mesto da slusaju GLAS SVOG NARODA je zagarantovana sudbina Vuka Draskovica i SPO-a.

Pa nek DSS i Kostunica vide. Da li ce slusati glas svog srpskog naroda i shodno tome napraviti koaliciju sa radikalima ili ce i dalje slusati GLAS AMERIKE i svakim izborima osvajati sto manji i manji procenat glasova.

Radikali DOLAZE
Dzabe vama radikalima sto imate najveci broj mandata kad nijedna stranka nece u koaliciju s vama...Vi ste ko malo dete koje ima loptu,ali niko nece da igra fudbal s njim :D
 

Back
Top