sta mislite vi...

znaci, ja se:

  • jel mogu ja da glasam malo kasnije?

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja se plashim... ali ne svih... neki su mi manje, a neki vishe strashni...
ovaj padre ima strashan avatar, al' mi nije strashan... a i avatar mu nije strashan svo vreme... kad vidish da nisi sam u mraku, onda bude manje, a kad se skroz zamrachi ondaK je bash strashno...
a u stvari mozhe da se pishe na svakoj temi poneshto, ne vezano za samu temu... uopshte ne znam chemu sluzhe ti mooderatori... osim, da ponekad procjaskash sa njima :D
 
treba istrazhiti zashto novajljije na forumima postavljaju toliko tema...evo ovaj primerak ima 14 postova od chega 10 otvorenih tema...mislim nek neko izrachuna prosek...e da a na forumima stranim ima fora da otvorish temu kao ja sam nov bla bla...to je josh debilnije...al ovo s postavljanjem tema je totalno...
ma ne plashim se moderatora mada zazirem od lilu i rastamana...al psihologue moderator...to je ono...vrhunac svega...
 
Ne plasim se moderatora boze a zasto bih.........uopste ne znam zasto je privilegija biti moderator..............WOOOOOOOOOOOOOW! :roll:
Svi moderatori su ok. ali ima jedan koji ne znam zasto je moderator kad nema pojma sta radi- Peta W. (dakle kidam se od smeha kad jel "pripreti")...............majke mi drustvo je bilo kod mene ona meni krenula da serenda kako je ljuta kako ce ona ovo, kakob ce ono............. ovi moji SE POKIDALI MAJKE MI!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
 
da...
nekako se ne plashim banovanja, zakljuchavanja tema... ali brisanje tema...
kao da izgubish delicj sebe... nema vishe minulog rada... kuckao si uzalud... naprezao vijuge, manje, ili vishe i neko odluchi da nema svrhe... obrishe, i to je to... ne volim izvrshne organe pravde... jer pravda nije ista svakome... kako god okrenu, moraju da se zamere... al' zato su smislili zakone... dodushe ni oni nisu pravedni, al' postanu navika vremenom, pa ih se lakshe pridrzhavat'...
 
a ne volim ni da glasam... ali volim da kazivam svoje mishljenje... pa sam vam malo pripovedao, ali necju glasati... e, sad... da li je to protiv zakona... kada je u pitanju anketa... nemam pojma... nikada nisam otvarao ankete, pa nisam ni informisan sa tim delom zakonika... nije bilo potrebe... a mozhda nije ni definisano... rupa u zakono... eto... ako je tako, popravite to...
 
nemam razloga da ih se plasim
ja sam dobra,ne psujem,ne chatujem,ne spamujem,ne vredjam druge forumase
dobro ponekad grobare na njihovoj temi,ali to se da srediti..................
i u dobrim sam odnosima sa nekoliko moda,tako da..............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top