ZAINTERESOVANA

DTK:
ZANIMA ME DA LI PRILIKOM PRVOG ODNOSA SA MUSKARCEM PUNO BOLI?SVI KOJI SU TO PROSLI NEK ODGOVORE! :roll: :oops:
To je individualno,zavisi od elasticnosti himena.Ali ako se to uradi sa nekim koga volis i sa kim zelis to da uradis faktor bliskosti i opustenosti doprinosi smanjenju bola.
 
dr:
DTK:
ZANIMA ME DA LI PRILIKOM PRVOG ODNOSA SA MUSKARCEM PUNO BOLI?SVI KOJI SU TO PROSLI NEK ODGOVORE! :roll: :oops:
To je individualno,zavisi od elasticnosti himena.Ali ako se to uradi sa nekim koga volis i sa kim zelis to da uradis faktor bliskosti i opustenosti doprinosi smanjenju bola.

jel ima i da uradish s kim ne zelish?? a kako devojke uopste rade, ono svesno (e danas cu da ...) ili im dodje...mislim za 1.put. tj kako ste uradile
 
Neke moje sada davno bivse drugarice su to radile iz razloga da ne zakasne sa gubljenjem nevinosti.Tako da ima i onih koje to odrede kao dnevnu obavezu,danas nije nista za cuditi se.

Samo ti nadji nekoga koga volis,i kad budes stvarno pozelela uradices to bez trunke razmisljanja(naravno ne zaboraviti na zastitu).I nece biti previse bolno,a ako bude bas bolelo to ces brzo zaboraviti.Zapamti,ne ostaje ti secanje na bol nego na lep trenutak,uspomena koja ne treba nakon par godina da bude pracena komentarom-gde mi je bila pamet.
 

Draga nasa.Znamo da ti je mnogo tesko.U ovom sudbonosnom trenutku saosecamo se sa tvojim buducim bolom koji tek predstoji, pa ti s'toga toplo preporucujemo i od srca zelimo kao tvoji naj miliji da primenis nas strucni savet.

:oops:Kao prvo, moras biti opustena i pre odnosa pozeljno je za tvoje dobro uzeti 200gr maslackovog ulja i srednjim prsticem tankim slojem naneti na sam ulaz vagine. sledece sto treba uraditi je: skuvati caj od vrbopica i pre odnosa popiti dve supene kasike razmucene sa sokom od zove. Nakon upotrebe ovih preparata ostaviti vasu vaginu 15 min da miruje.
PROMENE KOJE SLEDE:

Tvoja vagina nakon 15 min pocece da se polako opusta. Sledece sto ce te osetiti u tih 15 min je blagi porast otvora i crvenilo klitorisa,zatim pustanje soka da bi tvoja vagina zadrzala svojstvo preparata i dugotrajni rok,nakon svega okupati se hladnom vodom i pritom vlaznom maramicom naneti slanu vodu na zidove otvora. U samoj proceduri vrsenja odnosa vaginalni i stomacni misici moraju biti potpuno opusteni. leci na ledja rasiriti nogice i pozeleti DOBRODOSLICU prvom gostu.

pr.mr.dr Vladan Zivanovic
asistent na med.fakultetu
doc. Ivan Krstic
med.teh. Biorac Darko







 
AKO PARTNER BUDE DOBAR U PRED IGRI,A TI DOBRO OVLAZI,BOLI NEBI TREBLO DA BUDE.SAMO NEK TI STVLJA POLAKO,A KASNIJE KAD SE ZAGREJES NECES ZNATI GDE SE NALAZIS :oops: :lol:
 
Zavisi,mene je recimo bolelo puno.Ovde su neki pomenuli himen kao glavni uzrok (slazem se),ali veliku ulogu igra i to koliko si opustena i koliko verujes decku i od njega to MNOGO zavisi.
Pozdrav!
 

Back
Top