Sta da mu kupim???

nada.r

Obećava
Poruka
90
Dajte mi predlog, sta da kupim za rodjendan najboljem drugu, a da to ne bude set, majica, parfem (jer mi je to vec on poklonio) ... nemam predstave... Predlozite nesto... P.S. Kuca, auto, tel... ne dolaze u obzir :)
 
nada.r:
Dajte mi predlog, sta da kupim za rodjendan najboljem drugu, a da to ne bude set, majica, parfem (jer mi je to vec on poklonio) ... nemam predstave... Predlozite nesto... P.S. Kuca, auto, tel... ne dolaze u obzir :)
Pa kravatu Beranko moja, pod uslovom da zna da je veze, to je pravi poklon za muskarca covece.(kako to da neznas)
 
livija:
shto si ti naivan....
kova3eq4.jpg



Pa ja imam problem da smislim poklon i za ljude koje poznajem. Ali ipak smislim neshto do kraja. Ne postoji univerzalni poklon, zato su mi besmislene sve teme ovog tipa.
 
pa da... ali postoji ralika izmedju qpiti neshto shto neko zheli i qpiti neshto iz obaveze....
mozhda je ovo preoshtro... napashcje me postavljach teme...
no... razlichiti smo....
postoje ljudi koji cje ti qpiti sqp poklon zato shto misle da se to primereno... i nije ih briga shta je to... bitno je ispunjava norme ochekivanja....
ja kao neko ko voli da qpuje poklone ne odobravam to... ali ima ljudi koji chitavu stvar smatraju dosadnom i ovo je mnogo lakshe reshenje za njih.....
necju da kazhem da su to samozhivi ljudi koji ne brinu za druge... neki ljudi se jednostavno ne unose.....
 
А шта бисте ви купили мом најбољем другу за рођендан?
Шта предлажете да купим баба-тетки?
Мој момак је шаран у хороскопу, шта да му купим за 8. март?

Докле ћете смарати са овим темамааааа????
Јбт, ако ТИ не знаш шта да купиш човеку за кога тврдиш да ти је најбољи друг, како очекујеш да МИ знамо шта њему одговара???
 
Hellen:
Мој момак је шаран у хороскопу, шта да му купим за 8. март?

Докле ћете смарати са овим темамааааа????
Јбт, ако ТИ не знаш шта да купиш човеку за кога тврдиш да ти је најбољи друг, како очекујеш да МИ знамо шта њему одговара???

Heheee! Bravo tetka Hellen :) ;)
 
Hellen:
А шта бисте ви купили мом најбољем другу за рођендан?
Шта предлажете да купим баба-тетки?
Мој момак је шаран у хороскопу, шта да му купим за 8. март?

Докле ћете смарати са овим темамааааа????
Јбт, ако ТИ не знаш шта да купиш човеку за кога тврдиш да ти је најбољи друг, како очекујеш да МИ знамо шта њему одговара???
A zasto si se ti ovako opasno osilila??? Ona ima pravo da napise temu pa ko hoce nk odgovori ko nece prolaz
 
livija:
pa da... ali postoji ralika izmedju qpiti neshto shto neko zheli i qpiti neshto iz obaveze....
mozhda je ovo preoshtro... napashcje me postavljach teme...
no... razlichiti smo....
postoje ljudi koji cje ti qpiti sqp poklon zato shto misle da se to primereno... i nije ih briga shta je to... bitno je ispunjava norme ochekivanja....
ja kao neko ko voli da qpuje poklone ne odobravam to... ali ima ljudi koji chitavu stvar smatraju dosadnom i ovo je mnogo lakshe reshenje za njih.....
necju da kazhem da su to samozhivi ljudi koji ne brinu za druge... neki ljudi se jednostavno ne unose.....
Nije u pitanju obaveza, naprotiv. Da je to problem, lako bih ga rijesila, tap u prvu parfimeriju... nego, ne zelim klasican poklon... Eto, tu sam da mi predlozite, a ja da razmislim... ;)
 

Back
Top