Misterija

pa jedino da unajmim dva mala crnca da ih pridrzavaju
c027.gif
 
jelen.co:
Može li u te vaše veš mašine da se ugura npr. tašta, pa da misteriozno nestane?

Valjda moze, u ovom slucaju ne koristi onu mrezastu vrecu, ubaci duplu dozu praska sa sto vise sode, pa... dodaj i onaj "Ace" i zapichi na 90%..... :twisted:
Ako ces ovo da isprobas, obavezno kazi kakav je rezultat... nama buducim snajkama ;)
 
Joya!:
Dakle ovo stvarno nema smisla.
Moja masina jede sokne. I to ne pojede par, vec dve razlicite. Puna mi je fioka razlicitih carapa. Sta one hoce da mi kazu? Da ih perem na ruke?

Mislila sam da se to samo meni dogadja. Da je to Znak koji ne umem da protumacim, ingerencija neke nepoznate sile iz onostranog sveta ili nekog saljivdzine iz paralelne stvarnosti koji gubi sopstvene carape...
Nisam razresila taj problem, skupljam rasparene carape u nadi da se im se, jednog dana, pojaviti parovi. Pokusala sam da budem prakticna i da, pri tom, povratim veru u (sopstveni) zdrav razum. Pregledam pazljivo kupatilo, zavirim iza masine, otresem svaki komad vesa koji stavljam u masinu, i vadim iz iste - i uvek dobijam raspar carape. :(
Da, imam i sinteticku mrezicu za pranje sitnica u masini, ali zaboravljam da je upotrebim. Mozda, ako je stavim praznu u masinu, na kraju izvadim iz nje sve zalutale carape koje ne umeju da mi se vrate? I jos pisamce od bosonogog saljivdzije iz Zone sumrka sa dobitnom kombinacijom brojeva za Loto? U znak zahvalnosti.
 
Nedavno sam na jednom drugom forumu postavila istovjetnu temu...
Bio jednom i majstor i rastavio masinu...
Nije nasao nijednu carapu...
A one i dalje nestaju i nestaju... I nestaju... I nestaju... I...
 
Joya!:
Dakle ovo stvarno nema smisla.
Moja masina jede sokne. I to ne pojede par, vec dve razlicite. Puna mi je fioka razlicitih carapa. Sta one hoce da mi kazu? Da ih perem na ruke?
Mislim da ti sokne poručuju: SMRDE TI NOGE!
Nije to još razlog da se zabrineš. Zamisli da ti nestaju gaće...
 
ja majstora vise ne zovem. poslednji koji je prekoracio prag kupatila mi je rekao da nisam zena nego stonoga, da nisam nikakva domacica, i da cu sutra, prekosutra da budem nikakva majka i zena, i sve je to covek zakljucio pregledom i ciscenjem mog filtera. eto, neko gleda u kafu, neko u filter za masine. onda mi je uzeo kaznenih 5 evra za elementarno nepoznavanje masine za ves. sada vrsim povremeno smotru carapa - nestale u akciji prezalim. ponekad pokusam da spasem sta se spasti moze srafcigerom, ali mi te akcije ne uspevaju bas svaki put, a ovde se masine za ves i tako bacaju, ne popravljaju se.
 
mojra:
ja majstora vise ne zovem. poslednji koji je prekoracio prag kupatila mi je rekao da nisam zena nego stonoga, da nisam nikakva domacica, i da cu sutra, prekosutra da budem nikakva majka i zena, i sve je to covek zakljucio pregledom i ciscenjem mog filtera. eto, neko gleda u kafu, neko u filter za masine. onda mi je uzeo kaznenih 5 evra za elementarno nepoznavanje masine za ves. sada vrsim povremeno smotru carapa - nestale u akciji prezalim. ponekad pokusam da spasem sta se spasti moze srafcigerom, ali mi te akcije ne uspevaju bas svaki put, a ovde se masine za ves i tako bacaju, ne popravljaju se.


Bas kreten neki taj majstor. Ja bi mu sefa zvala.
 
LePiaf:
Sve sto treba uraditi je zavrteti bubanj u kontra smeru. Sve charape ce se vratiti. Samo ih ne pitajte gde su bile.

Niposto ih ne bih pitala... Ostala bi mi (skrivana :) ) vera da je ves-masina carobni vremeplov, da su iza bubnja brojni i neobicni svetovi, i da jednog dana, kada vise nista ne moze da se gurne u prepun kofer, mogu da udjem u blistavu masinu i zatvorim vrata za sobom, sa evo ovoooliiiikim :D osmehom.
 

Back
Top